صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 94

موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ..

اقا يكي كه تجربه داره يه جمع بندي كنه اين 4 صفحه رو؟
    كدوم بانك مالياتش كمتره و امكاناتش بهتره
    و الان چجوري پول ميشه فرستاد يا دريافت كرد

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ..

دوستان تو بولونیا کدوم بانک بهتر است برای حساب باز کردن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

نقل قول نوشته اصلی توسط Nakh0d4 نمایش پست ها
    اقا يكي كه تجربه داره يه جمع بندي كنه اين 4 صفحه رو؟
    كدوم بانك مالياتش كمتره و امكاناتش بهتره
    و الان چجوري پول ميشه فرستاد يا دريافت كرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina8282 نمایش پست ها
    دوستان تو بولونیا کدوم بانک بهتر است برای حساب باز کردن؟
    خلاصش میکنم براتون: این ۱-۲ سال شرایط بانکی خیلی برای ایرانی ها سخت شده و هر بانکی حساب باز نمیکنه و بعضی از اونایی هم که باز کردن و میکنن یهو تصمیم میگیرن حساب ها را ببندن یا حتی موقتا بلوک کنن.... باید ببینید کجا براتون حساب باز میکنن...
    تنها بانکی که من الان میدونم که هیچ مالیات سالیانه و ماهیانه نمیگیره روی حساب های جاری و وقتی از خودپرداز بانک های دیگه پول برداشت میکنید کارمزد نمیگیره و برای حواله هم کارمز ۰ هست بانک ing direct هست که عمده فعالیت های بانک اینترنتی هست و لازمه افتتاح حساب داشتن carta d'identita شهرداری محل سکونت هست که پروسه گرفتن این کار بین ۳ هفته تا ۳-۴ ماه ممکنه طول بکشه.... این کارت را باید در اولین فرصت بگیرید و عمده بانک های خوب و پدر مادر دار بدون این کارت حساب براتون باز نمیکنن....

نقل قول نوشته اصلی توسط digipars نمایش پست ها
    خلاصش میکنم براتون: این ۱-۲ سال شرایط بانکی خیلی برای ایرانی ها سخت شده و هر بانکی حساب باز نمیکنه و بعضی از اونایی هم که باز کردن و میکنن یهو تصمیم میگیرن حساب ها را ببندن یا حتی موقتا بلوک کنن.... باید ببینید کجا براتون حساب باز میکنن...
    تنها بانکی که من الان میدونم که هیچ مالیات سالیانه و ماهیانه نمیگیره روی حساب های جاری و وقتی از خودپرداز بانک های دیگه پول برداشت میکنید کارمزد نمیگیره و برای حواله هم کارمز ۰ هست بانک ing direct هست که عمده فعالیت های بانک اینترنتی هست و لازمه افتتاح حساب داشتن carta d'identita شهرداری محل سکونت هست که پروسه گرفتن این کار بین ۳ هفته تا ۳-۴ ماه ممکنه طول بکشه.... این کارت را باید در اولین فرصت بگیرید و عمده بانک های خوب و پدر مادر دار بدون این کارت حساب براتون باز نمیکنن....
    میشه این حساب رو به پی پال متصل کردش ؟
    نوع ارز حساب , دلار یا یورو بودن کدوم بهتره ؟ من اکثر پولهایی که دریافت میکنم به دلار هست ,کدوم درصدش کمتره ,
    اینکه حساب دلاری داشته باشی و فقط یه بار تبدیل بکنن به یورو , یا اینکه حساب یورو باشه و هربار که دلار میخوای بریزی تبدیل کنن و درصد بگیرن ؟!(بیشتر منظورم ریختن دلار از اینترنت هست).

1-الان در ایتالیا امکان گرفتن مستر یا ویزاکارت هستش؟
    2- ایمن ترین و راحت ترین راه *درحال حاضر* برای انتقال پول به ایتالیا چیه؟
    3- عموی من در لیون فرانسه زندگی میکنه و تابع فرانسه هسشت آیا میشه برای اون از ایران پول ریخت و ایشون از اروپا برای من؟
    4- بریا ماه ههای اول که پول نقد همراهمونه (با وجود هم اتاقی ها!) پول رو کجا باید نگهداری کنم؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

1) در حال حاضر به دلیل تحریم ها، نمیشه با گذرنامه ایرانی برای کارت اعتباری اقدام کرد. پیشنهاد می تونه اقدام برای American Express باشه
    2) پول نقد رو همراه بیارین و در اولین فرصا یه جساب بانکی باز کنین.
    3) البته که میشه. فقط باید یه صرافی پیدا کنین که این کار رو با یه کارمزد منطفی براتون انجام بده
    4) توصیه می کنم از این کیف های کوچیکی که زیر لباس روی سینه قرار می گیره تهیه کنین. این مورد رو خیلی از دوستان انجام میدن و مشکلی هم پیش نمیاد
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    1-الان در ایتالیا امکان گرفتن مستر یا ویزاکارت هستش؟
    2- ایمن ترین و راحت ترین راه *درحال حاضر* برای انتقال پول به ایتالیا چیه؟
    3- عموی من در لیون فرانسه زندگی میکنه و تابع فرانسه هسشت آیا میشه برای اون از ایران پول ریخت و ایشون از اروپا برای من؟
    4- بریا ماه ههای اول که پول نقد همراهمونه (با وجود هم اتاقی ها!) پول رو کجا باید نگهداری کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    1) در حال حاضر به دلیل تحریم ها، نمیشه با گذرنامه ایرانی برای کارت اعتباری اقدام کرد. پیشنهاد می تونه اقدام برای American Express باشه
    2) پول نقد رو همراه بیارین و در اولین فرصا یه جساب بانکی باز کنین.
    3) البته که میشه. فقط باید یه صرافی پیدا کنین که این کار رو با یه کارمزد منطفی براتون انجام بده
    4) توصیه می کنم از این کیف های کوچیکی که زیر لباس روی سینه قرار می گیره تهیه کنین. این مورد رو خیلی از دوستان انجام میدن و مشکلی هم پیش نمیاد
    موفق باشید
    ممنون
    من درست متوجه شدم؟
    - با اينكه نميشه بدليل تحريم كارت اعتباري باز كرد اما ميشه حساب بانكي معمولي باز كرد؟ ازش هر زماني كه خواستيم پول برداشت كنيم؟
    - شماره حسابش بين المللي هستش كه از ايران بشه بهش پول ريخت؟

ضمنا آمريكن اكسپرس رو بايد از ايتاليا اقدام كنم؟ چجوري؟

ممنونم
    pray for michael schumacher

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

۱) بله. میشه حساب معمولی باز کرد و برداشت داشت.
    ۲) بله. کافیه سوییفت کد بانک رو داشته باشید
    ۳) بله. آنلاین اقدام می کنین و کارت اعتباری رو متصل می کنین به حساب بانکی تون در ایتالیا
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    ممنون
    من درست متوجه شدم؟
    - با اينكه نميشه بدليل تحريم كارت اعتباري باز كرد اما ميشه حساب بانكي معمولي باز كرد؟ ازش هر زماني كه خواستيم پول برداشت كنيم؟
    - شماره حسابش بين المللي هستش كه از ايران بشه بهش پول ريخت؟

ضمنا آمريكن اكسپرس رو بايد از ايتاليا اقدام كنم؟ چجوري؟

ممنونم

این american express جای مستر و ویزا کارتو میگیره؟ چطوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    ۱)
    در حال حاضر به دلیل تحریم ها، نمیشه با گذرنامه ایرانی برای کارت اعتباری اقدام کرد. پیشنهاد می تونه اقدام برای American Express باشه
    با گذرنامه نمیشه , ولی وقتی پرمسو گرفتیم باز ازمون گذرنامه میخوان ؟ با پرمسو هم نمیشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)