صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 94 , از مجموع 94

موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ..

نقل قول نوشته اصلی توسط proceso نمایش پست ها
    دوستان کسی یورو نیاز نداره تو ایتالیا معادلش ریال در ایران واریز کنه
    سلام دوست عزیز
    من تورین هستم. شما چند یورو دارید؟ چجوری میتونیم معامله کنیم باهم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ...

با سلام
    میخواستم بدونم اگر پول زیاد تو حساب بانکم داشته باشم (مثلا 5000 یورو), امکان داره دانشگاه بورسیه ام رو قطع کنه؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh7 نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم اگر پول زیاد تو حساب بانکم داشته باشم (مثلا 5000 یورو), امکان داره دانشگاه بورسیه ام رو قطع کنه؟
    درود
    نخیر مشکلی نداره.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام

دوستان، تو ایتالیا بانکها کارت هدیه گیفت مسترکارد/ویزا کار میفروشن؟
    شرایطش چی هستش؟ آیا لازمه تو اون بانک حساب داشته باشیم؟ یا اینکه مثلا کارت اقامت میخان؟

من تو یک کشور دیگه اروپایی یادمه، پست بانک کارت هدیه گیفت میفروخت و فقط یه پاسپورت میخاست. همون موقع هم فعال میشد
    میشه راهنمایی کنید؟
    کارتی مثل مسترکارت تو ایتالیا هستش ک بجای دلار با یورو کار کنه؟ مثلا مستر کارت یورویی ؟

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)