صفحه 100 از 179 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط h_ghaffarian نمایش پست ها
    ممنون آناستاسیای عزیز.
    یه سوال دیگه هم داشتم. می خواستم بدونم برا ویزای همراه چطور اقدام کنم.
    تا جایی که فهمیدم اول باید مدارک تحصیلی خودمو آپلود کنم. بعد بخش فرهنگی برا مصاحبه دعوت می شم و اگه مدارکم کامل باشه به بخش کنسولی دعوت میشم. حالا تو این پروسه ویزای همراه کجا قرار داره.
    تنها چیزی که فهمیدم اینه که تو فرم درخواست ویزا تو بخش همراه باید اسم همسرم رو بیارم.
    و اینکه آیا این امکان وجود داره که باهم سفر کنیم؟
    بازم ممنون از راهنماییاتون.
    سلام امكانش وجود داره
    فقط به اين نكته توجه كنيد همراه شما اجازه كار نداره ...و همچنين براي منابع مالي بايد دو برابر اعلامي براي يكسال رو ارائه بديد يعني اگر ١٠ هزار يورو هست شما بايد ٢٠ هزار در حساب داشته باشيد ... يكسري مدارك روتين هم مثل ترجمه عقدنامه و .... هم از شما ميخواهند
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    سلام امكانش وجود داره
    فقط به اين نكته توجه كنيد همراه شما اجازه كار نداره ...و همچنين براي منابع مالي بايد دو برابر اعلامي براي يكسال رو ارائه بديد يعني اگر ١٠ هزار يورو هست شما بايد ٢٠ هزار در حساب داشته باشيد ... يكسري مدارك روتين هم مثل ترجمه عقدنامه و .... هم از شما ميخواهند
    موفق باشيد
    ممنون از راهنماییات
    فقط چیزی که برای من سوال بود روند دریافت ویزا بود. الان در اولین گام من باید چکار بکنم(زنگ بزنم سفارت برا خانمم جداگانه وقت بگیرم، برا خانمم فرم جداگانه پر کنم و به بخش فرهنگی ارسال کنم یا از بخش فرهنگی وقت بگیرم برا مصاحبه خودم و خانمم با هم؟)

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

ممنون از راهنماییات
    فقط چیزی که برای من سوال بود روند دریافت ویزا بود. الان در اولین گام من باید چکار بکنم(زنگ بزنم سفارت برا خانمم جداگانه وقت بگیرم، برا خانمم فرم جداگانه پر کنم و به بخش فرهنگی ارسال کنم یا از بخش فرهنگی وقت بگیرم برا مصاحبه خودم و خانمم با هم؟)
    سلام دوست عزیز
    واقعیت اینه که اطلاعات یه مقدار متناقض هست ... این که شما میتونید برای همسر خودتون به عنوان همراه ویزا بگیرید شکی نیست اما دو روایت وجود داره که در یکی از اونها عنوان شده پس از اینکه شما رفتید فرانسه و کارت سه ژوق خودتون رو گرفتید باید با تهیه یکسری مدارک برای ایشون درخواست ویزای همراه بدید و ایشون پس از دریافت نامه شما تشریف ببرن سفارت و کار های دریافت ویزا رو انجام بدن ... روایت دیگه هم اینه که همزمان با ترجمه مدارک خودتون مدارکی مانند غقد نامه شناسنامه و ... رو اماده کنید وقتی سفارت تشریف میبرید مدارک ایشون رو هم الحاق کنید سعی میکنم فردا سفارت تماس بگیرم و از چزئیاتش برای شما بپرسم ...
    موفق باشید

Junior Member

ممنون از راهنماییات
    ویزای همراه به بخش فرهنگی مربوط نمیشه و باید مستقیم به سفارت تماس بگیرید. هیچ منع قانونی که همزمان اقدام شه یا بعدا اقدام کنید وجود نداره بستگی به خواست خودتون داره.

دوستان سلام
    کسی از بچه هایی که واسه سپتامبر امسال پذیرش گرفته، تا الان رفته واسه بخش فرهنگی. یعنی وقت ملاقات حضوری گرفته تا مدارک رو نشون بده؟ (بعد از اپلود کردن مدارک تو سایت فرهنگی)

سلام دوستان. من برای یه دوره 6 ماهه فرصت مطالعاتی میخوام برم فرانسه. پذیرش استاد و نامه دانشگاه رو گرفتم. تا اونجایی که تو سایت سفارت دیدم باید روادید دراز مدت علمی بگیرم. درسته؟ تو مدارک لازم درخواست گواهی OFII ذکر شده. میشه توضیح بدین چی هست و چطور باید پر بشه؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط butkhosravi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای یه دوره 6 ماهه فرصت مطالعاتی میخوام برم فرانسه. پذیرش استاد و نامه دانشگاه رو گرفتم. تا اونجایی که تو سایت سفارت دیدم باید روادید دراز مدت علمی بگیرم. درسته؟ تو مدارک لازم درخواست گواهی OFII ذکر شده. میشه توضیح بدین چی هست و چطور باید پر بشه؟ ممنون
    معمولا ویزای بیشتر از 3 ماه باید دراز مدت باشه. مهم ترین مدرک شما باید کنوانسیون د اکوی باشه که ممهور به مهر پرفکتور هست یه نامه ای هم پس از ویزا سفارت به شما میده که باید ببرید اوفی منطقه تا کارت اقامت بهتون بدهند احتمالا منطور اون بوده البته برای سال اول کارت نمیدن برچسب میزنن تا اونایی که من یادمه.

Junior Member

با سلام
    عکسی که به سفارت میدید باید حجاب نداشته باشید عکسی هم که داخل سفارت ازتون میگیرن بدون حجاب خواهد بود .
    در خصوص بردن همسر هم ایشان به عنوان همراه میتونن با شما بیان و اجازه کار نخواهند داشت
    در صورتی که بورسی که دارید هزینه دو نفر رو پوشش میده نیاز به ارائه اسناد مثبت بانکی ندارید
    برای هر نفر حدود 750 یورو در ماه اگر اشتباه نکنم که برای دونفر 1500 تا هست ...
    در حالتی که پوشش نمیده باید یک حساب با حداقل موجودی چیزی حدود 10 هزار یورو برای یکسال با گردش مالی ارائه بدید .
    فقط من یک نکته رو یاداوری کنم که همراه ساینتیفیک اجازه کار داره. مبلغی مشخص در شرح قانون نیست ولی برای تمدید اقامت دانشجو معادل مانده حساب 600 یورو در ماه دفاتر اوفی لازم داشتند.

Junior Member

با سلام
    نامه ها باید خطاب به سفارت باشه و میزان مرخصی هم ذکر شده باشه ...
    در خصوص مورد دوم هم حتما باید کشور اول ورودتون فرانسه باشه در غیر این صورت امکان دیپورت شدن به ایران بسیار زیاد هست .

شما از هر کجای اروپا وارد شوید با داشتن مدارک درست - آفیسر حق دیپورت شما رو نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    معمولا ویزای بیشتر از 3 ماه باید دراز مدت باشه. مهم ترین مدرک شما باید کنوانسیون د اکوی باشه که ممهور به مهر پرفکتور هست یه نامه ای هم پس از ویزا سفارت به شما میده که باید ببرید اوفی منطقه تا کارت اقامت بهتون بدهند احتمالا منطور اون بوده البته برای سال اول کارت نمیدن برچسب میزنن تا اونایی که من یادمه.
    ممنون از پاسخ مفید شما. والا OFII جزو مدارکی بود که برای تحویل به سفارت برای گرفتن ویزا نوشته شده بود. بنابراین فک میکنم باید از قبل آمادش کنم. درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)