صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 94

موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ...

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

پیش فرض بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ...

سلام
    من چند روز پیش از طریق بانک توسعه صادرات به کمک بانک رویال بانک باکو به حساب پلی تکنیک پول ریختم
    بی معرفت ها 20% از پولم کم کردند بابت انتقال پول از چند تا از دوستان که پرسیدم گفتند برا انتقال پول خود بانکها درصدهای متفاوتی میگیرن
    البته پلی تکنیک بانک پپولاره را معرفی میکنه و میگه واستون اونجا حساب باز میکنیم
    سوال من این هست
    1- دوستایی که اون طرف هستند چطور دلار یا یورو انتقال میدن که کارمزد کمتری بخوره
    2- یه جایی تی این فروم خوندم که بعضی ها با TNT HDL یواشکی پول میفرستند این روش چقدر عملی هست
    و درصد ریسکش برای اینکه بفهمند چقدره؟
    3- حساب مستر یا ویزا کدام بهتر هست یعنی کدام یک کارمزد کمتری میگیرن
    4- ویزا کارت بانکهای مختلف با هم فرق داره یا همگی یک تعرفه برای انتقال پول دارند مثلا همین روبال بانک باکو فقط ویزا کارت داره . اگر بانک مقصد مستر داشت بهتر نیست کارت مستر برای انتقال جور کنیم تا تعرفه کمتر بشه.
    ببخشید طولانی شد بی معرفت ها 100 دلار از پولم را شارژ کردند

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

پیش فرض پاسخ : بانکهای ایتالیا و انتقال پول به ایتالیا

سلام
    بجز بانک پپولاره چه بانک معتبری در میلان سراغ دارید که از نظر امنیت خرید اینترنتی مشکلی نداشته باشه؟

Junior Member

دوستان ایتالیایی آپدیت اطلاعاتشون رو اینجا نمیخوان بذارن ؟؟

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sm.fm2072 نمایش پست ها
    دوستان ایتالیایی آپدیت اطلاعاتشون رو اینجا نمیخوان بذارن ؟؟
    نگران نباش رفیق..

Banca Popolare di Sondrio is the official bank of the Politecnico di Milano. It offers students of the Politecnico di Milano the
    possibility to open a bank account at very good conditions.

An office of Banca Popolare di Sondrio (agenzia n.21) is located at Leonardo Campus – Milano, in via Edoardo Bonardi 4, 20133 Milano
    tel. +39 02 2399 3305

Another office of the same Bank (agenzia N. 5) is located near the Bovisa Campus, in via degli Imbriani 28, 20158 Milano
    tel. +39 02 3931 1498

--منبع: http://www.english.polimi.it/cms/fil...ernational.pdf
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

Junior Member hamidreza64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

پیش فرض بانکهای ایتالیا و انتقال پول به ایتالیا

سلام. کسی می دونه چقدر پول به صورت نقد می تونیم از ایران خارج کنیم؟ یعنی موقع رفتن از ایران مقداری پولی که توی کیفمون می تونه باشه؟
    با توجه به اینکه ایران تحریمه چجوری میشه راحت و بی دردسر و سریع پول از ایران انتقال داد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza64 نمایش پست ها
    سلام. کسی می دونه چقدر پول به صورت نقد می تونیم از ایران خارج کنیم؟ یعنی موقع رفتن از ایران مقداری پولی که توی کیفمون می تونه باشه؟
    با توجه به اینکه ایران تحریمه چجوری میشه راحت و بی دردسر و سریع پول از ایران انتقال داد؟
    این ور را نمیدونم اما اونور فکر می کنم تا ۱۰۰۰۰ یورو میشه و بیشترش را باید اعلام کنید و یه سری کارا داره....

اون مورد دوم هم که صرافی ها بهتر میتونن کمک کنن و سریعتر میشه.... اما لزوماْ بهترین راه نیست و کلاْ این قضایای پول شویی هم مشکل ساز هست. مثلاْ من آشنا دارم از دبی میتونه فوری برای شرکت ها swift بزنه اما جرات نداره برای شخص بفرسته مگر در مواقع خاصی که شخص هم فامیل خودش باشه....

Junior Member hamidreza64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

نقل قول نوشته اصلی توسط digipars نمایش پست ها
    این ور را نمیدونم اما اونور فکر می کنم تا ۱۰۰۰۰ یورو میشه و بیشترش را باید اعلام کنید و یه سری کارا داره....

اون مورد دوم هم که صرافی ها بهتر میتونن کمک کنن و سریعتر میشه.... اما لزوماْ بهترین راه نیست و کلاْ این قضایای پول شویی هم مشکل ساز هست. مثلاْ من آشنا دارم از دبی میتونه فوری برای شرکت ها swift بزنه اما جرات نداره برای شخص بفرسته مگر در مواقع خاصی که شخص هم فامیل خودش باشه....

من موقع رفتن می خوام 50 هزار تا ببرم که دیگه هی مشکل انتقال پول و ازین جور چیزا تا یکی و دوسال نداشته باشم باید چی کار کنم؟

پیش فرض بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، خدمات، کارمزد ها و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaderi_civil نمایش پست ها
    راستي براي باز كردن حساب بانكي اونها بانك مخصوصي رو مد نظر دارن يا پيشنهاد ميدن فقط؟

خود دانشگاه با بانک Popolare di sondrio کار می کنه ... که البته برای دانشجو ها هم بهترینه ... چون بقیه بانک ها اکثرا بدون کارت اقامت اصلی حساب باز نمی کنن ... و هزینه هاشون و مالیتشون هم بیشتره...
    همین بانک از همه به صرفه تره تا جایی که من میدونم
    ویرایش توسط hatefrad : June 30th, 2011 در ساعت 09:29 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

پیش فرض پاسخ : خوابگاه های پلی تکنیک میلان

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira43366 نمایش پست ها
    خود دانشگاه با بانک Popolare di sondrio کار می کنه ... که البته برای دانشجو ها هم بهترینه ... چون بقیه بانک ها اکثرا بدون کارت اقامت اصلی حساب باز نمی کنن ... و هزینه هاشون و مالیتشون هم بیشتره...
    همین بانک از همه به صرفه تره تا جایی که من میدونم
    چند تا نکته:
    اون رزیدنس پک خریدنی نیست... رایگان هست... بقیه جاها را نمیدونم اما میلان که موقع ثبت نام و اولین ورودتون به دانشگاه این پاکت را میدن و کمک هم می کنن که پر کنید(برای آشنا شدن با فرمش و نحوه پر کردن هم بگردید من عینا فرم و نمونه پر شدش را گذاشتم) موقعی که می خواهید ببریدش پست از قبل باید یه تمبر هم از Tabacchi نمیدونم درست نوشتم یا نا اما تمام کافه ها و بار هایی که بیرونشون علامت T هست و دخانیاتی هستن به عبارتی این تمبر دولتی را میفروشن که به جای این تمبر ۱ تومنی یا ۴-۵ تومنی های اخیر خودمون ۱۳ یورو و اندی هست! اینا را می برید و همونجا هم پول میدید برای بیمه و یه ۲۰ و اندی یورو هم میگیره برای پست و اون رسید را بهتون میده...

ویزای شما با این کار شنگن نمیشه! و اینکه قوانین تغییر کرده و حتی دانشجو دیگه نیازی نداره تا قبل از اتمام ویزا حتی درخواست پرمسو کنه که اینم لینک منبعش را گذاشتم و هنوز که هنوزه حتی خیلی از مسئولین دانشگاه هم نمیدونن اما web کنفرانس که رئیس این قسمت مهاجرتی میلان گذاشت چیزای دیگه میگفت که البته من خودم نرسیدم تمامش را ببینم به خاطر همین چیز دقیقی ازش نمی گم و فقط تا اونجایی که خود دنبال کردم را گفتم.

لزوما این بانک برای دانشجوها بهترین نیست... تعداد شعبه هاش خیلی کم هست و اگر پول از خود پرداز بانک های دیگه بگیرید ۱-۲ یورویی کارمزد میخوره... آخر ماه میلادی ۲۰ یورو و هر سه ماه اگه اشتباه نکنم ۸-۹ یورو دیگه هم بر می داره برای همین هزینه ها و مالیات ها! نفس هم بکشید تو بانک کارمزد می گیره! (برداشت پول نقد از حسابتون از داخل بانک کارمزد نداره وگرنه شارژ کردن کارد هم کارمزد داره!)

ضمناْ بانک ها هر شعبه سلیقه ای عمل می کنه... یه بانک یه شعبش میگه برای ایرانی حساب باز نمی کنیم یکی میگه بدون پرمسو نمی دیم یکی هم خیلی راحت حساب باز می کنه.

برای افراد زیر ۲۷ سال بانک unicredit حتما توصیه میشه چون شعبه هاش خیلی زیاد هست در سطح ایتالیا و هزینه های نگهداری حساب کمتر هست برای این سن اما بالای ۲۷ هزینه ها تقریبا ثابت هست در تمام بانک ها اما باز بانک هایی که شعبه زیاد دارن بهتر هستن از جمله همین unicredit که راحت برای ایرانیا حساب باز میکنه و intese san paolo که بعضی شعبه ها اذیت می کنن. من خودم متاسفانه چون شناخت درست نداشتم sondrio باز کردم و بخوای حسابم ببندی باید ۲۰ یورو برای حساب بدی و جدا جدا به ازای هر کارتی که از بانک گرفته باشی و دیدم نمی صرفه دیگه برم عوض کنم.
    ویرایش توسط hatefrad : June 30th, 2011 در ساعت 09:30 PM

پیش فرض پاسخ : خوابگاه های پلی تکنیک میلان

نقل قول نوشته اصلی توسط digipars نمایش پست ها
    چند تا نکته:
    اون رزیدنس پک خریدنی نیست... رایگان هست... بقیه جاها را نمیدونم اما میلان که موقع ثبت نام و اولین ورودتون به دانشگاه این پاکت را میدن و کمک هم می کنن که پر کنید(برای آشنا شدن با فرمش و نحوه پر کردن هم بگردید من عینا فرم و نمونه پر شدش را گذاشتم) موقعی که می خواهید ببریدش پست از قبل باید یه تمبر هم از Tabacchi نمیدونم درست نوشتم یا نا اما تمام کافه ها و بار هایی که بیرونشون علامت T هست و دخانیاتی هستن به عبارتی این تمبر دولتی را میفروشن که به جای این تمبر ۱ تومنی یا ۴-۵ تومنی های اخیر خودمون ۱۳ یورو و اندی هست! اینا را می برید و همونجا هم پول میدید برای بیمه و یه ۲۰ و اندی یورو هم میگیره برای پست و اون رسید را بهتون میده...

ویزای شما با این کار شنگن نمیشه! و اینکه قوانین تغییر کرده و حتی دانشجو دیگه نیازی نداره تا قبل از اتمام ویزا حتی درخواست پرمسو کنه که اینم لینک منبعش را گذاشتم و هنوز که هنوزه حتی خیلی از مسئولین دانشگاه هم نمیدونن اما web کنفرانس که رئیس این قسمت مهاجرتی میلان گذاشت چیزای دیگه میگفت که البته من خودم نرسیدم تمامش را ببینم به خاطر همین چیز دقیقی ازش نمی گم و فقط تا اونجایی که خود دنبال کردم را گفتم.

لزوما این بانک برای دانشجوها بهترین نیست... تعداد شعبه هاش خیلی کم هست و اگر پول از خود پرداز بانک های دیگه بگیرید ۱-۲ یورویی کارمزد میخوره... آخر ماه میلادی ۲۰ یورو و هر سه ماه اگه اشتباه نکنم ۸-۹ یورو دیگه هم بر می داره برای همین هزینه ها و مالیات ها! نفس هم بکشید تو بانک کارمزد می گیره! (برداشت پول نقد از حسابتون از داخل بانک کارمزد نداره وگرنه شارژ کردن کارد هم کارمزد داره!)

ضمناْ بانک ها هر شعبه سلیقه ای عمل می کنه... یه بانک یه شعبش میگه برای ایرانی حساب باز نمی کنیم یکی میگه بدون پرمسو نمی دیم یکی هم خیلی راحت حساب باز می کنه.

برای افراد زیر ۲۷ سال بانک unicredit حتما توصیه میشه چون شعبه هاش خیلی زیاد هست در سطح ایتالیا و هزینه های نگهداری حساب کمتر هست برای این سن اما بالای ۲۷ هزینه ها تقریبا ثابت هست در تمام بانک ها اما باز بانک هایی که شعبه زیاد دارن بهتر هستن از جمله همین unicredit که راحت برای ایرانیا حساب باز میکنه و intese san paolo که بعضی شعبه ها اذیت می کنن. من خودم متاسفانه چون شناخت درست نداشتم sondrio باز کردم و بخوای حسابم ببندی باید ۲۰ یورو برای حساب بدی و جدا جدا به ازای هر کارتی که از بانک گرفته باشی و دیدم نمی صرفه دیگه برم عوض کنم.
    در مورد اون خرید پک درست میگین ببخشید من نصف شب جواب دادم خیلی خسته بودم اشتباه نوشتم =))
    ولی در مورد بانک .... نمی دونم شما کجا میلان هستین یا لکو ؟ من پارسال میلان بودم و حدود 10 تا شعبه unicredit رفتم و هیچ کدوم باز نمی کردن حساب !!!! همه permesso می خواستن ... به علاوه اینکه یادم نیست دقیق ولی گفتن اگه sondrio باز کردی ... واسه چی میخوای اونو ببندی و نمی شه ... ولی اگه قبول کنه unicredit ، درست میگین از همه بهتره ...

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)