صفحه 144 از 179 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام دوستان
    من هفته پیش رفتم سفارت و بعد از اینکه مدارکی که برده بودم رو تحویل دادم
    یه ایمیل-آدرس بهم داد که سی وی رو براشون میل کنم
    افیسر گفت امروز یا فردا بفرست و هیچ توضیح اضافه ای هم نداد
    منم مثل یه ایمیل رسمی معمولی سی وی رو پیوست کردم و فرستادم
    از دوستانی که شرایط مشابه داشتن سوالم اینه که
    پاسخی داده میشه به این ایمیل؟
    که مثلا بگن بله ما دریافت کردیم ایمیل شمارو
    (پ.ن: ایشالا هفته آینده تجربیاتم رو برای آیندگان کامل خواهم نوشت)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم سیاسی -سوربن

سلام خدمت تمام دوستان.
    من برای مقطع دکترا(به زبان انگلیسی) پذیرش گرفتم.(بدون بورسیه، فقط استادی موافقت کردند و بهم گفتند سریعا پیگیر کارهای ویزا باش)الان به صورت سرعتی دارم مدارک ویزا رو آماده میکنم.
    مدارکی که برای ترجمه داده ام اینها هستند: شناسنامه، پاسپورت، ضمانت نامه مادر، مدرک کارشناسی ارشد(ریز نمراتم انگلیسی صادر شده ).
    غیر از این مدارک مدرک دیگه ای لازم هست که برای ترجمه بدم؟ و اینکه الان که ترجمه این مدارک رو دارم(از مترجم مورد تایید سفارت) باید برای مهرتایید سفارت روز پنج شنبه(بدون گرفتن وقت؟؟) به سفارت برم؟
    در یک پست این فروم خوندم که دانشجویان دکنرا نیازی به تشکیل پرونده آنلاین ندارند، این گفته درست هست؟
    اگر یکی از دوستان لطف کنند و راهنمایی ام کنند بی نهایت ممنون میشم. من بعد از ترجمه مدارک باید چکار کنم؟

سلام

براى ويزا توريستى ، گردش ٣ ماهه حساب كافى هستش؟ براى ٣-٤ هفته حدودا چند يورو بايد تو حساب باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسى عمران دانشكده فنى دانشگاه اروميه

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

براى ويزا توريستى ، گردش ٣ ماهه حساب كافى هستش؟ براى ٣-٤ هفته حدودا چند يورو بايد تو حساب باشه؟
    بله،البته بعضا اگر بیش از ۳ ماه ارایه بدهید تنها ۳ ماه را از شما می گیرند.سوال دوم بسته به شرایط شما داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

سلام به شما
    در مورد سوال اول بگم خدمتتون که سفارت پرینت ها رو حتی اگر ببرید هم بهتون پس میده گویا در مورد سایر دوستان هم همین طور بوده ولی باز هم احتیاط شرط واجبه ببرید با خودتون
    از بانک بخواید بهتون "گواهی تمکن مالی برای ارائه به سفارت" بده و مانده حساب رو به یورو اعلام کنه و با خودتون ببرید
    سوال دوم رو من اطلاع ندارم
    موفق باشید

Junior Member

سلام. دوستان چند سوال در خصوص ویزای توریستی کوتاه مدت؛ ممنون میشم پاسخگو باشید.
    1- من دعوتنامه از یک خانم فرانسوی دارم (Attestation d'accuiel). آیا داشتن این برگه کفایت میکنه؟ احتیاجی به مدارک شناسایی اون خانوم نیست؟
    2- من حدود 30 میلیون در حسابم دارم و این مبلغ رو چند روز پیش گذاشتم. در مدارک سفارت نوشته شده "3 پرینت آخر بانکی". منظورش 3 گردش آخر بانک هست؟ و اشکال نداره من یک دفعه این مقدار پول رو تو حساب گذاشتم؟

راستش یکم استرس گرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم سیاسی -سوربن

ممنون میشم اگر دوستان راهنماییم کنند
    نقل قول نوشته اصلی توسط paria_jalalat نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان.
    من برای مقطع دکترا(به زبان انگلیسی) پذیرش گرفتم.(بدون بورسیه، فقط استادی موافقت کردند و بهم گفتند سریعا پیگیر کارهای ویزا باش)الان به صورت سرعتی دارم مدارک ویزا رو آماده میکنم.
    مدارکی که برای ترجمه داده ام اینها هستند: شناسنامه، پاسپورت، ضمانت نامه مادر، مدرک کارشناسی ارشد(ریز نمراتم انگلیسی صادر شده ).
    غیر از این مدارک مدرک دیگه ای لازم هست که برای ترجمه بدم؟ و اینکه الان که ترجمه این مدارک رو دارم(از مترجم مورد تایید سفارت) باید برای مهرتایید سفارت روز پنج شنبه(بدون گرفتن وقت؟؟) به سفارت برم؟
    در یک پست این فروم خوندم که دانشجویان دکنرا نیازی به تشکیل پرونده آنلاین ندارند، این گفته درست هست؟
    اگر یکی از دوستان لطف کنند و راهنمایی ام کنند بی نهایت ممنون میشم. من بعد از ترجمه مدارک باید چکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paria_jalalat نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان.
    سلام، تبریک برای پذیرش دکتراتون. مدارکی که برای ترجمه میبرید بستگی به نوع ویزایی داره که باید اقدام کنید، ویزای دانشجویی و ویزای علمی رو ببینید داخل سایت سفارت و با توجه به اون مدارکتون رو آماده کنید. چون فاند ندارید شاید بهتر باشه ویزای دانشجویی اقدام کنید ولی عموما دانشجو های دکتری باید ویزای علمی بگیرن. برای اون استادتون میبایست نامه کونوانسیون را با پست واستون بفرسته. در ضمن همه مدارک باید به فرانسه ترجمه شن و به هیچ عنوان انگلیسی قبول نمیشه پس به نفعتونه یه بار ریزنمرات فارسی بگیرید و اونا رو بدید واسه ترجمه (دارلاترجمه از انگلیسی به فرانسه ترجمه نمیکنه).
    برای تایید مدارک هم نیازی به نوبت نیست همون روز صبح زود جلو سفارت باشید و برید تو کار خاصی نداره. برای پرونده آنلاین هم بهتره با کامپوس مشورت کنید. شرایططتون رو بهشون بگید و اونا با توجه به شرایط بهتون میگن که نیاز به پرونده انلاین دارید یا نه. موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام
    همسر من امروز براي مصاحبه رفته بودن. تو مداركي كه افيسر پس داده اصل و كپي رزرو هتل رو هم برگردونده مگه نبايد بگيرن؟ .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sm76 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    همسر من امروز براي مصاحبه رفته بودن. تو مداركي كه افيسر پس داده اصل و كپي رزرو هتل رو هم برگردونده مگه نبايد بگيرن؟ .
    دوستان مشکل حل شد کپی رو برداشته بودن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)