صفحه 151 از 179 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام من قصد گرفتن ویزای توریستی خانوادگی دارم آیا فرزند دختر به صورت همراه با سن قانونی مشکل دارد ؟ قبلا ویزای آلمان داشته ام کدام سفارت به نظر شما اقدام کنم ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering at HSU

سلام
    من میخوام برای تمکن مالی اجاره نامه ارائه بدم . اجاره نامه هایی ک میخوام بدمشون برای ترجمه حتما باید ثبت شده باشند (بنگاه بعد از نوشتن اجاره نامه باید اونها رو ثبت بکنه که عملا هیچ کدوم از بنگاههای مشهد همچین کاری نمیکنن.) ؟
    و این ک در کنار اجاره نامه سند ملک هم باید ترجمه بشه یا نه ، همین ک اسم شخص به عنوان موجر در اجاره نامه باشه کفایت میکنه؟

Junior Member

سلام من و همسرم حدود یک ماهه که برای وقت سفارت ایمیل فرستادیم متاسفانه هنوزم پاسخ ندادن . درحالیکه حدود شش خانواده از آشناهامون هم درخواست دادن و کمتر از یک هفته بعد بهشون جواب دادن و وقت تعیین شد ... دوبار هم ایمیل را زدم مجدد پاسخ میاد که ایمیلتون رسیده و قراره وقت داده بشه ... دیگه کلافه شدم ... به نظرتون چقدر باید صبر کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Sali18883 نمایش پست ها
    سلام من و همسرم حدود یک ماهه که برای وقت سفارت ایمیل فرستادیم متاسفانه هنوزم پاسخ ندادن . درحالیکه حدود شش خانواده از آشناهامون هم درخواست دادن و کمتر از یک هفته بعد بهشون جواب دادن و وقت تعیین شد ... دوبار هم ایمیل را زدم مجدد پاسخ میاد که ایمیلتون رسیده و قراره وقت داده بشه ... دیگه کلافه شدم ... به نظرتون چقدر باید صبر کنم؟
    منم هفته ی قبل ای میل زدم و همینو گفتند و منم نمیدونم چکار باید بکنم؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

بله فقط گواهی اشتغال به کار لازمه که ترجمعه بشه.

موفق باشین
    سلام دوست عزیز و دلسو
    سفارت فرانسه چه شرایطی برای ویزای توریستی داره؟ من شنیدم که یه حساب ۱۵۰۰۰یوروی میخواد این درسته؟ ایتالیا بهتر به ایرانی ویزا میده یا فرانسه؟ البته اینم بگم که سیستم وقت دهی ایتالیا افتضاحه واقعا ا...

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و دلسو
    سفارت فرانسه چه شرایطی برای ویزای توریستی داره؟ من شنیدم که یه حساب ۱۵۰۰۰یوروی میخواد این درسته؟ ایتالیا بهتر به ایرانی ویزا میده یا فرانسه؟ البته اینم بگم که سیستم وقت دهی ایتالیا افتضاحه واقعا ا...
    سلام

کلا شرایط دریافت ویزا برای تمامی سفارت های شنگن 90% یکی هست .

بسته به شرایط شخص اگر برای اولین بار اقدام کنید یک مقدار باید مدارک بهتر و بالاتر از نرمال ارائه کنید مثلا مدارک مالی قوی باشه حداقل مانده بالای 50 میلیون تومان باشه با گردش مناسب / مبلغی قید نشده به هیچ عنوان این مورد رو بصوت تجربی عرض کردم .

ایتالیا و فرانسه برای ایرانی ها توریستی تر محسوب میشه و در نتیجه صدور ویزای توریستی هم بیشتر هست اما بهتر و بدتری وجود نداره کلا .

به نظر من سفارت فرانسه خیلی با نظم تر از ایتالیا هست .

Junior Member

گردش مالی مهمتره من تو حسابم 15 ملیون بود و گردش مالی ماهیانم تقریبا معادل فیش حقوقی بود که داده بودم . (البته درخواست ویزا برای همسرم بود که اولین بار بود تقاضای ویزای شنگن داشت و ساپورت مالیش با من بود) و در نهایت هم ویزا صادر شد . ولی بودن کسایی که با مانده خیلی بالاتر ریجکت شدن. میخوام بگم که فقط حساب مالی تعیین کننده نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام

کلا شرایط دریافت ویزا برای تمامی سفارت های شنگن 90% یکی هست .

بسته به شرایط شخص اگر برای اولین بار اقدام کنید یک مقدار باید مدارک بهتر و بالاتر از نرمال ارائه کنید مثلا مدارک مالی قوی باشه حداقل مانده بالای 50 میلیون تومان باشه با گردش مناسب / مبلغی قید نشده به هیچ عنوان این مورد رو بصوت تجربی عرض کردم .

ایتالیا و فرانسه برای ایرانی ها توریستی تر محسوب میشه و در نتیجه صدور ویزای توریستی هم بیشتر هست اما بهتر و بدتری وجود نداره کلا .

به نظر من سفارت فرانسه خیلی با نظم تر از ایتالیا هست .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sali18883 نمایش پست ها
    اميدوارم تا حالا بهتون وقت داده باشن من چون با خانواده ميخوام تقاضا بدم نمي دونم يك ايميل وقت سفارت بايد بزنم يا براي هر نفر يك ايميل جدا ؟ اگر جدا بزنم وقتمون با هم نميشه ؟ اگه يك ايميل بزنم بايد يك فرم پر كنم و اسم اعضاي خانواده را زير هم بنويسم ؟؟

سلام من ۲۰ اسفندوقت مصاحبمه برای ویزای توریستی.من نامه اشتغال به تحصیل ترجمه شده دارم.اما درباره تمکن مالی سردرگم هستم.من ۶۰ تومن حسابم دارم و سندملکی تو تهران.ایا مدرک مالی دیگه ای نیاز هست.مثلا تعهد از کسی که ساپورتم کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم
    من اولین باره که میخام برای ویزای شنگن اقدام کنم و برام خیلی مهمه که ویزای شنگن توی پاسپورتم داشته باشم.من تمام مدارک مورد نیاز سفارت فرانسه برای ویزای توریستی رو به جز 3 فیش آخر حقوقی دارم و اینکه مجرد هستم.حالا با توجه به شرایط من و اینکه 3 فیش آخر حقوقی رو ندارم به نظرتون خودم برای گرفتن ویزا اقدام کنم یا به این آژانس های مسافرتی که تضمینی شنگن میگیرن بگم برام اقدام کنن؟من با یک آژانس مسافرتی صحبت کردم و گفت مبلغ 1000 یورو میگیره و تضمینی برام از سفارت فرانسه ویزا میگیره.به نظرتون چکار کنم؟از طرفی 1000 یورو واقعا زیاده برای یک شنگن.چون احتمال بالای 90 درصد اگر خودم اقدام کنم میتونم ویزای شنگن رو بگیرم.ولی من میخام احتمال ریجکت شدن ویزام به صفر برسه.دوستان واقعا ازتون خاهش میکنم نظراتتون رو راجبه سوالم بیان کنین.ممنونم
    جالبه که این آژآنس های کلاه بردار هزینه رو هم به یورو میگیرند . آخه مگر چه هزینه ای میکنند ؟ اونم به یورو! رزرو بلیط و هتل فقط 1000 تومن هزینه پرینت داره. شما شخصا" اقدام کنید آژانس ها ادعا میکنند که کارگزار سفارت ها هستند ولی کاملا دروغ میگن. فقط یه قمار برد-برد میکنند اگر سفارت به شما ویزا داد 1000 یورو کاسب میشن اگر هم ریجکت شدید چیزی را از دست نمیدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)