صفحه 10 از 179 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    دوستان من 1 تیـــــــــر وقت مصاحبه دارم (دفتر فرهنگی فرانسه، فرمانیه)
    میخوام بپرسم که آیا گواهی 6000 یورو و مدرک رزرو جا تو فرانسه رو هم باید جور کنم تا اون موقع؟ یا این مدارکــــــ فقط واسه ارائه به سفارته ؟
    بخش فرهنگی 6000 یورو و رزرو جا رو نمیخواد. فقط مدارک تحصیلی. اگه دوره به فرانسه باشه، یه مصاحبه هم میشی.

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    بخش فرهنگی 6000 یورو و رزرو جا رو نمیخواد. فقط مدارک تحصیلی. اگه دوره به فرانسه باشه، یه مصاحبه هم میشی.
    حتی پرینتــ حساب و مدارکـــ مالی دیگه هم نیاز نیست واسه بخش فرهنگی ؟ یه بار زنگ زدم بخش فرهنگی، خانوم کشوری گفتش که باید تمام مدارکتـ کامل باشه تا واست پرونده باز کنیم
    و اینکه مدت زمان بین مصاحبه بخش فرهنگی و مصاحبه سفارت چند وقته؟ یعنی بعد مصاحبه بخش فرهنگی چند روز بعدش سفارت بهم وقت میده واسه ویزا ؟؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    حتی پرینتــ حساب و مدارکـــ مالی دیگه هم نیاز نیست واسه بخش فرهنگی ؟ یه بار زنگ زدم بخش فرهنگی، خانوم کشوری گفتش که باید تمام مدارکتـ کامل باشه تا واست پرونده باز کنیم
    و اینکه مدت زمان بین مصاحبه بخش فرهنگی و مصاحبه سفارت چند وقته؟ یعنی بعد مصاحبه بخش فرهنگی چند روز بعدش سفارت بهم وقت میده واسه ویزا ؟؟
    ببینید! از من و هیچ کدوم از کسایی که میشناسم توی بخش فرهنگی هیچ مدرک مالی خواسته نشد. البته من تمام مدارک رو برده بودم، ولی دوباره به خودم برگردوندن، یعنی اصلا نگاه هم نکرد به اون مدارک و بهم گفت اینا رو باید ببری کنسولگری. حالا از اونجا که حال بعضی کارمندای سفارت خوب نیست، ممکنه یوهو یه چیز دیگه بگن به شما.
    در مورد وقت سفارت هم نگران نباشید، من یکشنبه بخش فرهنگی رفتم، سه شنبه بهم وقت سفارت دادن. فاصله معمولا بیشتر از 4 روز نمیشه.

Junior Member

دوستان بعد از اینکه رفتیم مصاحبه ویز میتونیم بریم 6000 یورو را برگشت بزنیم؟ چه مدت بعدش میتونیم؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mghanaei نمایش پست ها
    دوستان بعد از اینکه رفتیم مصاحبه ویز میتونیم بریم 6000 یورو را برگشت بزنیم؟ چه مدت بعدش میتونیم؟
    من شنیدم که میتونین این کارو بکنین. فقط بانک یه هزینه ای میگیره( فک کنم گفتن 150 تومن، دقیقا یادم نیست) بعدا ممکنه کنسولگری بهتون بگه که 6000 تا رو دوباره ببرین به حساب.

Junior Member

سلام

بچه ها در مورد بیمه کسی اطلاعی داره؟ اصلا برای گرفتن خود ویزا نیاز به داشتن بیمه هس؟
    بعدش، اون بچه هایی که اونجا بودن، وضع بیمه اینا چه جوریه؟ خود دانشگاه ها بیمه میکنن؟؟

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط rexona نمایش پست ها
    سلام

بچه ها در مورد بیمه کسی اطلاعی داره؟ اصلا برای گرفتن خود ویزا نیاز به داشتن بیمه هس؟
    بعدش، اون بچه هایی که اونجا بودن، وضع بیمه اینا چه جوریه؟ خود دانشگاه ها بیمه میکنن؟؟

مرسی
    دوست من موقع تحويل مدارك از آقاي ملك را راجع به بيمه پرسيده اونم گفته دانشگاه خودش بيمه مي كنه .

Junior Member

خیلی ممنون از بچه ها که جواب می دین، واقعا خیلی کمکه.
    برای حساب در گردش بابام که مال بانک ملی بود، هرچی به بانک گفتیم یه پرینت انگلیسی بده از گردش حساب گف که نداریم و اینا، بعدش 5 تومن گرفت و بعد دو روز یه برگه آچار داده که توی یه خط کل رفت وآمد مبالغ نوشته! من زنگ زدم بخش فرهنگی گف نه این چیه و قبول نیس!
    کسی از بانکای دولتی گردش حساب انگلیسی گرفته؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط rexona نمایش پست ها
    خیلی ممنون از بچه ها که جواب می دین، واقعا خیلی کمکه.
    برای حساب در گردش بابام که مال بانک ملی بود، هرچی به بانک گفتیم یه پرینت انگلیسی بده از گردش حساب گف که نداریم و اینا، بعدش 5 تومن گرفت و بعد دو روز یه برگه آچار داده که توی یه خط کل رفت وآمد مبالغ نوشته! من زنگ زدم بخش فرهنگی گف نه این چیه و قبول نیس!
    کسی از بانکای دولتی گردش حساب انگلیسی گرفته؟!
    بانک هایی که امور بین الملل دارن نامه ی انگلیسی میدن مثل پاسارگاد که نیاری به ترجمه هم نداره برای بانک هایی که ندارن باید پرینت حساب مثلا 3 ماهه آخرو بگیری بدی ترجمه فرانسه و تاییدسفارت هم می خواد.

Junior Member

سلام
    بچه ها یک سوال در مورد مدارک مورد نیاز برای ویزا.
    آیا اگر حتی در مقطع فوق لیسانس پذیرش داشته باشیم احتیاج داریم که٫ مدارک دیپلم + پیش دانشگاهی + لیسانس و تمام ریز نمراتشون رو ترجمه کنیم؟

پیشاپیش از همه ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)