صفحه 104 از 179 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط sbt561 نمایش پست ها
    سلام،

من امروز رفتم آخرین مدرک تحصیلی رو تایید کردم. فرایندش خیلی راحت بود. چند تا نکته:
    1) به نظرم اگر زودتر برید کارتون سریع تر انجام میشه.
    2) مدرکی خاصی نیاز نبود همراه باشه فقط ترجمه آخرین مدرک تحصیلی به همراه اصل مدرک.
    3) 18 یورو برای هر مدرک هم همراه داشته باشید.

چند سوال هم برام پیش اومده، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

1) تو مدارک ویزای ساینتیفیک رزرو بلیط هواپیما نوشته، آیا نیاز هست این کار رو انجام بدیم (؟) اگر بله چه تاریخی (تاریخ شروع به تحصیلم رد شده) و اینکه از کجا رزرو کنیم که اگه تاریخ عوض شد بشه پس داد؟
    2) فرم OFII نیازه که پر کنیم؟
    3) کپی برابر اصل نامه ی کنوانسیون د اکی برای سفارت و گرفتن ویزا قابل قبوله؟

با سپاس فراوان
    سلام
    حتما باید رزرو بلیت رو انجام بدی ... بر اساس تاریخ بلیت شروع زمان ویزا رو میزنن ... یه یکی از آژانس های مسافرتی مراجعه کنید براتون صادر میکنن هزینه ای هم نداره ....
    فرم اوفی رو برای پر کنید همون صفحه اول یکسری اطلاعات داره مثل نام نام خانوادگی شرایط تاهل و ... فقط همون رو پر کنید بعد از اعطا ویزا مهر میزنه سفارت فرم رو و به شما بر میگردونه ....
    مورد سوم رو هم بپرسید اطلاعی ندارم

سلام خدمت حسین عزیز
    وا... نمی دونم چرا اینجور گیر دادن. با حامد جان هم مشورت کردم. می گه اگه کوتاه نمیان شاید بشه نمره ها رو ترجمه کرد و با یه استاد تو دانشگاه حرف زد که تو سربرگ دانشگاه چاپ بشه نمره ها و اون وقت خوده استاد یه کاور لتری بنویسه که این نمره ها رسمیه.
    باید با خوده استاده بیشتر حرف بزنم. ببینم چطور می شه.
    مخلصم

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر مدرک موقت و ریزنمرات غیر رسمی داری بهترین کار اینه که به یکی از مترجمین مورد وثوق سفارت مثل آقای کاشیگر و یا آقای میردامادی مراجعه کنی مدارکت رو ترجمه میکنن بعد ترجمه رو ببر سفارت و تایید سفارت رو بگیر برای هر مدرک 18 یورو باید پرداخت کنی .... اگر این افراد ترجمه کنن نیازی به تایید امورخارجه و قوه قضاییه نیست ... برای معافیق هم علاوه بر نامه استاد نیاز به نامه دانشگاه که اعلام شده شما در مقطع دکترا پذیرش شدید هم دارین .... نامه استاد به تنهایی برای معافیق تحصیلی کفایت نمیکنه ... نامه باید حتما در سربرگ دانشگاه و ممهور به مهر دانشگاه باید باشه ...
    سلام خدمت دوست گرامی
    من مدرک موقت و ریز نمرات غیررسمی رو ندارم. ببینم می تونم با تعهدی که می دم یه نامه اولیه پذیرش از دانشگاه و استاد بگیرم و بعدش همه مدارک رو براشون بفرستم.
    خیلی خیلی ممنون از نظر خوبت

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    خوشبختانه استاد موافقت کرد برای درست کردن کارهای سربازی یه نامه اولیه پذیرش به رسمی باشه و از طرف دانشگاه برام صادر کنه (البته بعد از توضیح دادن بسیار). حالا ببینم که چطور می شه.
    منکه این نامه رو گرفتم اولش باید برم وزارت علوم بعدش اونا نامه می زن برای نظام وظیفه، درسته؟

مخلص همه

Junior Member

سلام
    حتما باید رزرو بلیت رو انجام بدی ... بر اساس تاریخ بلیت شروع زمان ویزا رو میزنن ... یه یکی از آژانس های مسافرتی مراجعه کنید براتون صادر میکنن هزینه ای هم نداره ....
    فرم اوفی رو برای پر کنید همون صفحه اول یکسری اطلاعات داره مثل نام نام خانوادگی شرایط تاهل و ... فقط همون رو پر کنید بعد از اعطا ویزا مهر میزنه سفارت فرم رو و به شما بر میگردونه ....
    مورد سوم رو هم بپرسید اطلاعی ندارم
    خیلی ممنونم بابت پاسخ، لطف کردید. تاریخ رزرو بلیط هواپیما رو بر چه اساس باید انتخاب کنم؟ به دلیل اینکه هر چه زودتر برم بهتره تاریخ مشخصی از طرف دانشگاه تعیین نشده، به نظرتون برای چند روز بعد بلیط رزرو کنم؟

سپاس فراوان از دوستان عزیز

سلام دوستان عزیز و گرامی
    یکی از مدارکی که باید برای گرفتن ویزای همراه ارائه بشه (طبق اون چیزی که تو لیست مدارک ویزای همراه نوشته) بیمه است.
    حالا من به استادم تو فرانسه میل زدم که همچین مسئله ای رو می شه حل کرد که دانشگاه علاوه بر دانشجو یه بیمه ای هم برای خانواده دانشجو باشه، که استاد بعد از پرس و جو گفتن نه !!!
    حالا می خواستم ببینم این بیمه نامه رو چطور می تونم برای همسرم تهیه کنم؟

خیلی خیلی ممنون از پاسخ های خوب دوستان

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز و گرامی
    یکی از مدارکی که باید برای گرفتن ویزای همراه ارائه بشه (طبق اون چیزی که تو لیست مدارک ویزای همراه نوشته) بیمه است.
    حالا من به استادم تو فرانسه میل زدم که همچین مسئله ای رو می شه حل کرد که دانشگاه علاوه بر دانشجو یه بیمه ای هم برای خانواده دانشجو باشه، که استاد بعد از پرس و جو گفتن نه !!!

سلام
    اگر همسر شما بالاي ٢٨ سال سن داشته باشند و به صورت قانوني وارد خاك فرانسه بشوند و كارت اقامت بواسطه شما بگيرند بصورت مجاني ميتونن بيمه cmu بگيرن ...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز و گرامی

همچنين در داخل كشور هم ميتونين بيمه نامه مسافرتي از بيمه هاي داخلي تهيه كنيد

همچنين در داخل كشور هم ميتونين بيمه نامه مسافرتي از بيمه هاي داخلي تهيه كنيد
    همسر من 25 سال دارند. من ایمیلی که سفارت زدم و این مطلب رو ازشون پرسیدم اینجور جواب دادن که:
    Dear Sir,

You have to take a schengen one for the beginning through a insurance company in Iran.

Best regards
    Visas section/Tehran

حالا این بیمه نامه ای که می گن از داخل می شه تهیه کرد، فکر کنم فقط شامل بیمه مسافرت می شه (همونی که دوست عزیز anastiya گفتن)، پس همون بیمه مدنظرشون هست؟ آخه با این وضع که در داخل خاک فرانسه دیگه از ایران نمی شه بیمه ای صورت بگیره.

با تشکر فراوان

سلام خدمت دوستان عزیز
    یه مسئله ای که در رابطه با بیمه نامه مسافرتی توجهم رو جلب کرد این مورد هست که آیا برای گرفتن این نوع بیمه نامه ویزا ضروری است یا فقط داشتن پاسپورت کفایت می کنه؟ چون تو پر کردن فرم بیمه نامه سامان که به صورت انلاین هست متوجه شدم که فقط شماره پاسپورت رو می خواد.

مخلص همه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)