نقل قول نوشته اصلی توسط A224883061 نمایش پست ها
1- بعید میدونم دیر شده باشه، شما حدود دو ماه وقت داری
2- نامه اسکولارشیب یا ایمیلش رو می تونی پرینت کنی و موقع تحویل مدارک به کارمند vfs تحویل بدی
3- می تونی رزرو حداقل یک هفته ای هتل رو ارائه بدی. با یه ویزا کارت میتونی از booking رزرو کنی حتی به صورت فرری کنسل، بعد که ویزات اومد رزرو کنسل کنی. تو این حالت باید به مبلغ تمکن مالیت به ازائه هر شب هتل 120 یورو اضافه کنی.
4- بنظرم اگر اسکولارشیپ هزینه ها رو کاور میکنه لزومی نداره ولی محض احتیاط هم میتونی به اندازه 7500 یورو که هر یورو رو 5000 تومن دولتی حساب کنی که کمتر از 40 میلیون میشه بزاری برای یه ساعت تو حسابت ازش یه نامه تمکن از بانک بگیری (بانک ملی همون موقع و بدون در نظر گرفتن اینکه این پول کی به حساب واریز شده نامه تمکن میده)

کلا وقتی میری وی اف اس،کارمند اونجا بنظر من که چیزه زیادی از صحت و سقم مدارک نمیدونن فقط ازت طبقه لیستی که بشون دادن مدارک رو میگیرن و تیک میزنن حالا اگه یه مدرکی از یه جوره دیگش رو شما داری و فکر می کنی جواب گوی لیست مدارک سفارت هست رو بشون بدی اون دیگه کاری نداره که این دقیقا همونی که سفارت می خواد یا نه اون تیکش رو میزنه و میزاره رو بقیه مدارکت. حالا دیگه خودت باید قبلش مطمئن شده باشی که واقعا اون سند همونی که منظور سفارته. پس با کامپوس همه چی رو چک کن.
لام

خیلی ممنون بابت راهنمایی کاملتون
1) من تونستم از طریق یک دوست که فرانسوی هم هست و تو شهری که من درس خواهد خوند زندگی میکنه، یه نامه attestation با ذکر اینکه من پیشش خواهم موند بگیرم. آیا این نامه و تاییدیه اوکی هیت برای accommodation ؟!
2) مبلغ بورس من 5000 یورو هست برای یک سال ( من تحصیلم هم یک سال هست. مستر 2). الان من فقط باید مابه التفاوت هزینه یکسال زندگی(7500 یورو) که میشه معادل 2500 یورو(12 میلیون و 500 هزار) رو تو حسابم داشته باشم؟! همین کافیه؟!
3) من این نامه تمکن رو برای حساب بانک قوامین میتونم بگیرم؟! چون تو ملی حساب ندارم! کلا میشه بگین برای تمکن گرفتن چیکار کنم! ممنون میشم.

باتشکر
س