صفحه 155 از 179 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط samarin نمایش پست ها
    با سلام
    یک سوال کلی داشتم ، ممنون می شم جواب بدین
    آیا مدارکی که در دفعات قبل و از سفارت های مختلف با آن ویزای شینگن دریافت کرده ام ، در در خواست جدید (از یک سفارت دیگر ) بررسی و چک می شود؟ من به دلایلی با آن که کارمند رسمی دولت هستم ( و دفعات قبل هم مدارک شغلی ارائه کردم) نمی توانم این بار نامه اشتغال به کار ارائه کنم. می خواستم این بار به صورت همراه همسر( خانه دار ) و یا اشتغال به تحصیل اقدام کنم . به نظر شما مشکلی پیش خخواهد آمد؟
    یک نکته دیگر : ما یک سال پیش از سفارت انگلیس ریجکت شدیم ، آیا در فرم شینگن که نوشته : آیا تا کنون از شینگن ریجکت شده اید . باید نوشته شود؟ ( از آنجایی که انگلیس جزء شینگن نیست)

ممنون
    سفارتخانه ها فقط آمارتعداد ورود وخروج به منطقه شینگن رو میتونن چک کنن یا ریجکتی شما رو . اصلا به هیچگونه مدارکی دسترسی ندارند . بله انگلیس جزشینگن نیست

Junior Member

فکر میکنم به نوع ویزا بستگی داره. چون یکی از دوستام چند ماه پیش رفته بود فرصت مطالعاتی دو ماهه با هزینه شخصی، زمان مصاحبش دو هفته قبل از سفر و زمان صدور ویزاش دو هفته بعد از اعلام سفرش شد. خودم دو هفته پیش برای اول آوریل درخواست دادم (فرصت سه ماهه) واسه ۱۵ مارس وقت مصاحبه دادند (تا ایمیل زدم سریع وقت رو اعلام کردند). یکی دیگه از دوستان برای اول ژوئن درخواست وقت کرد (هم زمان با من) اونم ۱۵ می بهش وقت مصاحبه دادند. انگار برای فرصت کوتاه مدت مطالعاتی دو هفته قبل از رفتن وقت مصاحبه میدند. حالا امیدوارم که به موقع ویزام برسه. توی فوروم اعلام نتایج ویزا همه جور نتیجه‌ای هست. از صدور شش روزه تا ریجکت یک ماهه. به نظرم خوبه اونجا هم سر بزنید.
    (http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%AF!)/page13)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Destina نمایش پست ها
    بله هیچ مشکلی نیست برای شما خیلی خوب است برای من 9 روز وبرای دوستم 6 روز بعد از مصاحبه است
    فکر میکنم به نوع ویزا بستگی داره. چون یکی از دوستام چند ماه پیش رفته بود فرصت مطالعاتی دو ماهه با هزینه شخصی، زمان مصاحبش دو هفته قبل از سفر و زمان صدور ویزاش دو هفته بعد از اعلام سفرش شد. خودم دو هفته پیش برای اول آوریل درخواست دادم (فرصت سه ماهه) واسه ۱۵ مارس وقت مصاحبه دادند (تا ایمیل زدم سریع وقت رو اعلام کردند). یکی دیگه از دوستان برای اول ژوئن درخواست وقت کرد (هم زمان با من) اونم ۱۵ می بهش وقت مصاحبه دادند. انگار برای فرصت کوتاه مدت مطالعاتی دو هفته قبل از رفتن وقت مصاحبه میدند. حالا امیدوارم که به موقع ویزام برسه. توی فوروم اعلام نتایج ویزا همه جور نتیجه‌ای هست. از صدور شش روزه تا ریجکت یک ماهه. به نظرم خوبه اونجا هم سر بزنید.
    (http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%AF!)/page13)

باسلام . ما ميخوايم براي ويزاي توريستي اقدام كنيم. يه سوال دارم اينكه شوهر من حسابي كه ميخوان معرفي كنن حساب مشترك با پدرشون هست كه باهم كار ميكنن و جواز كسب دارن هردوشون. حساب قديميه و گردش خوبي هم داره. اينكه حسابشون مشتركه مشكلي ايجاد نميكنه؟يعني درواقع ايشون به اسم خودشون تنهايي حسابي ندارن. بهتر نيست بخشي از پول رو ببرن يه سپرده يكساله به اسم خودشون تنها درست كنن؟ دو هفته ديگه بايد مدارك رو بفرستيم براشون كه بهمون وقت مصاحبه بدن. سفارت سوئد اينجوريه كه مدارك رو بايد براي وقت گرفتن هم اسكن كني و بفرستي و پول رو هم از طريق ويزاكارت و اينا ميگيرن.ايا با توجه به اين وقت دو هفته اي اين كارو انجام بديم يا نه؟به نظر شما همينجوري باشه بهتره يا جدا كنيم؟

سلام دوستان.
    میش با سوالات زیر راهنمایی بفرمایین؟:
    ۱) برای شرکت در کنفرانس چه مدارکی لازم است؟
    ۲) آیا مدارکی مثل شناسنامه و ... را که میدیم دالترجمه (به هر دالترجمه ای ) باید مهر دادگستری و امور خارجه بخوره؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fafarferfere نمایش پست ها
    باسلام . ما ميخوايم براي ويزاي توريستي اقدام كنيم. يه سوال دارم اينكه شوهر من حسابي كه ميخوان معرفي كنن حساب مشترك با پدرشون هست كه باهم كار ميكنن و جواز كسب دارن هردوشون. حساب قديميه و گردش خوبي هم داره. اينكه حسابشون مشتركه مشكلي ايجاد نميكنه؟يعني درواقع ايشون به اسم خودشون تنهايي حسابي ندارن. بهتر نيست بخشي از پول رو ببرن يه سپرده يكساله به اسم خودشون تنها درست كنن؟ دو هفته ديگه بايد مدارك رو بفرستيم براشون كه بهمون وقت مصاحبه بدن. سفارت سوئد اينجوريه كه مدارك رو بايد براي وقت گرفتن هم اسكن كني و بفرستي و پول رو هم از طريق ويزاكارت و اينا ميگيرن.ايا با توجه به اين وقت دو هفته اي اين كارو انجام بديم يا نه؟به نظر شما همينجوري باشه بهتره يا جدا كنيم؟
    شما میتونید به بانک بگید که نامه تمکن مالی رو فقط به اسم همسرتون بزنه

Junior Member

سلام دوستان. چندتا سوال داشتم
    1. آیا شماره همراهی که قبلا برای ویزای دانشجویی وقت میگرفتیم عوض شده؟ زنگ میزنم خاموشه
    2. وقتی ویزا منقضی بشه برای تمدید ویزا باید از اول مراحلش رو بریم یا همین تمدید میشه؟
    3. اگر میشه تمدید کرد، چون برای اثبات تمکن مالی گواهی اشتغال بکار میخواد، میشه از طریق دیگه تمکن مالی رو ثابت کرد؟ یعنی گواهی اشتغال بکار روندیم و نامه تمکن مالی از بانک ببریم؟

Junior Member

ا درود خدمت همه دوستان میخواستم بدونم برای دریافت ویزا توریستی حتما باید از طریق آژانس های مسافرتی اقدام کرد؟ یعنی امکان داره خودم بلیط رفت و برگشت و هتل و بیمه رو تهیه کنم ؟ 28 سالمه همراه با همسر و دختر 5 سالم میخوام به این سفر برم . مدارک رو طبق لیست سفارت تهیه کردم شغلم آزاده جواز کسب دارم مانده حسابمم 40 میلیون میشه همسرمهم خانه داره آیا نیاز به پرینت حساب داره و اینکه آیا تمام مدارک باید ترجمه بشه؟ برای ترجمه باید چکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omidarab نمایش پست ها
    ا درود خدمت همه دوستان میخواستم بدونم برای دریافت ویزا توریستی حتما باید از طریق آژانس های مسافرتی اقدام کرد؟ یعنی امکان داره خودم بلیط رفت و برگشت و هتل و بیمه رو تهیه کنم ؟ 28 سالمه همراه با همسر و دختر 5 سالم میخوام به این سفر برم . مدارک رو طبق لیست سفارت تهیه کردم شغلم آزاده جواز کسب دارم مانده حسابمم 40 میلیون میشه همسرمهم خانه داره آیا نیاز به پرینت حساب داره و اینکه آیا تمام مدارک باید ترجمه بشه؟ برای ترجمه باید چکار کنم؟
    سلام
    و درود
    من شرایطم با شما کمی فرق داره امروز روز جواب پاسپورتم هست برم بعد ظهر میگم چی شد
    فرق من با شما در این موارد هست
    سابقه یه سفر به شنگن البته تنهایی
    نداشتن بچه
    مقداار پول 96 میلیون
    گردش حساب 300 میلیون تو سه ماه
    جواب تا 5 ساعت دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام
    و درود
    من شرایطم با شما کمی فرق داره امروز روز جواب پاسپورتم هست برم بعد ظهر میگم چی شد
    فرق من با شما در این موارد هست
    سابقه یه سفر به شنگن البته تنهایی
    نداشتن بچه
    مقداار پول 96 میلیون
    گردش حساب 300 میلیون تو سه ماه
    جواب تا 5 ساعت دیگه
    من و خانومم امروز ویزا شدیم
    خانومم خانه دار بود همسرم هم ویزا گرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)