صفحه 85 از 179 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

آیا مسافرت به عربستان مشکلی برای ویزا ایجاد می کنه؟
    از نظر اونا بهانه ای واسه همکاری با القاعده ایجاد نمی شه؟
    ممنون

Junior Member

سلام. دوستان لطفا راهنمایی کنید. من می خواهم برای تحصیل در فرانسه به هزینه خودم اقدام کنم. ولی قصد مهاجرت به کبک رو دارم. اگر این موضوع رو در روز مصاحبه برای گرفتن ویزا ،بگم مشکلی پیش میآید؟ یعنی بگم برای اینکه از زمان استفاده کنم میخوام فرنسه درسمو ادامه بدم تا برای زندگی و کار در کبک آماده باشم. و برای مستر 2 مدرک زبان فرانسه در چه سطحی برای ارائه به سفارت لازم است؟ البته دانشگاه مدرک زبان ازم نخواسته. با تشکر
    فایل نامبر: 25/08/2011
    رشته:فوق لیسانس شیمی تجزیه
    نامه انتظار( انتخاب به صورت رندوم) : 03/11/2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pirvali نمایش پست ها
    سلام. دوستان لطفا راهنمایی کنید. من می خواهم برای تحصیل در فرانسه به هزینه خودم اقدام کنم. ولی قصد مهاجرت به کبک رو دارم. اگر این موضوع رو در روز مصاحبه برای گرفتن ویزا ،بگم مشکلی پیش میآید؟ یعنی بگم برای اینکه از زمان استفاده کنم میخوام فرنسه درسمو ادامه بدم تا برای زندگی و کار در کبک آماده باشم. و برای مستر 2 مدرک زبان فرانسه در چه سطحی برای ارائه به سفارت لازم است؟ البته دانشگاه مدرک زبان ازم نخواسته. با تشکر
    والا حساب کتاب نداره من شانسی با کسی که تو قسمت فرهنگی مصاحبه میکرد آشنا در اومدم وقتی این موضوع رو گفتم گفت اصلا اینو پایین تو بخش کنسولی نگو!
    رشته 6 امتیازی -(مدیریت تولید و صنعتی سابقه کار حسابداری)
    ارسال مدارک: 27-11-2013---دریافت مدارک: 06-12-2013 برگشت مدارک مشکله کردیت کارت 01-03-2014
    ارسال مجدد 22-04-2014

Junior Member

[QUOTE=shatami;1481329]والا حساب کتاب نداره من شانسی با کسی که تو قسمت فرهنگی مصاحبه میکرد آشنا در اومدم وقتی این موضوع رو گفتم گفت اصلا اینو پایین تو بخش کنسولی نگو![/QUOT

با تشکر ازاینکه جواب دادید.
    فایل نامبر: 25/08/2011
    رشته:فوق لیسانس شیمی تجزیه
    نامه انتظار( انتخاب به صورت رندوم) : 03/11/2012

سلام
    من یکی از دوستانم فرانسه هست برای اینکه بتونم این قضیه رو ثابت کنم که برای اقامت قراره با ایشون هم خونه بشم، چه مدارکی رو باید به سفارت ارائه بدم.ممنون می شم دوستان کمک کنن.

Junior Member

سلام. من یک راهنمایی ساده نیاز دارم
    دوستان من اصلا در مورد ویزای فرانسه اطلاعی ندارم و فقط با یک استاد صحبت کرده م که برای مقطع دکترا قرار هست به من پذیرش بده. آیا با توجه به اینکه هیچی از زبان فرانسوی نمیدونم امکان گرفتن ویزا دارم؟
    این استاد اعلام کرده که من در تاریخ 22 می باید اونجا حضور داشته باشم. یعنی نزدیک 40 روز آینده. آیا اصلا همچین چیزی ممکن هست؟

ممنون میشم اگر من رو کمک کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

دوستان سلام
    من قبل از عید یک پذیرش 6 ماه برای دوره فرصت مطالعاتی از یکی از دنشگاه های فرانسه گرفتم. وقتی برای تحویل مدارکم با بخشفرهنگی تماس گرفنم گفتند که باید سندی تحت عنوان convension d'accueil داشته باشم. یک ماه پیش برای گرفتنش از طرف دانشگاه فرانسوی درخواست دادم اما اخیرا متوجه شدم که من به نوعی کارآموز محسوب می شم و به من تعلق نمی گیره و فقط دانشجویانی که برای دوره تحصیل کامل می رن فرانسه می تونن این مدرک رو از پلیس بگیرند. البته من یه تفاهم نامه داخلی بین دانشگاه خودم و دانشگاه فرانسوی به امضا رسوندم. می خواستم بدونم با این تفاهم نامه چه نوع ویزای تحصیلی می شه گرفت؟

Junior Member

سلام دوستان
    سوال من در مورد ویزای توریستی به فرانسه است؟ من زنی متاهل دارای یک پسر 1.5 ساله هستم . می خوام برای دیدن خواهرم که در فرانسه تحصیل می کنه به مدت 10 روز به همراه پسرم تقاضای ویزای توریستی کنم. خودن می خوام از طریق سفارت اقدام کنم. البته سند مالکیت ندارم. به نظرت به من و پسرم ویزا میدن. ( همسرم ایران می مونه )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezap نمایش پست ها
    سلام. من یک راهنمایی ساده نیاز دارم
    دوستان من اصلا در مورد ویزای فرانسه اطلاعی ندارم و فقط با یک استاد صحبت کرده م که برای مقطع دکترا قرار هست به من پذیرش بده. آیا با توجه به اینکه هیچی از زبان فرانسوی نمیدونم امکان گرفتن ویزا دارم؟
    این استاد اعلام کرده که من در تاریخ 22 می باید اونجا حضور داشته باشم. یعنی نزدیک 40 روز آینده. آیا اصلا همچین چیزی ممکن هست؟ممنون میشم اگر من رو کمک کنید.
    سلام - چه طوری اگه فرانسه بلد نبودین، استاده حاضر شده شما رو بپذیره?? میشه بگید !! یا حداقل با پیام خصوصی بهم بگید !! چه جوری راضیش کردین که بعدا فرانسه یاد بگیرین ???!!

نقل قول نوشته اصلی توسط rks نمایش پست ها
    سلام - چه طوری اگه فرانسه بلد نبودین، استاده حاضر شده شما رو بپذیره?? میشه بگید !! یا حداقل با پیام خصوصی بهم بگید !! چه جوری راضیش کردین که بعدا فرانسه یاد بگیرین ???!!
    برای مقطع دکترا نیازی زبان فرانسه نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)