صفحه 1 از 144 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

توی صفحات قبلی فروم گفته شده بود که گواهی اشتغال به تحصیل در ترم آخر هم به عنوان مدرک قبول می کنند و پرونده به جریان میوفته! پست مرتبط مال سال 2009 بود ، دوستان کسی میدونه که آیا هنوزم همینطوره؟ (سال 2010 یا 2011) یا ارایه مدرک لیسانس اجباری شده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_mech2011 نمایش پست ها
    توی صفحات قبلی فروم گفته شده بود که گواهی اشتغال به تحصیل در ترم آخر هم به عنوان مدرک قبول می کنند و پرونده به جریان میوفته! پست مرتبط مال سال 2009 بود ، دوستان کسی میدونه که آیا هنوزم همینطوره؟ (سال 2010 یا 2011) یا ارایه مدرک لیسانس اجباری شده؟
    سلام
    من تو سال 2010 اقدام کردم و همین گواهی رو از من قبول کردند.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

امروز از سفارت فرانسه آقای ملک آرا زنگ زد، گفت گواهی رزرو اتاق، کارت پایان خدمت و گواهی تایید نهایی دانشگاهو ور دار بیار هر وقت آماده شد. بهش گفتم جواب ویزا مشخص شده؟ گفت نه هنوز! ما که نفهمیدیم چی شد! امیدوارم ویزای همه سریع بیاد!

Junior Member

سلام دوستان عزیز

من برای رزرو خوابگاه باید برای بانک دانشگاه پول ۲۰۰ یورو حواله کنم. ولی امروز متوجه شدم که بانکها این کار رو انجام نمیدن. و صرافی ها هم مبالغ کمتر از ۱۰۰۰ دلار رو اصلا حواله نمی کنه.
    می خواستم ببینم شما راه حلی به نظرتون میرسه. یکی از بانکها (پارسیان) گفت که بای حساب ارزی (مستر کارت) باز کنی ولی اصلا نمی ارزه، تازه ۲ هفته بعد میتونی استفاده کنی. و اگه مشکلی به خاطر آی-پی ایران برات پیش بیاد بانک مسولیتی بر عهده نمیگیره.
    آیا شما تجربه ای دارید؟ کلا بچه ها چه جوری پول حواله میکنند؟
    خیلی از شما ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ajj نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من برای رزرو خوابگاه باید برای بانک دانشگاه پول ۲۰۰ یورو حواله کنم. ولی امروز متوجه شدم که بانکها این کار رو انجام نمیدن. و صرافی ها هم مبالغ کمتر از ۱۰۰۰ دلار رو اصلا حواله نمی کنه.
    می خواستم ببینم شما راه حلی به نظرتون میرسه. یکی از بانکها (پارسیان) گفت که بای حساب ارزی (مستر کارت) باز کنی ولی اصلا نمی ارزه، تازه ۲ هفته بعد میتونی استفاده کنی. و اگه مشکلی به خاطر آی-پی ایران برات پیش بیاد بانک مسولیتی بر عهده نمیگیره.
    آیا شما تجربه ای دارید؟ کلا بچه ها چه جوری پول حواله میکنند؟
    خیلی از شما ممنونم.
    سلام هم میتونی ببینی دوستی توی اون دانشگاه داری که برات این کار رو انجام بده، من مثلا یکی رو داشتم
    هم میتونی به یک کسی که مستر کارت یا ویزا کارت داره بگی به حساب خوابگاه بریزه اگه خوابگاه حساب بانکی داره یا به قول معروف RIB داره و پولش رو اینجا نقد بدی بهش
    هم اینکه جاهایی توی ایران هست، باید مثلا تو اینترنت بگردی تا پیدا کنی که سوبسیت زیاد میگیرن ولی زودتر کارتت رو بهت میدن یا اصلا پول رو که میریزی به حسابشون اونها مستقیم خودشون برای شخصی که بخوای حواله اش میکنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirzaee_meh نمایش پست ها
    سلام هم میتونی ببینی دوستی توی اون دانشگاه داری که برات این کار رو انجام بده، من مثلا یکی رو داشتم
    هم میتونی به یک کسی که مستر کارت یا ویزا کارت داره بگی به حساب خوابگاه بریزه اگه خوابگاه حساب بانکی داره یا به قول معروف RIB داره و پولش رو اینجا نقد بدی بهش
    هم اینکه جاهایی توی ایران هست، باید مثلا تو اینترنت بگردی تا پیدا کنی که سوبسیت زیاد میگیرن ولی زودتر کارتت رو بهت میدن یا اصلا پول رو که میریزی به حسابشون اونها مستقیم خودشون برای شخصی که بخوای حواله اش میکنند
    ممنونم از جواب سریعتون

دانشگاه به من یک ورقه داده که توش دو تا ستون داره ( والبته خیلی عدد و کد ) داخلش هست. ولی دو تاش مهم به نظر میرسه
    ۱) identifant nationale de bancaire-RIB
    ۲) IBAN (InternationalBank Account Number)

پس میشه با مستر کارت یا مثلا با این کارتهای هدیه و یا شرکتهایی که هزینه تافل یا ایلتس رو پرداخت میکنن کمک کرفت و موضوع رو حل کرد؟؟؟
    چون اگه از دوست فرانسویم بخوابم انجام بده معلوم نیست که من بتونم ویزا حتما بگیرم و پولشو پس بدم.( از اونجایی که میگن ویزای فرانسه ۵۰ ۵۰ هستش عرض کردم.)

با سپاس فراوان..

Junior Member

دوستان عزیز

من امروز بانک تجارت واحد ارزی شعبه طالقانی بودم به من گفت باید برم شعبه ارزی سمت خونمون . جدیدا کسی اونجا مراجعه کرده؟ اگر بله به شما چی گفتن.

ممنونم....

نقل قول نوشته اصلی توسط ajj نمایش پست ها
    ممنونم از جواب سریعتون

دانشگاه به من یک ورقه داده که توش دو تا ستون داره ( والبته خیلی عدد و کد ) داخلش هست. ولی دو تاش مهم به نظر میرسه
    ۱) identifant nationale de bancaire-RIB
    ۲) IBAN (InternationalBank Account Number)

پس میشه با مستر کارت یا مثلا با این کارتهای هدیه و یا شرکتهایی که هزینه تافل یا ایلتس رو پرداخت میکنن کمک کرفت و موضوع رو حل کرد؟؟؟
    چون اگه از دوست فرانسویم بخوابم انجام بده معلوم نیست که من بتونم ویزا حتما بگیرم و پولشو پس بدم.( از اونجایی که میگن ویزای فرانسه ۵۰ ۵۰ هستش عرض کردم.)

با سپاس فراوان..
    سلام درسته اینی که دانشگاه داده همون RIB هست که مشخصات حساب شخص در داخل و حساب بین المللی اون هست

بله از هر طریقی میتونی این کار رو انجام بدی. به این حرکت میگن حواله اونجا هم چه از داخل و چه از خارج میشه حواله کرد. من خودم اینجا این کار رو کردم و اولش خیلی میترسیدم ولی بعد دیدم که چیز روتینیه.
    هر جوری که دوست داشته باشی میتونی اقدام کنی، فقط کافیه کسی که برات این کار رو میکنه کارت بین المللی داشته باشه و به نظرم این شرکت ها هم این کار رو میکنند ولی سوبسیت بالایی میگیرند شاید حتی 2 برابر هم بشه اصلا نمیدونم باید بپرسی.
    مهم هم نیست که حساب مال خودت نباشه چون زمان حواله یه ستونی هست که میتونی اگه خواستی توش دلیل حواله رو بنویسی و تو میتونی بگی بنویسن پیش پرداخت رزرو آقای فلان هست. و براشون میل کنی که این کار رو به این طریق از طریق حساب شخص دیگری انجام دادی ولی قید کردی که برای چه کاریه و چه کسی.
    من که از اینجا حواله کردم دقیقا به همون مقدار از پولم کم شد ولی چون بین المللی این کار رو انجام میدی بسته به قرار داد بانک ها مبالغی که کم میشه فرق میکنه احتمالا یه چیزی در حدود 10 تا 20 یورو برای تو باشه شاید هم کمتر شاید هم اصلا هیچی ولی خوب میارزه که کارت ردیف بشه، فقط مشکل اینه که اگه نتونی بری پس گرفتن پولت سخته چون بهت میگن RIB مربوط به خودت رو بدی که بریزن به حسابت و این مشکله یه ذره باید در اون صورت مسترکارت از بانک بگیری به اسم خودت و بگی به این حساب حواله کنند و ممکنه به خاطر هزینه های بانکی یک کم کمتر حواله کنند یا اصلا نخواهند این کار رو بکنند که میتونی بگی هرچی دوست دارید بدید، یه مقدار این کار سخته برای انجام شدن متاسفانه
    ولی در هر صورت حتما این کار رو بکن چون اگه ویزات بیاد و این برگه رو نداشته باشی یه ذره کارت به مشکل میخوره و اینبار باید هتل پرداخت کنی و اون هم در دسر داره چون هتل پول رو از حساب بر نمیداره تا نری اونجا و قطعی کنی اومدنت رو (البته خیلی از هتل ها اینجوری هستند نه مثل فرمول 1 همه) و چون بعضی ها رزرو میکنند و قبل از تاریخ کنسل میکنند رفتنوشن رو هتل پول رو کلا بر نمیداره و طرف هم میره خونه یکی از دوستاش که برای یک نفر هست میخوابه و سفارت دوست نداره اینطور باشه قبول نمیکنه یا اذیت میکنه

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    امروز از سفارت فرانسه آقای ملک آرا زنگ زد، گفت گواهی رزرو اتاق، کارت پایان خدمت و گواهی تایید نهایی دانشگاهو ور دار بیار هر وقت آماده شد. بهش گفتم جواب ویزا مشخص شده؟ گفت نه هنوز! ما که نفهمیدیم چی شد! امیدوارم ویزای همه سریع بیاد!
    سلام من امروز پیش آقای ملک آرا بودم . گفت امسال ویزاها رو داریم 1 ماهه میدیم.در کل که انگار امسال خوب ویزا میدن.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    سلام من امروز پیش آقای ملک آرا بودم . گفت امسال ویزاها رو داریم 1 ماهه میدیم.در کل که انگار امسال خوب ویزا میدن.
    درخواست من امروز دقیقا یک ماه شد. تازه اگه تا یه ماهه دیگه هم بیاد کلی جلوییم. خدا کنه دیگه مثل پارسال علاف نکن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)