صفحه 147 از 179 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط asheybani نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ١٨ سالمه و ميخوام برم فرانسه موسيقي بخونم، مشكلم اينه كه من نه خدمت رفتم و نه معافم! و چون رشتم موسيقيه و تو كنسرواتوار هم ميخوام درس بخونم بهم معافيت تحصيلي نميده نظام وظيفه. قصدم اين بود كه اگه بتونم ويزا بگيرم ، ١٥ تومن وثيقه بزارم و به بهانه ي تفريح از كشور خارج بشم ولي بعدش در اونجا درسم رو شروع كنم و برنگردم (كه البته وثيقم ميپره). حالا مشكلي كه باهاش مواجه شدم اينه كه ظاهرا سفارت فرانسه براي ويزا دادن از من كارت پايان خدمت ميخواد!! حالا با اين شرايط ايا امكانش هست كه بدون اين كارت پايان خدمت ويزا بدن؟ يا اينكه اصلا ايا راه حلي واسه اين مشكل وجود داره؟
    سلام

شما اولا اصلا فکرش رو نکن که با ویزای توریستی بری و اونجا بتونی بمونی چون هر لحظه امکان برگردوندن شما هست و غیرقانونی هیچ کاری نمیتونی بکنی .

دوما اصلا مدارک اصلی و کافی ندارید که به شما توریستی ویزا بدهند .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی آلی

سلام
    من برای یک سفر کاری درخواست ویزا به سفارت فرانسه رو دادم
    برای یکشنبه هم وقت دادن بهم و چند تا سوال داشتم
    من شرکت دارم و دعوت نامه هم از یک شرکت فرانسوی ارسال شده برام
    1- چه مدارکی باید ترجمه کنم (من فکر میکردم همه ی مدارک ترجمه می خواد ولی تو سایت سفارت چیزی نزده)
    2 موجودی بانک چقدر باید باشه و پرینت سه ماهه مهمه یا نه
    3- رو چه مسائلی حساس هستن و ممکنه ریجکت کنن؟
    4- دوست پسر من هم که جزء شرکت نیست میخواد با من بیاد تو تایلند زندگی میکنه و چند ماه تهران هست ولی اینجا شغلی نداره و شغل تایلندش هم چند ماه دیگه شروع میشه (اسمش تو دعوت نامه امده و تو سه سال گذشته 4 تا ویزا شنگن داره و به کشور های زیادی سفر کرده) ممکن بخاطر نداشتن شغل ریجکت بشه؟
    5- چه مدارکی ممکنه کمک کنه به تایید ویزا؟

Junior Member

نه من منظورم اين بود كه ويزاي دانشجويي بگيرم، ولي واسه خروج از كشور به نظام وظيفه بگم كه ميخام توريستي برم (چون به من معافيت تحصيلي نميدن).
    در واقع سوال من اينه كه ايا سفارت فرانسه، به مني كه نه خدمت رفتم، نه معافم، و نه معافيت تحصيلي ميتونم بگيرم، ايا ويزاي دانشجويي ميده؟؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط asheybani نمایش پست ها
    نه من منظورم اين بود كه ويزاي دانشجويي بگيرم، ولي واسه خروج از كشور به نظام وظيفه بگم كه ميخام توريستي برم (چون به من معافيت تحصيلي نميدن).
    در واقع سوال من اينه كه ايا سفارت فرانسه، به مني كه نه خدمت رفتم، نه معافم، و نه معافيت تحصيلي ميتونم بگيرم، ايا ويزاي دانشجويي ميده؟؟
    متاسفانه من راهی نمی بینم...
    نکته اول: پاسپورت دارید؟ چقدر از اعتبارش مونده؟ اگه کمتر از مدت تحصیلتون اعتبار داره برای تمدیدش چیکار می تونید بکنید؟
    نکته دوم: اگر مشکل پاسپورتتون حل شده کاری که می تونید بکنید اینه که یک رشته دانشگاهی در ایران ثبت نام کنید که معافیت تحصیلی بهتون بده و بعد برای پذیرش کنسرواتوار اقدام کنید... ولی حتی در این حالت هم احتمال به مشکل خوردنتون خیلی زیاده... توصیه می کنم سربازی رو برید و شرش رو برای همیشه بکنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی آلی

دوووستان لطفا به من هم جواب بدید ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط aaylarr نمایش پست ها
    سلام
    من برای یک سفر کاری درخواست ویزا به سفارت فرانسه رو دادم
    برای یکشنبه هم وقت دادن بهم و چند تا سوال داشتم
    من شرکت دارم و دعوت نامه هم از یک شرکت فرانسوی ارسال شده برام
    1- چه مدارکی باید ترجمه کنم (من فکر میکردم همه ی مدارک ترجمه می خواد ولی تو سایت سفارت چیزی نزده)
    2 موجودی بانک چقدر باید باشه و پرینت سه ماهه مهمه یا نه
    3- رو چه مسائلی حساس هستن و ممکنه ریجکت کنن؟
    4- دوست پسر من هم که جزء شرکت نیست میخواد با من بیاد تو تایلند زندگی میکنه و چند ماه تهران هست ولی اینجا شغلی نداره و شغل تایلندش هم چند ماه دیگه شروع میشه (اسمش تو دعوت نامه امده و تو سه سال گذشته 4 تا ویزا شنگن داره و به کشور های زیادی سفر کرده) ممکن بخاطر نداشتن شغل ریجکت بشه؟
    5- چه مدارکی ممکنه کمک کنه به تایید ویزا؟

سلام

لطفا به این وب سایت مراجعه کنین ، تو بخش سفر تجاری مدارک حتی اونهایی که نیاز به ترجمعه دارن نوشته شده.

ظاهرا از دوستانی که مراجعه کردن برای مصاحبه پرینت 3 ماهه حساب رو نگرفتن و فقط گواهی تمکن مالی رو گرفتن. به نظرم شما هم ببرین که اگر خواست همراهتون باشه.

سعی کنین خونسرد باشین و خیلی عادی به سوالات جواب بدین.

موفق باشین
    ویرایش توسط CyrusG : October 27th, 2016 در ساعت 07:59 AM

سلام

دوستانى كه براى ويزا توريستى اقدام كردن لطفا راهنمايى كنن كه كدوم يك از مدارك رو لازم هست ترجمه كنيم؟

من ليست مدارك لازم براى ويزا توريستى رو چك كردم و فقط ترجمه نامه كارى رو خواسته.

در خصوص مدارك كارى هم چيزى در خصوص ليست بيمه نياورده. سفارت هاى ديگه مثل آلمان و اتاليا علاوه بر
    نامه كارفرما ، ليست بيمه تأمين اجتماعى بعلاوه ترجمه رو نياز دارن. سفارت فرانسه فقط نامه و ٣ فيش حقوقى
    رو خواسته!

لطفا راهنمايى كنيد كه كدوم مدارك رو بايد با ترجمه ببريم و مدارك كارى علاوه بر دو مورد فوق مدارك ديگه اى مثل
    بيمه رو هم ازتون خواستن با خير.

با تشكر

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام، بعد از مصاحبه چقدر طول میکشه تا ویزای کار (long stay, type D) صادر بشه؟ برای پست داک آفر گرفتم.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    سلام، بعد از مصاحبه چقدر طول میکشه تا ویزای کار (long stay, type D) صادر بشه؟ برای پست داک آفر گرفتم.
    معمولاً 3 تا 6 هفته بعد از آخرین مصاحبه

یه سوال از دوستان دارم
    من وقت گرفتم برای 40 روز بعد ولی سفرم کنسل شده و میخوام بهار برم فرانسه میخوام بدونم چه جوری میتونم وقت کنسل کنم و اینکه اصلا اون روز نرم سفارت سفارت جریمه نکند
    میشه راهنمایی بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)