صفحه 106 از 179 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام ذوستان من الان سال آخر فوق لیسانسم و برای M2 پزیرش گرفتم، تو مدارک زده کارت پایان خدمت آما من که ندارم ؟ به مشکلی می خورم؟

Junior Member

سلام دوستان،
    چند سؤال داشتم که با مطالعه فروم نتوانستم پاسخ آن را پیدا کنم و لذا ممنون می شوم شما بزرگواران راهنمایی کنید:
    1- بنده برای یک دوره 100% انگلیسی در دوره لیسانس اقدام می کنم، آیا باز هم باید مدرک زبان فرانسه B1 را داشته باشم؟
    2- یکی از مدارک ضروری "گواهی برخورداری از محل سکونت در فرانسه" هست. با توجه به اینکه با خانواده اقدام می کنم (همسر و دو فرزند)، نمی توانم خوابگاه اقدام کنم و باید از اینجا خانه اجاره کنم. این مدرک را باید در چه مرحله ای ارائه دهم:
    الف) در زمان پر کردن application در campus france؟
    ب) در زمان مصاحبه با بخش فرهنگی
    ج) در زمان مصاحبه با بخش روادید؟
    3- بنده در حساب خود مبلغ 20 هزار یورو دارم، آیا باز هم باید ضامن معرفی نمایم؟
    4- آیا همراهان من (همسر و دو فرزند) هم باید اسناد مثبته تمکن مالی و/یا ضامن جداگانه داشته باشند؟
    5- همراهان من از چه طریقی در پروسه ویزا درخواست می دهند؟ فقط ذکر نام آنها در فرم ویزا کافی است یا باید آنها فرم جداگانه ای تسلیم کنند؟
    6- با توجه به اینکه به تازگی معاف از خدمت شدم، تا چند روز دیگر گذرنامه دریافت خواهم کرد تا بتوانم در سایت Campus France اقدام کنم. آیا به ترم September می رسم یا دیر شده است؟

احتمالاً این سؤالات برای بسیاری از دوستان دیگر هم مطرح باشد لذا بینهایت ممنون می شوم یکی از شما بزرگواران که اطلاعات کافی دارید پاسخ دهید.

بینهاست متشکرم!

نقل قول نوشته اصلی توسط SoftGnat نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    چند سؤال داشتم که با مطالعه فروم نتوانستم پاسخ آن را پیدا کنم و لذا ممنون می شوم شما بزرگواران راهنمایی کنید:
    1- بنده برای یک دوره 100% انگلیسی در دوره لیسانس اقدام می کنم، آیا باز هم باید مدرک زبان فرانسه B1 را داشته باشم؟
    سلام
    جواب بعضی ها رو میدونم
    1) اگه نامه نشون بدی که دوره انگلیسی هست نه فرانسه نمی خوان فقط IELTS می خوان
    2) مصاحبه با روادید
    3) حداقل هر نفر 7500 یورو کافی هست
    4) نمی دونم
    5) مسول بخش فرهنگی بم گفت که خیلی ها تو اگست میان اینجا. پس وقت داری. نگران نباش

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_t نمایش پست ها
    سلام ذوستان من الان سال آخر فوق لیسانسم و برای M2 پزیرش گرفتم، تو مدارک زده کارت پایان خدمت آما من که ندارم ؟ به مشکلی می خورم؟

نامه ای که نظام وظیفه میده بت بدی به وزارت علوم رو باید ترجمه کنی. پیش آقای کاشیگر 57 تومن میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezak256 نمایش پست ها
    سلام
    جواب بعضی ها رو میدونم
    1) اگه نامه نشون بدی که دوره انگلیسی هست نه فرانسه نمی خوان فقط IELTS می خوان
    2) مصاحبه با روادید
    3) حداقل هر نفر 7500 یورو کافی هست
    4) نمی دونم
    5) مسول بخش فرهنگی بم گفت که خیلی ها تو اگست میان اینجا. پس وقت داری. نگران نباش
    مرسی علیرضا جان!

آقا مورد 5 جا موند. اگر در مورد آن اطلاعی دارید خیلی خیلی ممنون می شوم پاسخ دهید.

سلام دوستان
    یه آژانس معتبر ترجیحا در شیراز و یا تهران برای گرفتن ویزای فرانسه میخواستم
    کسی میدونه حدودا چقدر هزینه داره؟
    من ملک به نامم نیست میتونم از همسرم که ملک به نامشه وکالت تام بگیرم؟
    چقدر باید توی حسابم باشه؟
    حداکثر مدت اقامتم یک ماه هست
    ممنون از پاسختون

سلام دوستان
    کسی میدونه که آیا میشه تو فرانسه تو 2 دانشگاه ثبت نام کرد و درس خوند یا نه؟

سلام دوستان
    مدارک مورد نیاز برای گرفتن خانه در فرانسه چی هستش؟
    1- یک نفر قبول کرده من برم خونش. چه مدارکی باید بفرسته واسم؟
    2- اگر بخواد بم اجاره بده اتاقش رو چه مدارکی باید ازش درخواست کنم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان. رسید با نام کاربری etudes en france توی مدارک لازم تو سایت سفارت چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AmrPnd نمایش پست ها
    سلام دوستان. رسید با نام کاربری etudes en france توی مدارک لازم تو سایت سفارت چیه؟

بعد از تایید مدارک تو کامپس فرانس، یه PDF اضافه میشه، که باید اون رو دانلود کنی و ببری سفارت. اون میشه رسیدت. البته خانم زندیه واست توضیح میده روز مصاحبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)