صفحه 150 از 179 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام دوستان
    میخاستم از سفارت فرانسه وقت بگیرم.فرم رو از خود سایت سفارت فرانسه دانلود کردم.چند تا سوال داشتم.فرم رو باید به فارسی پر کنم یا به انگلیسی؟هدف من از فرانسه رفتن فقط خوردن مهر یه کشور شنگن در پاسپورتمه.اینو برای این گفتم که میخام در زودترین زمان ممکن از سفارت فرانسه وقت بگیرم.برای همین در قسمت تاریخ عزیمت چه تاریخی رو باید وارد کنم که بتونم زودتر از سفارت فرانسه وقت بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام دوستان
    یک سوال در مورد مدرک اجاره خوابگاه برای ویزای تحصیلی فرانسه داشتم
    من برای اجاره یک خوابگاه اقدام کردم .اونها برای من یک قرار داد به صورت pdf فرستاند گفتند اینو امضا کن و برای ما با پست بفرست . هزینه هم چون ضامن نداشتم قرار شد همه رو الان یک جا بدم .
    حالا سوالم اینه که برای روز مصاحبه سفارت , همین قرار داد که فقط من امضا کردم و فیش های پرداختی , برای ارایه به سفارت کافیه , یا باید اونها هم حتما امضا کنند , تا مورد قبول سفارت باشه ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_a_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال در مورد مدرک اجاره خوابگاه برای ویزای تحصیلی فرانسه داشتم
    من برای اجاره یک خوابگاه اقدام کردم .اونها برای من یک قرار داد به صورت pdf فرستاند گفتند اینو امضا کن و برای ما با پست بفرست . هزینه هم چون ضامن نداشتم قرار شد همه رو الان یک جا بدم .
    حالا سوالم اینه که برای روز مصاحبه سفارت , همین قرار داد که فقط من امضا کردم و فیش های پرداختی , برای ارایه به سفارت کافیه , یا باید اونها هم حتما امضا کنند , تا مورد قبول سفارت باشه ؟
    سلام
    اگه فرصتتون کمه بدون امضای اونها و حتی بدون رسیدها هم کافیه... ولی اگه وقت دارید قرارداد رو رسمی و امضا شده بفرستید

Junior Member

باسلام
    فرم تقاضای وقت رو باید برای همسرم هم جداگانه پر کنم ؟ یا اسمش رو پایین خودم تو یک فرم بنویسم؟ مدارک نیازی به ترجمه ندارن ؟ البته غیر از مواردی که تو سایت ذکر شده ؟ عکس رو خودمون باید رو فرم درخواست ویزا بزنیم ؟

دوستان یه سوال داشتم
    من اولین باره که میخام برای ویزای شنگن اقدام کنم و برام خیلی مهمه که ویزای شنگن توی پاسپورتم داشته باشم.من تمام مدارک مورد نیاز سفارت فرانسه برای ویزای توریستی رو به جز 3 فیش آخر حقوقی دارم و اینکه مجرد هستم.حالا با توجه به شرایط من و اینکه 3 فیش آخر حقوقی رو ندارم به نظرتون خودم برای گرفتن ویزا اقدام کنم یا به این آژانس های مسافرتی که تضمینی شنگن میگیرن بگم برام اقدام کنن؟من با یک آژانس مسافرتی صحبت کردم و گفت مبلغ 1000 یورو میگیره و تضمینی برام از سفارت فرانسه ویزا میگیره.به نظرتون چکار کنم؟از طرفی 1000 یورو واقعا زیاده برای یک شنگن.چون احتمال بالای 90 درصد اگر خودم اقدام کنم میتونم ویزای شنگن رو بگیرم.ولی من میخام احتمال ریجکت شدن ویزام به صفر برسه.دوستان واقعا ازتون خاهش میکنم نظراتتون رو راجبه سوالم بیان کنین.ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم
    من اولین باره که میخام برای ویزای شنگن اقدام کنم و برام خیلی مهمه که ویزای شنگن توی پاسپورتم داشته باشم.من تمام مدارک مورد نیاز سفارت فرانسه برای ویزای توریستی رو به جز 3 فیش آخر حقوقی دارم و اینکه مجرد هستم.حالا با توجه به شرایط من و اینکه 3 فیش آخر حقوقی رو ندارم به نظرتون خودم برای گرفتن ویزا اقدام کنم یا به این آژانس های مسافرتی که تضمینی شنگن میگیرن بگم برام اقدام کنن؟من با یک آژانس مسافرتی صحبت کردم و گفت مبلغ 1000 یورو میگیره و تضمینی برام از سفارت فرانسه ویزا میگیره.به نظرتون چکار کنم؟از طرفی 1000 یورو واقعا زیاده برای یک شنگن.چون احتمال بالای 90 درصد اگر خودم اقدام کنم میتونم ویزای شنگن رو بگیرم.ولی من میخام احتمال ریجکت شدن ویزام به صفر برسه.دوستان واقعا ازتون خاهش میکنم نظراتتون رو راجبه سوالم بیان کنین.ممنونم
    سلام

اگر یک مدرک رو سفارت توی لیست مدارک مورد نیاز آورده باشه چه خودتون اقدام کنین یا از طریق یک آژانس اقدام کنین فرقی نداره باید ارائه بدین. دنبال این باشین که مدارکتون
    رو تکمیل کنین و به نظرم خودتون اقدام کنین. فقط اینجا سعی کنین تاپیک ها رو بخونین و از تجربیات بقیه استفاده کنین.

سه با تا حالا ویزا شنگن گرفتم و هیچ وقت با آژانس ها کار نکردم حتی دفعه اول. بیخودی به این آژانس ها پول ندین که از کمی اطلاعات مردم سوء استفاده میکنن و کلی پول میگیرن.

موفق باشین

سلام

دوستان فقط گواهی اشتغال به کار باید انگلیسی باشه دیگه درسته ؟ باقی موارد از جمله سند و بیمه و ..... فاری باشه مشکلی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام

دوستان فقط گواهی اشتغال به کار باید انگلیسی باشه دیگه درسته ؟ باقی موارد از جمله سند و بیمه و ..... فاری باشه مشکلی نداره
    سلام

بله فقط گواهی اشتغال به کار لازمه که ترجمعه بشه.

موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام، من یک نوامبر مدارکم رو به همراه قرارداد کاری برای یک موقعیت پست داک دادم کنسولگری فرانسه تو تورنتو. قرار شد حداکثر چهار هفته ای جواب بدن. ولی بعد از دو ماه هنوز خبری نیست. از دوستان کسی موقعیت مشابهی داشته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing-University of Grenoble

سلام و عرض ادب خدمت دوستان. ممنون میشم در صورت امکان راهنمائی بفرمائید.
    من میخوام برای ویزای تحصیلی منتهی زیر 90 روز از سفارت فرانسه درخواست بدم که طبعا شینگن خواهد بود و دعوت نامه از استاد رو دارم. میخواستم از بپرسم آیا اگر برای مدت زمان مورد نظر(یعنی یکماه) از سایت ایر-بی-ان-بی(AirBnb) رزرو کنم مورد قبول سفارت خواهد بود؟ آیا دوستان مسیرهای ارزان قیمت دیگری هم برای تأمین اقامت سراغ دارند؟ من گرونوبل میخوام برم و حدس میزنم خوابگاههای کروس هم طول میکشه جواب بدند چون برای حوالی بیست اسفند میخوام برم.
    از راهنمائی و کمک شما عزیزان پیشاپیش سپاسگذارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)