صفحه 122 از 317 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

سلام بچه ها
    من برا فرصت مطالاتی میرم سوئد انشااله. چند ماه بعد از ورودم بچه دار میشم! خواستم بدونم به منم مث دانشجوهای دکترا مرخصی زایمان میدن؟ چه مدت؟ و آیا تو این مدت حقوق ماهانه ی فرصت مطالعاتیم رو باز بهم میدن؟؟
    ممنون میشم زودتر راهنمایی کنین که اگه مشکلی هس همین حالا رفع کنم یا نرم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    مدارکمو فرستادن وزارتخونه. اولش یه تعهد محضری داده بودم که توی متنش قید نشده بود که 20 میلیون تعهد میذارم .اونو پسم دادن گفتن فرم تعهد عوض شده دوباره رفتم محضر این سری ازم حدود 300هزار تومن گرفت تا کارش رو انجام داد.
    خیلی گرفته میتونین شماره دفتر بازرسی دفاتر اسناد رسمی رو پیدا کنید حدود 270 تومنش رو پس بگیرید من تو شهرستان این کار رو کردم.

Junior Member

کسی این یکی دو ماه از کشورهای اروپایی برای رشته مواد فرصت تونسته ویزا بگیره؟ ظاهرا بعضی کشورا میگن تحریمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط azarb نمایش پست ها
    خیلی گرفته میتونین شماره دفتر بازرسی دفاتر اسناد رسمی رو پیدا کنید حدود 270 تومنش رو پس بگیرید من تو شهرستان این کار رو کردم.
    همین تعهدی که توش مبلغ 20 میلیون ذکر شده بود برای شما 30 هزار تومان هزینه داشت؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavosh نمایش پست ها
    ببخشید منظورتون اینه که وزارت مدرک زبان عمومی دانشگاه تهران رو قبول داره؟ اگه اره مطمئنید؟
    شما مگه تا به حال با اقای علیاری صحبت نکردید!بله مدرک زبان دانشگاه تهران برای فرصت مطالعاتی قبول است.من خودم همین مدرک را ارائه کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fairymemol نمایش پست ها
    شما مگه تا به حال با اقای علیاری صحبت نکردید!بله مدرک زبان دانشگاه تهران برای فرصت مطالعاتی قبول است.من خودم همین مدرک را ارائه کردم.
    خیر خانم من علیاری نمیشناسم. دانشگاه من در تهران نیست ولی من نمره زبان تهران رو دارم اما در ایین نامه جدید(خرداد 93) فقط آزمون های زبان معروف رو نام برده و اسمی از زبان دانشگاه تهران نیاوده.واسه همین احتمال میدادم واسه امسال قبول نکنن. مرسی از پاسخ

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

با سلام
    من از دانشگاه نیس برای فرصت مطالعاتی شش ماهه پذیرش گرفتم و از سپتامبر 2014 میتونم اونجا باشم. کسی از دوستان میدونه آیا منم نیاز دارم تا مدارک کارشناسی و ارشدم رو ترجمه کنم یا اینکه ترجمه انگلیسی گواهی اشتغال به تحصیلمو از دانشگاهم بگیرم کافیه؟ یه سوال دیگه اینکه وزارت علوم حواله 6000 یوریی بهمون میده و ارائه مدرک انگلیسی این حواله برای استطاعت مالی کافیه یا بازم مدرک دیگه ای نیازه؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin666 نمایش پست ها
    ایا کسی برا هلند اقدام کرده؟
    من برای هلند اقدام کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razi123 نمایش پست ها
    سلام
    تا جائیکه من میدونم وقتی ویزاتون اومد باید ببرید وزارت علوم تا معرفیتون کنند به بانک برای پرداخت هزینه ریالی و دریافت ارز
    من دو تا سوال از شما دارم و ممنون میشم اگه جواب بدید.. شما که مراحل رو طی کردید برای وثیقه چی ازتون گرفتن؟ تو بخش نامه اومده سند ملکی و یا چک دو نفر کارمند، یعنی چک خود شخص یا مثلا همسرم یا سند ماشین رو قبول نمیکنند؟ یه سوال دیگه اینکه شما چند وقته منتظر ویزا هستید؟ من از امریکا پذیرش گرفتم و تازه اطلاعاتم رو گرفتند تا برام فرم Ds-2019 رو صادر کنند.. واقعا نگرانم که میرسم به زمانبدی (تا آخر شهریور) یا نه؟؟
    من تعهد محضری با دو ضامن کارمند دادم، هیچ چکی داده نمی شود و فقط صرفا تعهد محضری میدید و ضامن ها هم سند را امضا می کنند.
    سوال دوم اینکه من برای آمریکا اقدام نکردم و شرایط ویزا آمریکا رو نمیدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fairymemol نمایش پست ها
    میشه یک سوال بپرسم از زمان تحویل مدارکتون به وزارت علوم چقدر گذشت تا نامهی حمایت مالی به دستتون رسید؟
    حدود یک الی دو هفته. نامه حمایت مالی وزارت علوم سریع به دستتون می رسه. من فقط نمیدونم بعد از آمدن ویزا چقدر طول میکشه که ارز و معادل ریالی رو بهمون بدن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)