نقل قول نوشته اصلی توسط mira_2244 نمایش پست ها
سلام دوستان
من برای شرکت در یک فستیوال عکاسی، آخر مرداد ماه باید فرانسه باشم. دعوتنامه ی رسمی از فستیوال گرفتم. چند روز پیش برای اخذ نوبت ویزای توریستی به سفارت ایمیل دادم. اما ایمیل رو هنوز جواب ندادن و تا جایی که الان نظرات باقی دوستان رو خوندم متوجه شدم انگار این مشکل برای افراد دیگه هم پیش اومده.
اول میخواستم بپرسم ایا کسی جدیدن نوبت ویزای توریستی گرفته؟ و چقد طول کشیده؟ خود مدت زمان صدور ویزا چقد زمان برده؟
توی مدارک لازم، راجع به تمکن مالی و گردش حساب و اینها نوشته شده. کار من اصلن فیش حقوقی یا این چیزها نداره. میتونم از فیش حقوقی پدرم استفاده کنم و شرایطش به چه صورته؟ برای رزرو هتل و اینها هم از دوست فرانسویم تقاضا کردم نامه بنویسه و از شهرداری هم نامه بگیره و رزرو یک اپارتمان رو هم دارم. در همین حد کافیه؟چون میخوام همه ی مدارک رو به دقت آماده کنم که نقص نداشته باشه و هر چه سریعتر انجام بشه. خیلی ممنونم اگه راهنماییم کنین .
سلام
راستش رو بخواین من ویزای توریستی رو به همه چی ترجیح میدم
ما هم از طریق کنفرانس علمی شرکت کردیم ولی زمان مصاحبه ما 27 آوریل بود و قرار بود 15 می نتایج بیاد که نیومد و 6 جون نتایج رسید که از تاریخ کنفرانس گذشته بود
خوشبختانه ما تونستیم یه کنفرانس دیگه ثبت نام کنیم و دیروز ویزا رو گرفتیم
نتیجه اینکه من ترجیح میدادم توریستی اقدام کنم و به کنفرانس اولی که معتبرتر بود برسم

تمکن مالی و گردش حساب فکر میکنم برای پدر رو قبول کنن
من که رفتم گردش ها رو بهم پس داد و فقط نامه هایی که توش موجودی حساب بود رو نگه داشت
شما حتما حتما با خودت رزومه ببر با اینکه تو مدارک ننوشته چون از ما خواستن ( در واقع از آدم هایی که سفر غیر توریستی میرن میخوان)
فک میکنم مدارک اقامتی هم اوکی باشه
البته من اگه جای شما بودم حتما یه ایمیل به سفارت میزدم و ازشون سوالات مربوط به مدارک رو هم میپرسیدم