صفحه 124 از 179 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

ممنون میشم اگه کسی جواب بده
    واسه دوره دکتری باید ویزای دانشجویی گرفت یا ویزای ساینتیفیک؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamm30 نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه کسی جواب بده
    واسه دوره دکتری باید ویزای دانشجویی گرفت یا ویزای ساینتیفیک؟؟؟
    بستگی داره به مدارکی که دانشگاه براتون پست میکنه. اگه نامه "convention d'accueill" بهتون بدن باید برای ویزای علمی و در غیر اینصورت برای ویزای دانشجویی اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HPC نمایش پست ها
    بستگی داره به مدارکی که دانشگاه براتون پست میکنه. اگه نامه "convention d'accueill" بهتون بدن باید برای ویزای علمی و در غیر اینصورت برای ویزای دانشجویی اقدام کنید.

ممنون از جوابتون، نه همچین نامه ایی ندارم، ولی از دانشگاه بهم اعلام کردن که برای ساینتیفیک باید اقدام کنم و مدارک رو برام ارسال میکنن، احتمالا همین "convention d'accueill" هست. ظاهرا باید اصل مدرک رو هم ارائه کنم. میگن گرفتن ویزای ساینتیفیک سختر از دانشجویی هست. درسته آیا؟؟

Junior Member

سلام دوستان. من برای ویزای ساینتیفیک میخواستم اقدام کنم. دو سوال در مورد پر کردن فرم OFII و فرم درخواست ویزا داشتم.

1- انتهای قسمتی که اطلاعت پاسپورت را وارد میکنیم A (پایین DELIVERE LE ) محل صدور را باید نوشت؟ اگر محل صدور درسته

IMMIGRATION AND PASSPORT POLICE را چی ترجمه کردید؟ از google translate استفاده کردم ولی مطمئن نیستم دقیق ترجمه کرده.

2- در فرم درخواست ویزا قسمت 16(Délivré par) چی نوشتید؟

خیلی ممنون

A : ایران
    Délivré par : ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ویزای ساینتیفیک میخواستم اقدام کنم. دو سوال در مورد پر کردن فرم OFII و فرم درخواست ویزا داشتم.

1- انتهای قسمتی که اطلاعت پاسپورت را وارد میکنیم A (پایین DELIVERE LE ) محل صدور را باید نوشت؟ اگر محل صدور درسته

IMMIGRATION AND PASSPORT POLICE را چی ترجمه کردید؟ از google translate استفاده کردم ولی مطمئن نیستم دقیق ترجمه کرده.

خیلی ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak2000 نمایش پست ها

خیلی ممنون
    DELIVERE LE :تاریخ اخذ پاسپورت رو بنویسید
    Délivré par: نام نهاد صادر کننده پاسپورت رو بنویسید (انگلیسیش هم قابل قبوله: پلیس گذرنامه )

Junior Member

سلام به همه نمیدونم اینجا درست دارم تجربیاتم رو میگم یا نه من برای توریستی از طریق سفارت فرانسه اقدام کردم دو هفته پیش و امروز پاسخ مثبت گرفتم و تجربیاتم : صبح زود اونجابودیم و طبق معمول توی صف دعوا بود خدا رو شکر ما درگیر نبودیم نفر دوم رفتیم داخل و با یه اقای خیلی بداخلاق مصاحبه کردیم چیز زیادی نپرسید من خانه دارو همسرم شاغل و اینکه شغلشونم ازاد هست و این که من شنیده بودم با این شرایط زیاد شانس گرفتن ویزا نیست یه پسر 2 ساله هم دارم و اینکه اولین بار بود برای شینگن اقدام کردیم مدارکمون تقریبا کامل بود فیش حقوقی و غیره نداشتیم فقط جواز کسب اونم مربوط به مغازه فعلی همسرم نبود و حتی بهشونم گفت الان با جواز شریکم کار میکنیم همین و اینکه میگن بلیط رفت و برگشت حتما از همون کشور باشه درست نیست من پرواز رفت رو تهران به پاریس و پرواز برگشت رو از رم به تهران اکی کردم و این واقعا سوال خودمم بود چون خیلی راجبش سرچ کردم و جوابی پیدا نکردم و تصمیم گرفتم اصل رو روی صداقت بزارم و همون رم به تهران رو اکی کنم و اینکه بلیط رو خریده بودم و رزرو نبود و هتل 4 ستاره خوب اکی کردم مدارک هم گردش حساب و سپرده سند ملکی که به نام من بود رو برداشت حتی یک ملک به نام همسرم بود که گفت نمیخواد گردش بیمه هم مهمه من 7 ساله گرفتم بیمه نامه و هتل و پرواز کپی شناسنامه و پاسپورت عکس هم 3×4 گرفتیم و گفت ابعادش مناسب نیست و خوشبختانه6×4 هم همراهم بود اونقدرا هم سخت نیست صادقانه پیش برید حتما جواب مثبت میگیرید

سلام دوستان

یک سوال داشتم. موردی بوده که کسی به استادش بگه به سفارت ایمیل بزنه و یک توضیحی در مورد پروژه دانشجو بده (مثلا اطمینان بده که پروژه جساس نیست و مواردی از این قبیل)؟

خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miiiiina نمایش پست ها
    سلام به همه نمیدونم اینجا درست دارم تجربیاتم رو میگم یا نه من برای توریستی از طریق سفارت فرانسه اقدام کردم دو هفته پیش و امروز پاسخ مثبت گرفتم و تجربیاتم : صبح زود اونجابودیم و طبق معمول توی صف دعوا بود خدا رو شکر ما درگیر نبودیم نفر دوم رفتیم داخل و با یه اقای خیلی بداخلاق مصاحبه کردیم چیز زیادی نپرسید من خانه دارو همسرم شاغل و اینکه شغلشونم ازاد هست و این که من شنیده بودم با این شرایط زیاد شانس گرفتن ویزا نیست یه پسر 2 ساله هم دارم و اینکه اولین بار بود برای شینگن اقدام کردیم مدارکمون تقریبا کامل بود فیش حقوقی و غیره نداشتیم فقط جواز کسب اونم مربوط به مغازه فعلی همسرم نبود و حتی بهشونم گفت الان با جواز شریکم کار میکنیم همین و اینکه میگن بلیط رفت و برگشت حتما از همون کشور باشه درست نیست من پرواز رفت رو تهران به پاریس و پرواز برگشت رو از رم به تهران اکی کردم و این واقعا سوال خودمم بود چون خیلی راجبش سرچ کردم و جوابی پیدا نکردم و تصمیم گرفتم اصل رو روی صداقت بزارم و همون رم به تهران رو اکی کنم و اینکه بلیط رو خریده بودم و رزرو نبود و هتل 4 ستاره خوب اکی کردم مدارک هم گردش حساب و سپرده سند ملکی که به نام من بود رو برداشت حتی یک ملک به نام همسرم بود که گفت نمیخواد گردش بیمه هم مهمه من 7 ساله گرفتم بیمه نامه و هتل و پرواز کپی شناسنامه و پاسپورت عکس هم 3×4 گرفتیم و گفت ابعادش مناسب نیست و خوشبختانه6×4 هم همراهم بود اونقدرا هم سخت نیست صادقانه پیش برید حتما جواب مثبت میگیرید
    سلام دوست عزیز! خوشحالم از اینکه موفق شدین، این خبر خوبیه؟ اما میشه لطفا بیشتر راهنمایی کنین؟ صندوق پستیتون پره! و اینکه بدون دعوتنامه موفق شدین؟
    در انتظار تشکیل پرونده...

Junior Member

دوستان من از کشور بلژیک برای ویزای ساینتفیک (پست داک) اپلای کردم مدارک خواصی درخواست نکردن، ولی 3 ماه صدور ویزا طول کشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)