صفحه 178 از 179 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط naziof نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر تاریخ سفرمون تغییر کنه تا قبل از وقت سفارت و با توجه به اینکه فرم قبل از درخواست وقت تکمیل می‌شه، باید چیکار کنیم؟ چجوری تغییرش بدسم؟
    سوال دوم اینکه تو فرم اعلام کنم که کشور دیگه‌ای هم می‌خوام برم؟ یا لزومی نداره اعلام کنم؟
    سلام اولا اگه تاریخ سفرتون خیلی عقب نیافتاده می تونید تو فرم تغییر بدین ولی اگه در حد ماه عقب افتاده بهتره وقت رو کنسل کنید و دوباره وقت بگیرین
    دوما اگه قصد ورود به کشور دیگه هم دارید و میخواید از اون کشور برگردین ایران و ویزاتون توریستی هستش بدون دعوتنامه اعلام کنید برای بعدا بهتر هستش ولی باید رزرو هتل اون کشور رو هم تو اسنادتون بذارین و اینکه تعداد روزهای اقامتون توی فرانسه باید بیشتر از کشور دوم باشد

Junior Member

سلام دوستان
    اگر با دعوتنامه اقدام کنیم برای ویزای توریستی،حتمن باید ورود و خروجمون به همون شهری باشه که دعوت شدیم؟ اگه برای شهر دیگه ای مثلا بلیط بگیریم و دو سه روزم هتل رزرو کنیم،و بعد به شهر دعوت کننده بریم آیا نیاز هست بلیط قطار یا پرواز داخلی رو هم بذاریم توی مدارک؟ و یه سوال هم شبیه دوست قبلی، اگر توی فرم تعیین وقت ننوشته باشیم به کشور دیگه ای هم میخوایم بریم ولی بعد توی فرم ویزا بنویسیم میریم ایرادی داره؟یا ننویسیم و کلا بریم و دو روز بعد برگردیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marya_s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر با دعوتنامه اقدام کنیم برای ویزای توریستی،حتمن باید ورود و خروجمون به همون شهری باشه که دعوت شدیم؟ اگه برای شهر دیگه ای مثلا بلیط بگیریم و دو سه روزم هتل رزرو کنیم،و بعد به شهر دعوت کننده بریم آیا نیاز هست بلیط قطار یا پرواز داخلی رو هم بذاریم توی مدارک؟ و یه سوال هم شبیه دوست قبلی، اگر توی فرم تعیین وقت ننوشته باشیم به کشور دیگه ای هم میخوایم بریم ولی بعد توی فرم ویزا بنویسیم میریم ایرادی داره؟یا ننویسیم و کلا بریم و دو روز بعد برگردیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    با درود ‌اگه شینگن اول هستید و از فرانسه اقدام میکنین بله حتما ورودتون باید از پاریس باشه خروج مهم نیست از کدوم کشور باشه اعلام کنین تا در اقدام بعدیتون دچار مشکل نشین یا اینکه بخواین با ماشین شخصی وارد منطقه شینگن که ورود از یونان هست بشین که حتما باید اونا رو در جریان بزارین تا مشکلی پیش نیاد درمورد سوال دوم والا من سفر اول رو فقط زدم سوییس ولی با اون ویزا از سه کشور عضو شینگن هم دیدم و در اقدام بعد مشکلی پیش نیومد.موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iCHE نمایش پست ها
    با درود ‌اگه شینگن اول هستید و از فرانسه اقدام میکنین بله حتما ورودتون باید از پاریس باشه خروج مهم نیست از کدوم کشور باشه اعلام کنین تا در اقدام بعدیتون دچار مشکل نشین یا اینکه بخواین با ماشین شخصی وارد منطقه شینگن که ورود از یونان هست بشین که حتما باید اونا رو در جریان بزارین تا مشکلی پیش نیاد درمورد سوال دوم والا من سفر اول رو فقط زدم سوییس ولی با اون ویزا از سه کشور عضو شینگن هم دیدم و در اقدام بعد مشکلی پیش نیومد.موفق باشین
    ممنون از پاسختون دوست عزیز. ولی من منظورم این بود که ورود و خروج هردو از فرانسه هست ، اما آیا اهمیت داره حتمن به همون شهری باشه که دعوتنامه ازش داریم یا نه. مثلا اگه از مارسی دعوت نامه باشه ولی به پاریس پرواز باشه مهمه؟باید بلیط پرواز داخلی رو هم گذاشت توی مدارک برای قانع کردن سفارت که ما مثلا بعدن از پاریس میریم همون شهری که دعوتنامه داریم

سلام

دوستان کسی اطلاع داره دقیقا که آیا میشه بجای تمکن مالی بانک از گواهی صندوق های سرمایه گزاری استفاده کرد ؟ مثل صندوق ایم آشنا یا صبای هدف اینها

سلام وقتتون بخیر
    همسرم پذیرش علمی یکساله دارن از یکی از دانشگاه های فرانسه و الان باید اقدام کنن برای ویزا و در حال تکمیل مدارکشون هستن
    سوالم اینه:
    اگر بخوان برای من و پسرم برای ویزا اقدام کنن باید از الان همزمان درخواست ویزای همراه بدن؟ (با توجه به اینکه ما با دو یا سه ماه تاخیر بعد ایشون می خوایم بریم)
    برای اجاره مکان، باید حتما خونه مستقل باشه یا همون خوابگاه دانشجویی رو فعلا برای دادن ویزا قبول میکنن؟
    ممنون میشم راهنمایی مون کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh1234 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    همسرم پذیرش علمی یکساله دارن از یکی از دانشگاه های فرانسه و الان باید اقدام کنن برای ویزا و در حال تکمیل مدارکشون هستن
    سوالم اینه:
    اگر بخوان برای من و پسرم برای ویزا اقدام کنن باید از الان همزمان درخواست ویزای همراه بدن؟ (با توجه به اینکه ما با دو یا سه ماه تاخیر بعد ایشون می خوایم بریم)
    برای اجاره مکان، باید حتما خونه مستقل باشه یا همون خوابگاه دانشجویی رو فعلا برای دادن ویزا قبول میکنن؟
    ممنون میشم راهنمایی مون کنید

با سلام و عرض تبریک
    به نظرم اگر با هم اپلی کنین بهتر هستش ولی البته بعد از اومدن ایشون به فرانسه هم میتونین اپلی کنین. راحترش با هم هستش.
    از اونجایی که قرار داد ایشون یک ساله هستش من مطمعن نیستم که ویزاشون یک ساله خواهد بود یاویزای ۳ ماهه بهشون میدن که بعدا پس از ورود به فرانسه برای اقدام " in english : residence permit) carte de sejour)" -کنن. اگر ۳ ماهه دادن حواستون باشه که در طی این ۳ ماه باید وارد فرانسه بشین.
    برای محل اقامت هم خوابگاه کفایت میکنه فقط حواستون باشه که رزرو درست حسابی باشه و مدرکی بابت رزرو که شامل ادرس باشه در اختیارتون باشه.
    موفق باشین

Junior Member

با سلام
    من از سفارت فرانسه برای ویزای توریستی درخواست وقت کردم و به من وقت دادند . در لیست مدارکی که سفارت درخواست کرده صراحتا نوشته " سند ملکی جزو لیست مدارک نیست و تاثیری بر پرونده شما ندارد " می خواستم بپرسم پس نیازی به گذاشتن سند ملکی نیست ؟
    سوال دیگر اینکه پسر من کلاس اول دبستان است آیا باید از مدرسه نامه اشتغال به تحصیل بگیرم ؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند پاسخ بدهند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedacanada نمایش پست ها
    با سلام
    من از سفارت فرانسه برای ویزای توریستی درخواست وقت کردم و به من وقت دادند . در لیست مدارکی که سفارت درخواست کرده صراحتا نوشته " سند ملکی جزو لیست مدارک نیست و تاثیری بر پرونده شما ندارد " می خواستم بپرسم پس نیازی به گذاشتن سند ملکی نیست ؟
    سوال دیگر اینکه پسر من کلاس اول دبستان است آیا باید از مدرسه نامه اشتغال به تحصیل بگیرم ؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند پاسخ بدهند
    خیر همانطور که نوشتن نیازی نیست ولی من بردم و تحویل گرفتند بدون هیچ سوالی
    برای پسرتون از مدرسه درخواست گواهی اشتغال به تحصیل به زبان فرانسه یا انگلیسی کنید که نیاز به ترجمه نداشته باشید
    وحتما در مدارک قرار دهید و موضوع مهم اینکه زمان سفرتون در ایام مدرسه نباشه

برای اپلای ویزای توریستی شنگن فرانسه تراول هیستوری چند سال متقاضی رو بررسی میکنن؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)