صفحه 93 از 179 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

یه سوال میدونم ممکنه تکراری باشه، اما میخوام بدونم امسال کسی شرایط من رو داشته یا نه. من تقریبا یه ماه پیش دفاع کردم و هنوز فرایند مدرک موقت هم انجام نشده! با گواهی اشتغال به تحصیل اقدام کردم و هفته دیگه وقت سفارت دارم. به نظرتون ممکنه مشکلی ایجاد بشه؟ گواهی دفاع رو ترجمه کنم بهتره؟ چون دانشگاه هیچ مدرکی بهم نمیده که نشون بده تموم شده درسم. ممنون میشم اگر دوستانی که اطلاع دارن پاسخ بدن.

Junior Member

گواهی اتمام دوره قبلی یکی از مدارکی است که حتما و حتما برای شروع مقطع بعدی نیاز دارید و سفارت برای همین رو آن تاکید فراوان دارد. سفارت حتی در این مورد با ترجمه مدرک موقت هم مشکلی ندارد و آن را تایید میکند ولی باید حتما یا دانشنامه و اگر ندارید حتما موقت را داشته باشید. گواهی اشتغال به تحصیل دوره قبلی مفید نیست زیرا نشان میدهد شما هنوز مشغول تحصیلید و درستون تمام نشده و کنسولی مجاز به دادن ویزا برای مقطع بهدی نخواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zbah نمایش پست ها
    یه سوال میدونم ممکنه تکراری باشه، اما میخوام بدونم امسال کسی شرایط من رو داشته یا نه. من تقریبا یه ماه پیش دفاع کردم و هنوز فرایند مدرک موقت هم انجام نشده! با گواهی اشتغال به تحصیل اقدام کردم و هفته دیگه وقت سفارت دارم. به نظرتون ممکنه مشکلی ایجاد بشه؟ گواهی دفاع رو ترجمه کنم بهتره؟ چون دانشگاه هیچ مدرکی بهم نمیده که نشون بده تموم شده درسم. ممنون میشم اگر دوستانی که اطلاع دارن پاسخ بدن.
    علاوه بر موردی که برایتان ارسال کردم یک راه حل همون ترجمه صورت جلسه دفاع شما است!! سعی کنید روز مصاحبه توضیح دهید و مصاحب را توجیه کنید بعد از ایام تعطیلی دانشگاه ایرانی و اماده شدن مدرک موقت آن را موقع گرفتن پاسپورت میبرید. موردهای این چنینی پیش امده که ویزا صادر شده و پاسپورت تا تحویل مدرک پیش کنسولی میماند.

Junior Member

مدارکی که باید ارائه بدیم، اصل و کپی فارسیش رو هم باید بذاریم تو پرونده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zbah نمایش پست ها
    مدارکی که باید ارائه بدیم، اصل و کپی فارسیش رو هم باید بذاریم تو پرونده؟
    شما وقتی مدارکو ترجمه میکنی خود مترجم یه نسخه کپی از مدرکتونو به نسخه ی ترجمه شده پیوست میکنه ..... همون فایل ترجمه شده ای که از مترجم میگیریو کامل ترجمه کنی کافیه (از تمام صفحاتش کپی بگیر چه صفحات فرانسوی جه فارسی) .. اصل مدارکم با خودت داشته باش شاید نیاز شد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Harvard University

سلام
    اگه من مدارکمو تو فرانسه به یه مترجم رسمی دادگستری فرانسه بدم واسه ترجمه و با خودم بیارم ایران به نطرتون مشکلی خواهد داشت؟ لازمه باز تو ایران هم به تایید دادگستری برسونم یا یه همچین چیزی
    ممنون میشم اگه جواب بدید خیلی سریع باید تصمیم بگیرم خیلی کم وقت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanhs نمایش پست ها
    سلام
    اگه من مدارکمو تو فرانسه به یه مترجم رسمی دادگستری فرانسه بدم واسه ترجمه و با خودم بیارم ایران به نطرتون مشکلی خواهد داشت؟ لازمه باز تو ایران هم به تایید دادگستری برسونم یا یه همچین چیزی
    ممنون میشم اگه جواب بدید خیلی سریع باید تصمیم بگیرم خیلی کم وقت دارم
    مدارکتون اول باید توسط سفارت ایران در پاریس مهر تایید بخوره، و بیارید ایران توسط یه مترجم رسمی ترجمه بشه و مهر دادگستری بخوره.

سلام،
    من اولین بارمه می خوام واسه گرفتن ویزا اقدام کنم و می خوام برم پیش یکی از دوستام توی فرانسه، اما توی مدارک لازم نوشته بود که باید ملک به نامم باشه و مقدار زیادی پول توی حسابم، می خوام بدونم چطور می تونم ویزا دریافت کنم اگه این شرایطو نداشته باشم؟!‌

Junior Member

سلام دوستان عزیز، یک سوال داشتم. ممنون میشم اگه کسی می تونه راهنمایی کنه.
    آیا سفارت در کنار بررسی مدارک تاریخ مدرک زبان رو هم بررسی می کنه؟ من TOEFL IBT دارم ولی مدرکم تا چند وقت دیگه 2 سالش تموم میشه و از اونجایی که من برای دوره PhD که به زبان انگلیسی برگزار میشه اقدام می کنم آیا ممکنه بخاطر همین موضوع که مدرکم دو سالش تموم شده درخواست وبزام رو ریجکت کنن؟؟
    به نظرتون ریسک کنم یا برم سریع یه امتحان دیگه بدم؟ کسی اطلاع دقیق داره؟؟

ممنون از پاسختون

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط ptiger نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، یک سوال داشتم. ممنون میشم اگه کسی می تونه راهنمایی کنه.
    آیا سفارت در کنار بررسی مدارک تاریخ مدرک زبان رو هم بررسی می کنه؟ من TOEFL IBT دارم ولی مدرکم تا چند وقت دیگه 2 سالش تموم میشه و از اونجایی که من برای دوره PhD که به زبان انگلیسی برگزار میشه اقدام می کنم آیا ممکنه بخاطر همین موضوع که مدرکم دو سالش تموم شده درخواست وبزام رو ریجکت کنن؟؟
    به نظرتون ریسک کنم یا برم سریع یه امتحان دیگه بدم؟ کسی اطلاع دقیق داره؟؟

ممنون از پاسختون
    بله تاریخ مدرک زبان مهمه..حداقل باید 6ماه داشته باشه...بنظرم ریسکه چدن قبول نخواهند کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)