صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 94

موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ..

سلام دوستان. دلار رو اینجا تبدیل به یورو کنیم بهتره یا در ایتالیا؟ اگه در ایتالیا، بانک یا جای دیگه؟ با تشکر.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بانک های ایتالیا، انتقال پول به ایتالیا، کارمزدها و ..

سلام. من اول 2 روز میرم رم بعد میام فلورانس. آیا با داشتن کد مالی اینترنتی میشه حساب باز کرد در پست بانک؟ یا حتما برگه مهر شده کد مالی رو میخان؟ و آیا در رم هم میشه برم حساب پست بانک باز کنم یا باید بیام فلورانس؟ هاستل امن تره یا b&b؟ از رم چطوری برم فلورانس بهتره؟ تشکر

درود
    دوستان میگن که به دلیل تحریم ها نمیشه کارت اعتباری ویزا یا مستر از unicredit گرفت ولی آیا از این کارت های غیر اعتباری یا اصطلاحا (prepaid card) میشه گرفت؟( منظور اون کارت هایی که فقط به اندازه مبلغ داخلشون میشه خرج کرد). و اینکه دوستان american express رو پیشنهاد دادن، آیا این کارت مشمول تحریم نمیشه؟

بازم تشکر میکنم از کسانی که اطلاعاتشونو بی منت با بقیه تقسیم می کنند

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sina8282 نمایش پست ها
    درود
    دوستان میگن که به دلیل تحریم ها نمیشه کارت اعتباری ویزا یا مستر از unicredit گرفت ولی آیا از این کارت های غیر اعتباری یا اصطلاحا (prepaid card) میشه گرفت؟( منظور اون کارت هایی که فقط به اندازه مبلغ داخلشون میشه خرج کرد). و اینکه دوستان american express رو پیشنهاد دادن، آیا این کارت مشمول تحریم نمیشه؟
    بازم تشکر میکنم از کسانی که اطلاعاتشونو بی منت با بقیه تقسیم می کنند
    بانک های زیادی در ایتالیا هستن که برای ایرانیان، حتی حساب پس انداز هم باز نمی کنن (مثل Banca Carige). این Unicredit Banca از اون دسته بانک هایی ست که فقط لطف (!) می کنه و حساب پس انداز باز می کنه، اونم به دلیل مالیات بالایی که می گیره (به ویژه از حسابهای با موجودی زیر 3000 یورو). ضمن اینکه Prepaid Card هم خیلی وقت میشه که دیگه نمیده.
    با این حال هنوز هستن بانک هایی که Prepaid صادر می کنن و با این موضوع برای ایرانیان مشکلی ندارن (مثل Banca Popolare di Sondrio و بانک های زیادی که باید در شهر مورد نظر جستجو بشه).

این american express جای مستر و ویزا کارتو میگیره؟ چطوریه؟
    امریکن اکسپرس کاملا قابلیت های مستر و ویزا رو داره. تنها تفاوت در این می تونه باشه که مستر و ویزا در سطح وسیع تری در جهان به رسمیت شناخته شده و در هر فروشگاه کوچک و بزرگی قابل استفادست. البته این رو بگم که با توجه به کارکردی که یک دانشجو می تونه از کارت اعتباری انتظار داشته باشه (مثل خرید بلیط هواپیما، رزرو کردن هتل، ...)، باید بگم امریکن اکسپرس هیچ مشکلی نداره

اما در پایان
    کارت اعتباری معمولا برای کسانی صادر میشه که به نوعی محل درآمد ماهانه دارن و به اعتبار این حقوق دریافتی، از مزایای کارت اعتباری بهره مند میشن. شاید بشه این طور گفت که صرفا دانشجو بودن، بدون هیچ درآمد مشخص، ضرورت بالایی برای درخواست کارت اعتباری نباشه
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

کسی در مورد بانک Intesa Sanpaolo Bank اطلاعی داره؟ ظاهرا شعبه های زیادی تو بولونیا و میلان و کشورهای دیگه داره! برای ایرانیا حساب باز میکنه؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

کسی در مورد بانک Intesa Sanpaolo Bank اطلاعی داره؟ ظاهرا شعبه های زیادی تو بولونیا و میلان و کشورهای دیگه داره! برای ایرانیا حساب باز میکنه؟
    این بانک، بانک اول کشور ایتالیا محسوب میشه و گستردگی بالایی به لحاظ شعبات داره، مثل Unicredit، BNL و ...
    اما من توصیه می کنم جدای از اینکه باید ملاک روی دادن یا ندادن خدمات بانکی به ایرانیان باشه، بر اساس میزان مالیات دریافتی بانک (اون هم بر اساس سطوح مختلف موجودی شما در حساب بانکی) بانک ها رو ارزیابی کنید. این مالیات در خیلی از بانک ها در مبالغ پایین موجودی بانکی شما دردسر ساز میشه و نیاز به بررسی دقیق قبل از باز کردن حساب بانکی داره
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member

سلام. برای حساب پست بانک آیا کارت اقامت یا رسیدشو لازمه یا با کد مالی میشه حساب باز کرد؟ کارت بانکی پست بانک متصل به حسابشه یا یه حساب دیگه هست؟با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_j نمایش پست ها
    سلام دوستان. دلار رو اینجا تبدیل به یورو کنیم بهتره یا در ایتالیا؟ اگه در ایتالیا، بانک یا جای دیگه؟ با تشکر.
    این واقعا سوال من هم هست. من بخشی از پولم به دلار هست حالا نمیدونم اینجا تبدیل کنم یا اونجا؟ لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    من قراره تو کشور ایتالیا یه وکیل بگیرم و 1000 یورو واریز کنم البته به سیسیل، نمی دونم انتقال وجه از صرافی بهتره یا بانک، و اینکه دقیقا باید چی کار کنم، نمی خوام کارمزدش زیاد باشه، ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان ,
    یه سوال داشتم . می خواستم بدونم از وقتی وارد ایتالیا شدم چقدر طول می کشه که یه حساب باز کنم که بتونم پولم که تو یه کشور دیگه ی اروپایی منتقل کنم بهش ؟
    //
    سریع ترین و ساده ترین راه برای انتقال پول به ایتالیا چیه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)