صفحه 101 از 179 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

با سلام
    سفارت ریزنمرات دانشگاه رو هم خواسته، اگه نمره های ترم آخرم تو اون ریز نمره نباشه ایراد میگیرن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    با توجه به صحبت من با خانم زنديه مانند شما لازم هست براي دكترا در سايت ثبت نام صورت بگيره ....
    سلام،
    همین الان با خانم زندیه صحبت کردم. یه گفته ایشون برای کسانی که پذیرش دکترا به همراه convention d'accueil دارند و می خواهند برای ویزای علمی اقدام کنند نیازی به تشکیل پرونده آنلاین نیست. این دسته از افراد کافیست پس از آماده کردن مدارک مورد نیاز ویزای علمی که در سایت سفارت لیست شده از طریق ایمیل زیر وقت برای مصاحبه بگیرند.
    visas.teheran@diplomatie.gouv.fr

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HPC نمایش پست ها
    سلام،
    همین الان با خانم زندیه صحبت کردم. یه گفته ایشون برای کسانی که پذیرش دکترا به همراه convention d'accueil دارند و می خواهند برای ویزای علمی اقدام کنند نیازی به تشکیل پرونده آنلاین نیست. این دسته از افراد کافیست پس از آماده کردن مدارک مورد نیاز ویزای علمی که در سایت سفارت لیست شده از طریق ایمیل زیر وقت برای مصاحبه بگیرند.
    visas.teheran@diplomatie.gouv.fr
    سلام،
    من پذیرش دکتری دارم و جدیدا نامه ی convention d'accueil هم گرفتم. تشکیل پرونده هم دادم. با این گفته شما به نظرتون الان باید چه کار کنم؟ فرق بین ویزای علمی و دانشجویی چیه؟ کدومش بهتره؟ کدومشو راحت تر میشه گرفت؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sbt561 نمایش پست ها
    سلام،
    من پذیرش دکتری دارم و جدیدا نامه ی convention d'accueil هم گرفتم. تشکیل پرونده هم دادم. با این گفته شما به نظرتون الان باید چه کار کنم؟ فرق بین ویزای علمی و دانشجویی چیه؟ کدومش بهتره؟ کدومشو راحت تر میشه گرفت؟

سلام،
    وضعیت من و شما عین همه. اطلاعات من بیشتر از شما نیست. متاسفانه در اثر اطلاعات ناقص و غلطی که کارمندان مرکز زبان بهم دادن من هم بخشی از کارهای تشکیل پرونده را انجام داده بودم که با تماسی که امروز گرفتم ظاهرا منتفیه دیگه. فقط خوب شد ندادم همه مدارک تحصیلی و ریز نمرات رو ترجمه کنن چون طبق مدارک مورد نیاز ویزای علمی نیازی به این کار نیست و فقط آخرین مدرک تحصیلی رو میخوان. البته برای اطمینان بیشتر یک ساعت قبل از طریق ایمیل از بخش روادید سفارت راجع به این موضوع پرسیدم که هنوز جواب ندادند.
    فک نکنم دلبخواه باشه که بین ویزای دانشجویی و علمی یکیو انتخاب کنید. نامه
    convention d'accueil در اصل به این منظور صادر میشه که باهاش درخواست ویزای علمی بدید.
    در مورد مزایای ویزای علمی فقط اینو میدونم (بر اساس تجربه یکی از دوستان که با همین ویزا الان فرانسه هستند) که چه در ایران و چه در فرانسه با پروسه اداری کوتاهتری سر و کار خواهید داشت و کاراتون تو سفارت در ایران و پرفکتور در فرانسه با سرعت بیشتری انجام میشه.
    برای اطلاعات بیشتر و موثق تر با خانم زندیه و یا از طریق ایمیل با سفارت تماس بگیرید.

Junior Member

سلام،
    وضعیت من و شما عین همه. اطلاعات من بیشتر از شما نیست. متاسفانه در اثر اطلاعات ناقص و غلطی که کارمندان مرکز زبان بهم دادن من هم بخشی از کارهای تشکیل پرونده را انجام داده بودم که با تماسی که امروز گرفتم ظاهرا منتفیه دیگه. فقط خوب شد ندادم همه مدارک تحصیلی و ریز نمرات رو ترجمه کنن چون طبق مدارک مورد نیاز ویزای علمی نیازی به این کار نیست و فقط آخرین مدرک تحصیلی رو میخوان. البته برای اطمینان بیشتر یک ساعت قبل از طریق ایمیل از بخش روادید سفارت راجع به این موضوع پرسیدم که هنوز جواب ندادند.
    فک نکنم دلبخواه باشه که بین ویزای دانشجویی و علمی یکیو انتخاب کنید. نامه
    convention d'accueil در اصل به این منظور صادر میشه که باهاش درخواست ویزای علمی بدید.
    در مورد مزایای ویزای علمی فقط اینو میدونم (بر اساس تجربه یکی از دوستان که با همین ویزا الان فرانسه هستند) که چه در ایران و چه در فرانسه با پروسه اداری کوتاهتری سر و کار خواهید داشت و کاراتون تو سفارت در ایران و پرفکتور در فرانسه با سرعت بیشتری انجام میشه.
    برای اطلاعات بیشتر و موثق تر با خانم زندیه و یا از طریق ایمیل با سفارت تماس بگیرید.
    طبق ایمیلی که از سفارت دریافت کردم، صحبتهای خانم زندیه در مورد روند دریافت ویزای علمی صحیح بوده. لذا کسانی که ویزای علمی میخوان نیازی به تشکیل پرونده آنلاین ندارند و صرفا باید پس از آماده کردن مدارک مورد نیاز برای ویزای علمی که در سایت سفارت لیست شده، از طریق ایمیل بخش ویزای سفارت تقاضای قرار ملاقات کنند.
    همچنین این دسته از افراد نیازی به ترجمه همه مدارک دانشگاهی و ریزنمرات آنها ندارند و فقط کافیست آخرین مدرک را ترجمه کنند.

Junior Member

طبق ایمیلی که از سفارت دریافت کردم، صحبتهای خانم زندیه در مورد روند دریافت ویزای علمی صحیح بوده. لذا کسانی که ویزای علمی میخوان نیازی به تشکیل پرونده آنلاین ندارند و صرفا باید پس از آماده کردن مدارک مورد نیاز برای ویزای علمی که در سایت سفارت لیست شده، از طریق ایمیل بخش ویزای سفارت تقاضای قرار ملاقات کنند.
    همچنین این دسته از افراد نیازی به ترجمه همه مدارک دانشگاهی و ریزنمرات آنها ندارند و فقط کافیست آخرین مدرک را ترجمه کنند.
    منم امروز صحبت کردم همینه گفتن، چند تا سوال برام پیش اومد:
    1) کی باید ترجمه آخرین مدرک رو ببریم سفارت برای تایید(؟) قبل از وقت سفارت یا بعد از آن؟ و اینکه چطور باید این کار رو انجام بدیم؟
    2) تو ایمیلی که باید بزنیم چی باید بنویسیم (؟) انگلیسی هم میشه نوشت؟
    3) آیا اصل نامه کنوانسیون د اکی نیاز است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sbt561 نمایش پست ها
    منم امروز صحبت کردم همینه گفتن، چند تا سوال برام پیش اومد:
    1) کی باید ترجمه آخرین مدرک رو ببریم سفارت برای تایید(؟) قبل از وقت سفارت یا بعد از آن؟ و اینکه چطور باید این کار رو انجام بدیم؟
    2) تو ایمیلی که باید بزنیم چی باید بنویسیم (؟) انگلیسی هم میشه نوشت؟
    3) آیا اصل نامه کنوانسیون د اکی نیاز است؟

1- قبل از سفارت ... دوشنبه ها از 8:30 الی 11:30
    2- صندوق پیامتون پره نتونستم براتون بفرستم متن ایمیلو
    3- بله لازمه
    ضمن اینکه من مدرک فرانسه ندارم و آخرین مدرک تحصیلی هم باید به تایید سفارت برسه.

با سلام و وقت بخیر خدمت همه برو وبچه های گل فروم
    من برای سپتامبر (یا اوکتبر) برای دانشگاه Aix-Marseille پذیرش برای دوره دکتری به انگلیسی با Full-Fund گرفتم که برای خودم و همسرم مبلغ خوبیه. الان منتظر نامه پذیرش هستم که بتونم برم برای پیگیری کارها. اولین کار سربازی هست که باید با وسیقه حلش کنم. یه موردی که داشتم مثله یکی از دوستامون می خواستم با همسرم برم برای فرانسه. از مراحل روند دریافت ویزای همراه اطلاعات درستی ندارم. ممنون می شم اگه کسی در این باره اطلاعات داره در اختیار بزاره.
    مورد بعدی که برام سوال هست اینه که من می خوام گواهی موقت کارشناسی ارشد رو برای تایید و ترجمه به عنوان آخرین مدرک ببرم. سوالی که داشتم این بود که می خواستم ببینم که ریز نمرات غیررسمی کارشناسی ارشد برای ترجمه کافیه یا باید حتما رسمی باشه (اگه نخوام مدرک ارشد رو آزاد کنم.) ؟

خیلی خیلی ممنون

1- قبل از سفارت ... دوشنبه ها از 8:30 الی 11:30
    2- صندوق پیامتون پره نتونستم براتون بفرستم متن ایمیلو
    3- بله لازمه
    ضمن اینکه من مدرک فرانسه ندارم و آخرین مدرک تحصیلی هم باید به تایید سفارت برسه.
    دوست عزیز میشه متن اون ایمیل رو برا منم بفرستی؟ ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط butkhosravi نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه متن اون ایمیل رو برا منم بفرستی؟ ممنون میشم
    سلام٬ اگه منظورتوت متن ایمیل برای درخواست قرار ملاقاته٬ من چون مدارکم هنوز اماده نشده ایمیل نزدم .... ولی در ارتباط با سوالاتی که داشتم از طریق ایمیل ازشون پرسیدم.
    متن خاصی هم نیست که دوستان اینقدر نگرانشند ... کافیه بگید که ویزای علمی میخواید و مدارک مرتبط باهاش رو دارید و وقت ملاقات می خواید. یه شماره تماس هم بزارید خودشون باهاتون تماس میگیرن احتمالا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)