صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 94

موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، خدمات، کارمزد ها و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_m276 نمایش پست ها
    دوستان در مورد انتقال پول چون بحث حواله و صرافی شد

من رفتم بانک ملی یه حساب ارزی باز کردم که بهم ویزا کارد میده ، دو برابرشو تو ایران واسه ضمانت بلوکه میکنه، من تا سقف هزار یورو می تونم برداشت کنم با کارمزد سه درصد یا خرید غیر نقدی بدون کارمزد
    البته سقفشم میشه بالاتر برد، آخر هر ماه میلادی هم صورت حسابت کم میشه

صرافی خیلی بیشتر میگیره و خوب این سریع تره دیگه

گفتم شاید به دردتون بخوره...
    کار خوبی کردی!

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_m نمایش پست ها
    ریسکش زیاده اگر مشکلی پیش بیاد و این حساب تعطیل بشه دردسر دارین

چه ریسکی؟؟ من ۶-۷ ساله از همین کارتا دارم.... قبلاْ یه بانک قبرسی میداد که خیلی خوب بود و کارمز نداشت رو خرید و این حرفا اما سر تحریم ها چندماه پیش یهو همه کارتها غیر فعال شد... که خب شد که شد! شما اون سپرده را تو ایران گذاشتین و نه قبرس و از جاش تکون نمی خوره!

فقط بگم که روش برای همیشه حساب باز نکنید و باز تا میتونید پول بیارید برای روز مبادا + این جدیده هنوز به دست من نرسیده اما دوستام که دارن می گن کارمزدهای نجومی کم میکنه حتی رو خریدی که موقع قرارداد میگن کارمزد نداره! هرچی رقم پایین تر خرید بشه بیشتر کارمزد بر میدارن و باید مواظب بود چون یهو خیلی میشه... نمیدونم حالا قرارداد تغییری کرده یا نه یا سری جدید ها درست میشن اما تمام اینهایی که دارن میگن بهترین کار اینه یه پول درست و حسابی برداشت بشه که کارمزدش کم میشه و بعد بریزید به حساب یکی از این کارتهایی که اینجا میدن و خرید کارمزد نداره که باز یه مشکل هست که خودپردازهایی که من دیدم در یه پروسه بیشتر از ۲۵۰ یورو نمیدن که خب اینم باز اینجا شاید اینطوری بدرد نخوره! تنها مشکلش این کارمزد های عجیب و غریب و بی حساب کتابش هست!

Junior Member

سلام.من این تاپیکو خوندم و دیدم که شما با چه دردسری پول حواله می‌کنید.چه از ایران چه از ایتالیا.خیلی‌ راحت میتونید پول رو حواله کنید.خیلی‌‌ها تو ایتالیا این کارو می‌کنن.شما تو ایران پلو تحویل میدید و تو ایتالیا تحویل میگیرید و بر عکس.بدون کارمزد.اصلا نیاز نیست پول زیادی با خودتون بیارید.هروقت احتیاج داشتید میتونید حواله کنید و جالبه که کل کار به ۱ ساعت هم نمی‌کشه.من خودم بارها این کارو کردم.خیلی‌ تعجب می‌کنم که شما از راهی‌ پر هزینه این کارو می‌کنید.فقط اگه بیشتر از ۴۰۰۰ تا حواله کنید دیگه نمیتونید بذرید تو حسابتون.چون ازتون آمار کل پول رو میخوان.و نیازی هم نیست که اصلا این کارو بکنید.هروقت احتیاج داشتید ۵۰۰ یورو و ۱۰۰۰ یورو حواله کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط digipars نمایش پست ها
    کار خوبی کردی!

چه ریسکی؟؟ من ۶-۷ ساله از همین کارتا دارم.... قبلاْ یه بانک قبرسی میداد که خیلی خوب بود و کارمز نداشت رو خرید و این حرفا اما سر تحریم ها چندماه پیش یهو همه کارتها غیر فعال شد... که خب شد که شد! شما اون سپرده را تو ایران گذاشتین و نه قبرس و از جاش تکون نمی خوره!

فقط بگم که روش برای همیشه حساب باز نکنید و باز تا میتونید پول بیارید برای روز مبادا + این جدیده هنوز به دست من نرسیده اما دوستام که دارن می گن کارمزدهای نجومی کم میکنه حتی رو خریدی که موقع قرارداد میگن کارمزد نداره! هرچی رقم پایین تر خرید بشه بیشتر کارمزد بر میدارن و باید مواظب بود چون یهو خیلی میشه... نمیدونم حالا قرارداد تغییری کرده یا نه یا سری جدید ها درست میشن اما تمام اینهایی که دارن میگن بهترین کار اینه یه پول درست و حسابی برداشت بشه که کارمزدش کم میشه و بعد بریزید به حساب یکی از این کارتهایی که اینجا میدن و خرید کارمزد نداره که باز یه مشکل هست که خودپردازهایی که من دیدم در یه پروسه بیشتر از ۲۵۰ یورو نمیدن که خب اینم باز اینجا شاید اینطوری بدرد نخوره! تنها مشکلش این کارمزد های عجیب و غریب و بی حساب کتابش هست!
    این کارت های اعتباری بانک مرکزی هم مدتی به مشکل برخورده،
    کلا با این اوضاع تحریم روش قابل اعتمادی نیست...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanweb نمایش پست ها
    سلام.من این تاپیکو خوندم و دیدم که شما با چه دردسری پول حواله می‌کنید.چه از ایران چه از ایتالیا.خیلی‌ راحت میتونید پول رو حواله کنید.خیلی‌‌ها تو ایتالیا این کارو می‌کنن.شما تو ایران پلو تحویل میدید و تو ایتالیا تحویل میگیرید و بر عکس.بدون کارمزد.اصلا نیاز نیست پول زیادی با خودتون بیارید.هروقت احتیاج داشتید میتونید حواله کنید و جالبه که کل کار به ۱ ساعت هم نمی‌کشه.من خودم بارها این کارو کردم.خیلی‌ تعجب می‌کنم که شما از راهی‌ پر هزینه این کارو می‌کنید.فقط اگه بیشتر از ۴۰۰۰ تا حواله کنید دیگه نمیتونید بذرید تو حسابتون.چون ازتون آمار کل پول رو میخوان.و نیازی هم نیست که اصلا این کارو بکنید.هروقت احتیاج داشتید ۵۰۰ یورو و ۱۰۰۰ یورو حواله کنید.
    تا به این لحظه که نه من نه هیچ کدوم از n تا دوستان و آشنایان از چنین روشی اطلاع نداریم. ارز حواله ای الان کلی گرونتر هست و کسی فکر نمی کنم بیاد ایران یورو بگیره اینجا یورو بده و بدون کارمزد وقتی که می تونه کلی پول اضافه تر روش بگیره و کاسبی کنه! اطلاعات بدرد بخوری اگه دارید در اختیار ما بذارید!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط taherp نمایش پست ها
    این کارت های اعتباری بانک مرکزی هم مدتی به مشکل برخورده،
    کلا با این اوضاع تحریم روش قابل اعتمادی نیست...
    به هیچ عنوان روشی که حساب باز بکنیم روش نیست اما تا زمانی که کار کنه خوب هست. برای محکم کاری همیشه باید پول نقد همراه آدم باشه و یه مشت هم تو حساب بانکی اینجا.

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : بانکهای ایتالیا و انتقال پول به ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza64 نمایش پست ها
    من موقع رفتن می خوام 50 هزار تا ببرم که دیگه هی مشکل انتقال پول و ازین جور چیزا تا یکی و دوسال نداشته باشم باید چی کار کنم؟
    اول اینکه کار خیلی خطرناکی هست! در ثانی اینکه تو ایتالیا موقع ورود تاجایی که میدونم باید به مسئولین فرودگاه اعلام کنی و گواهی ازشون بگیری تا بتونی تمام پول را یکجا واریز کنی به حسابت. اگه نه که بعد توی بانک دردسر میشه برات. ۵۰۰۰ یورو و به بالا توی بانک کلی کاغذ بازی داره واریزش. شاید هزینه های نگهداری پول هم که بانک میگیره بیشتر بشه روی این مبالغ. پلیس مالی و این چیزا هم دارن که اگه اون پول را موقع ورود اعلام نکنی بعد ممکنه بیان گیر بدن که این پول از کجا اومده و شاید فعالیت تجاری داری یا پولشویی کردی و ... و مالیات هم ندادی و کلی جریمه می کنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ..

سلام ، درسته که می گن برای ما که می خوایم اونجا حساب باز کنیم کلی Tax به پولامون می خوره ؟ چیکار کنیم که tax کمتری بهش بخوره ؟
    یه سوال دیگه ، در حال حاضر بهترین راه برای انتقال پول از ایران به ایتالیا چیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط digipars نمایش پست ها
    تا به این لحظه که نه من نه هیچ کدوم از n تا دوستان و آشنایان از چنین روشی اطلاع نداریم. ارز حواله ای الان کلی گرونتر هست و کسی فکر نمی کنم بیاد ایران یورو بگیره اینجا یورو بده و بدون کارمزد وقتی که می تونه کلی پول اضافه تر روش بگیره و کاسبی کنه! اطلاعات بدرد بخوری اگه دارید در اختیار ما بذارید!

سلام دوست من.امید وارم حالت خوب باشه.تو این اوضاع بی‌ پولی‌ ،خیلی‌ سخته که پول کارمزد هم برای حواله پول بدیم.اگه خواستید بگید اطلاعات تکمیلی بابت حواله پول بدون کارمزد رو بدم.اگه امکان داشت قرار میذاریم دانشگاه همدیگرو میبینیم.با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ..

چاره ای برای باز کردن حساب در ایتالیا بگویید ؟ :-D
    من الان 2 ماه " ونیز " تشریف دارم هر بانکی میرم وقتی پاسپورتم رو میبینن . میگن نمیتونی حساب باز کنی.

توی رم به چه صورتیه؟ باز هم همون Unicredit از بقیه بهتره و دانشگاه سپینزا باهاش کار می کنه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)