صفحه 107 از 179 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

کسی از دوستان می دونه روند گرفتن ویزا برای فرصت مطالعاتی(برای خودم و نیز شوهرم به عنوان همراه) چقدر طول می کشه حدودا؟ (چون باید به استاده بگم که کی میتونم بیام و خودم تخمینی ندارم)
    و اینکه آیا عکس خانم ها برای سفارت فرانسه باید حتما بی حجاب باشه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezak256 نمایش پست ها
    بعد از تایید مدارک تو کامپس فرانس، یه PDF اضافه میشه، که باید اون رو دانلود کنی و ببری سفارت. اون میشه رسیدت. البته خانم زندیه واست توضیح میده روز مصاحبه.
    ببخشید من ویکی رو خوندم ولی چیزی در مورد کامپس فرانس تو بخش گرفتن ویزا نیست. فقط گفته مدارک رو فکس کنید. می شه توضیح بدید یه کم روالش رو؟

سلام دوستان
    مدارک مورد نیاز برای گرفتن خانه در فرانسه چی هستش؟
    1- یک نفر قبول کرده من برم خونش. چه مدارکی باید بفرسته واسم؟
    2- اگر بخواد بم اجاره بده اتاقش رو چه مدارکی باید ازش درخواست کنم؟
    با تشکر
    قرار داد خونه که متراژ توش ذکر شده باشه( از پارسال شده به ازای هر نفر دوازده متر). قبض برق یا تلفن که به نام طرف باشه. یه اتستیون دست نویس که توش بگه شما رو قبول میکنه پیش خودش ( نمونه ش رو تو اینترنت پیدا کنین) ، کپی کارت اقامت و یه کارت شناسایی. میتونه همه رو اسکن کنه شما اینجا پرینت بگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط AmrPnd نمایش پست ها
    ببخشید من ویکی رو خوندم ولی چیزی در مورد کامپس فرانس تو بخش گرفتن ویزا نیست. فقط گفته مدارک رو فکس کنید. می شه توضیح بدید یه کم روالش رو؟
    اگه واسه دکتری میری که همونی که خوندی درسته.
    اما اگه واسه ارشد میخوای بری اونی که من گفتم. میری تو سایت کامپس فرانس ایران ثبت نام میکنی. مدارک تحصیلی و زبان رو اینجا می خوان ازت. بعد از تایید این مرکز خانم زندییه بات تماس می گیره و قرار ملاقات میزاره که توش مدارک اصلی رو چک می کنه و به زبانی که پذیرش گرفتی ازت مصاحبه می گیره. بعد واست وقت ویزا رو تنظیم می کنه که بری سفارت. آخرش هم لیست مدارک مورد نیاز رو بت میگه که یکیش همون رسید وقت مصاحبه خودش هست که تو کامپس فرانس قابل دانلود هست بعد از تایید نهایی.
    این روند از امسال این طوری شده. یه خورده با سال های پیش فرق کرده. سفارت مدارک تحصیلی ازت نمی خواد.
    یه 90 یورو بخش فرهنگی میگیره یه 50 یورو سفارت.

Junior Member

اگه واسه دکتری میری که همونی که خوندی درسته.
    اما اگه واسه ارشد میخوای بری اونی که من گفتم. میری تو سایت کامپس فرانس ایران ثبت نام میکنی. مدارک تحصیلی و زبان رو اینجا می خوان ازت. بعد از تایید این مرکز خانم زندییه بات تماس می گیره و قرار ملاقات میزاره که توش مدارک اصلی رو چک می کنه و به زبانی که پذیرش گرفتی ازت مصاحبه می گیره. بعد واست وقت ویزا رو تنظیم می کنه که بری سفارت. آخرش هم لیست مدارک مورد نیاز رو بت میگه که یکیش همون رسید وقت مصاحبه خودش هست که تو کامپس فرانس قابل دانلود هست بعد از تایید نهایی.
    این روند از امسال این طوری شده. یه خورده با سال های پیش فرق کرده. سفارت مدارک تحصیلی ازت نمی خواد.
    یه 90 یورو بخش فرهنگی میگیره یه 50 یورو سفارت.
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، واقعا یه ذره سر درگم شدم، من تو یک تاپیک دیگه این سوال رو پرسیدم اما اینجا هم می پرسم علاوه بر اینکه برای ثبت نام تو سایت هم داستان متفاوت بود. با شرایطم کامل میگم که بهتر راهنماییم کنید:

من از از انستیتو systems and synthetic biology دانشگاه Évry-Val-d'Essonne پذیرش دارم برای مستر systems and synthetic biology، و از دانشگاه Paris-saclay هم اسکالرشیب گرفتم برای همین رشته چون اینجا چندین دانشگاه و موسسه دخیل هستند. ضمنا از ENS هم به شرط آزمونش پذیرش گرفتم اما نمی رم و همین مستر systems and synthetic biology رو می رم چون به علاقه و ریسرچم نزدیک هست، یک هفته به ددلاین اپلای کردم و زبان هم نداده بودم و فرانسه هم تازه دارم یاد می گیرم. جز کورسام زبان فرانسه (از صفر ) و انگلیسی هم هست. مسترم به انگلیسی هست. الان دارم شروع می کنم برای ویزا. مدرک زبان ندارم اما انگلیسیم نسبتا خوبه. کارشناسی زیست سلولی -مولکولی دانشگاه تهرانم- مقاله ISI دارم. تو لیسانس 164 واحد پاس کردم با معدل 17.76( اضافی از مهندسی و بیوتکنولوژی و کامپیوتر) . البته مدال طلا المپیاد دانشجویی کشوری هم دارم. ممکنه سفارت به اینکه مدرک زبان انگلیسی ندارم گیر بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AmrPnd نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، واقعا یه ذره سر درگم شدم، من تو یک تاپیک دیگه این سوال رو پرسیدم اما اینجا هم می پرسم علاوه بر اینکه برای ثبت نام تو سایت هم داستان متفاوت بود. با شرایطم کامل میگم که بهتر راهنماییم کنید:

من از از انستیتو systems and synthetic biology دانشگاه Évry-Val-d'Essonne پذیرش دارم برای مستر systems and synthetic biology، و از دانشگاه Paris-saclay هم اسکالرشیب گرفتم برای همین رشته چون اینجا چندین دانشگاه و موسسه دخیل هستند. ضمنا از ENS هم به شرط آزمونش پذیرش گرفتم اما نمی رم و همین مستر systems and synthetic biology رو می رم چون به علاقه و ریسرچم نزدیک هست، یک هفته به ددلاین اپلای کردم و زبان هم نداده بودم و فرانسه هم تازه دارم یاد می گیرم. جز کورسام زبان فرانسه (از صفر ) و انگلیسی هم هست. مسترم به انگلیسی هست. الان دارم شروع می کنم برای ویزا. مدرک زبان ندارم اما انگلیسیم نسبتا خوبه. کارشناسی زیست سلولی -مولکولی دانشگاه تهرانم- مقاله ISI دارم. تو لیسانس 164 واحد پاس کردم با معدل 17.76( اضافی از مهندسی و بیوتکنولوژی و کامپیوتر) . البته مدال طلا المپیاد دانشجویی کشوری هم دارم. ممکنه سفارت به اینکه مدرک زبان انگلیسی ندارم گیر بده؟
    پذیرشت به هر رشته ای باشه، بخش فرهنگی با همون زبان ازت مصاحبه می گیره.
    از نظر قانونی باید مدرک زبان نشون بدی به بخش فرهنگی، اما اگه نداری برو و توضیح بده که مصاحبه با اسکایپ داشتی و اونا رضایت دادن و از این جئر حرفا . با شماره 02166705040 داخلی 3 از ساعت 9 تا 1 زنگ بزن صحبت کن. اونا راهنماییت میکنن.
    امسال فک نکنم سفارت اصلا ازت مدرک زبان بخواد، بخش فرهنگی می خواد که اینا رو می تونی با صحبت راضی کنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط domham نمایش پست ها
    سلام
    من برای فرصت مطالعاتی در یکی از دانشگاه های فرانسه اقدام کردم. یکی از مدارک ویزا علمی کنوانسیون د اکوی هستش.میخواستم بدونم این مدرک همون دعوتنامه ای که از استاد میگیریم یا یه چیز دیگست؟ من دعوتنامه از استادم گرفتم و تا حالا فکر میکردم همین کافیه.
    سلام نامه کنوانسيون نامه قرارداد دانشگاه با شماست که خود دانشگاه تکميل ميکنه و براتون پست ميکنه

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم در مورد ویزا
    آیا ارائه مدرک IELTS به کنسولگری فرانسه برای دانشگاه انگلیسی زبان الزامیه؟
    چون من از دانشگاه بورس شدم و تازه 18 مرداد می خوام امتحان IELTS بدم.
    ممنون میشم راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryaa نمایش پست ها
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    IELTS الزامی هست. ولی اگر مدرک زبان ندارید و از دانشگاه کورس انگلیسی پذیرش گرفتید، همون روندی که دانشگاه رو مجاب کردید که بدون آیلتس به شما پذیرش و بورس بده رو واسه سفارت توضیح بدید. شااااید قبول کنن. ولی به طور کلی طبق لیست مدارک مورد نیاز قید شده در سایت سفارت شما نیاز به ارائه مدرک زبان رشته خودتون رو بهمراه بقیه مدارک خواهید داشت.
    به نظر من با بخش فرهنگی تماس بگیرید و یا به سفارت ایمیل بزنید. کارمندان سفارت فرانسه، بر عکس اکثر سفارت ها. بسیار پاسخگو هستند و به خوبی راهنماییتون می کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryaa نمایش پست ها
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    سلام
    جزو مدارک الزامی که هست. اما قابل مذاکرست با بخش فرهنگی سفارت.
    با شماره 02166705040 داخلی 3 تماس بگیر و توضیح بده. اینا راه و چاهش رو میدونن.
    نگران نباش. حل میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)