صفحه 134 از 179 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط mira_2244 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای شرکت در یک فستیوال عکاسی، آخر مرداد ماه باید فرانسه باشم. دعوتنامه ی رسمی از فستیوال گرفتم. چند روز پیش برای اخذ نوبت ویزای توریستی به سفارت ایمیل دادم. اما ایمیل رو هنوز جواب ندادن و تا جایی که الان نظرات باقی دوستان رو خوندم متوجه شدم انگار این مشکل برای افراد دیگه هم پیش اومده.
    اول میخواستم بپرسم ایا کسی جدیدن نوبت ویزای توریستی گرفته؟ و چقد طول کشیده؟ خود مدت زمان صدور ویزا چقد زمان برده؟
    توی مدارک لازم، راجع به تمکن مالی و گردش حساب و اینها نوشته شده. کار من اصلن فیش حقوقی یا این چیزها نداره. میتونم از فیش حقوقی پدرم استفاده کنم و شرایطش به چه صورته؟ برای رزرو هتل و اینها هم از دوست فرانسویم تقاضا کردم نامه بنویسه و از شهرداری هم نامه بگیره و رزرو یک اپارتمان رو هم دارم. در همین حد کافیه؟چون میخوام همه ی مدارک رو به دقت آماده کنم که نقص نداشته باشه و هر چه سریعتر انجام بشه. خیلی ممنونم اگه راهنماییم کنین .
    سلام
    راستش رو بخواین من ویزای توریستی رو به همه چی ترجیح میدم
    ما هم از طریق کنفرانس علمی شرکت کردیم ولی زمان مصاحبه ما 27 آوریل بود و قرار بود 15 می نتایج بیاد که نیومد و 6 جون نتایج رسید که از تاریخ کنفرانس گذشته بود
    خوشبختانه ما تونستیم یه کنفرانس دیگه ثبت نام کنیم و دیروز ویزا رو گرفتیم
    نتیجه اینکه من ترجیح میدادم توریستی اقدام کنم و به کنفرانس اولی که معتبرتر بود برسم

تمکن مالی و گردش حساب فکر میکنم برای پدر رو قبول کنن
    من که رفتم گردش ها رو بهم پس داد و فقط نامه هایی که توش موجودی حساب بود رو نگه داشت
    شما حتما حتما با خودت رزومه ببر با اینکه تو مدارک ننوشته چون از ما خواستن ( در واقع از آدم هایی که سفر غیر توریستی میرن میخوان)
    فک میکنم مدارک اقامتی هم اوکی باشه
    البته من اگه جای شما بودم حتما یه ایمیل به سفارت میزدم و ازشون سوالات مربوط به مدارک رو هم میپرسیدم

سلام دوستان
    دو تا سوال دارم.
    سفارت برای معافیت تحصیلی چی ازمون میخواد؟
    آخرین مدرک تحصیلی که توسط مترجم امین سفارت ترجمه شده، نیاز به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه داره یا تایید خود سفارت فرانسه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghaiumy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو تا سوال دارم.
    سفارت برای معافیت تحصیلی چی ازمون میخواد؟
    آخرین مدرک تحصیلی که توسط مترجم امین سفارت ترجمه شده، نیاز به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه داره یا تایید خود سفارت فرانسه؟
    ممنون
    در مورد معافیت تحصیلی چیزی نمیدونم ولی در مورد تایید مدارک فقط مدرک آخرتون تایید سفارت میخواد

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    در مورد معافیت تحصیلی چیزی نمیدونم ولی در مورد تایید مدارک فقط مدرک آخرتون تایید سفارت میخواد
    مرسی
    برای یان بخش فرهنگی به پول نیاز پیدا میکنیم؟ چقدر؟ یورو باید همراهمون باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghaiumy نمایش پست ها
    مرسی
    برای یان بخش فرهنگی به پول نیاز پیدا میکنیم؟ چقدر؟ یورو باید همراهمون باشه؟
    100یورو باید باخودتون ببرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehriz نمایش پست ها
    سلام
    ما هم از طریق کنفرانس علمی شرکت کردیم ولی زمان مصاحبه ما 27 آوریل بود و قرار بود 15 می نتایج بیاد که نیومد و 6 جون نتایج رسید که از تاریخ کنفرانس گذشته بود
    نتیجه اینکه من ترجیح میدادم توریستی اقدام کنم و به کنفرانس اولی که معتبرتر بود برسم

من که رفتم گردش ها رو بهم پس داد و فقط نامه هایی که توش موجودی حساب بود رو نگه داشت
    شما حتما حتما با خودت رزومه ببر با اینکه تو مدارک ننوشته چون از ما خواستن ( در واقع از آدم هایی که سفر غیر توریستی میرن میخوان)
    البته من اگه جای شما بودم حتما یه ایمیل به سفارت میزدم و ازشون سوالات مربوط به مدارک رو هم میپرسیدم
    خیلی ممنون. بهمون 4 آگوست نوبت دادن و فایل مدارک لازم برای ویزای ماموریتی رو اتچ کردن . 24 آگوست تاریخ سفره و گفتن انگار دو هفته ای تموم میشه. امیدوارم. دعوتنامه ها و تمام مدارک مربوط به محل سکونت اونجا رو من الان تو ایمیلم دارم. آیا پرینتش کافیه؟ یا باید بگم پست کنن یا به خود سفارت ایمیل بزنن؟ به خود سفارت ایمیل زدم و پرسیدم اما جوابی ندادن. به قسمت فرهنگی هم که زنگ زدم گفتن نمیدونن و باید قسمت ویزا جواب بده.
    گردش حساب چند وقت رو با خودتون بردین؟ ماه آخر کافیه؟
    مرسی

Junior Member

خیلی ممنون. بهمون 4 آگوست نوبت دادن و فایل مدارک لازم برای ویزای ماموریتی رو اتچ کردن . 24 آگوست تاریخ سفره و گفتن انگار دو هفته ای تموم میشه. امیدوارم. دعوتنامه ها و تمام مدارک مربوط به محل سکونت اونجا رو من الان تو ایمیلم دارم. آیا پرینتش کافیه؟ یا باید بگم پست کنن یا به خود سفارت ایمیل بزنن؟ به خود سفارت ایمیل زدم و پرسیدم اما جوابی ندادن. به قسمت فرهنگی هم که زنگ زدم گفتن نمیدونن و باید قسمت ویزا جواب بده.
    مرسی
    پرینت دعوتنامه کافیه لازم نیست پست کنن. گردش حساب باید ۳ ماهه باشه فکر کنم.

میگن سفارت 5 شنبه این هفته و هفته بعد تعطیله. راهی نیست که زودتر مدارکمون را تایید کنن؟

Junior Member

مرسی
    حقیقتش من اطلاعاتی در مورد دعوت نامه ندارم
    ولی ما اکسپت کنفرانس و دعوت نامه کنفرانس رو داشتیم که پرینت بردیم
    برای محل اقامت هم پرینت رزرو رو بردیم

ما گردش سه ماه آخر رو گرفتیم ولی ازمون نگرفت و فقط نامه بانک مبنی بر موجودی حساب رو گرفت و ازمون خواست بگیم کدوم حساب موجودی بالاتری داره و همونو برداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehriz نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز احتراماً سفارت دیمی نیست مثل ایران
    اونا تعهد میدن ظرف 14 روز حتماً میدن
    مگر اینکه مدارک نواقصی چیزی داشته باشه و زنگ بزنند بهتون و طول بکشه
    مگه میشه دل بخواهی عمل کنند.
    اونم کنفرانس که تاریخ داره
    توریستیم پرواز و هتله 1 روز تاخیرم نقض قوانین خودشون هست و فکر میکنم بشه شکایت کرد، وقتی میگن 14 روز حداکثر زمان هست
    من 2 بار از ایتالیا و آلمان سر موقع جواب گرفتم اما با این حرف شما 2 به شک شدم کس دیگه ای توی سفارت فرانسه تاخیر تجربه کرده بیشتر از 14 روز؟
    اینا وقتارو طوری میدن بتونن سر 14 روز تحویل مدارک بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)