صفحه 11 از 179 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط ajj نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها یک سوال در مورد مدارک مورد نیاز برای ویزا.
    آیا اگر حتی در مقطع فوق لیسانس پذیرش داشته باشیم احتیاج داریم که٫ مدارک دیپلم + پیش دانشگاهی + لیسانس و تمام ریز نمراتشون رو ترجمه کنیم؟

پیشاپیش از همه ممنونم.
    سلام. بلی نیاز هست

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام
    بچه ها یک سوال در مورد مدارک مورد نیاز برای ویزا.
    آیا اگر حتی در مقطع فوق لیسانس پذیرش داشته باشیم احتیاج داریم که٫ مدارک دیپلم + پیش دانشگاهی + لیسانس و تمام ریز نمراتشون رو ترجمه کنیم؟

پیشاپیش از همه ممنونم.
    خیر! چیزی که توی لیست مدارک اومده برای دانشجویان اینه: یکی از مدارک دانشنامه/ گواهی موقت/ گواهی اشتغال به تحصیل در ترم آخر(بسته به مورد) به عنوان مدرک تحصیلی و ریزنمرات لیسانس.
    من خودم دوباره برای لیسانس اقدام کردم و حتی از من که پذیرش لیسانس داشتم ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهیو نگرفت. فقط مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات دانشگاهو گرفت.(تازه این بخش کنسولگری بود، توی بخش فرهنگی که دیپلم و پیش دانشگاهیم نگرفت و فقط ریز نمرات دانشگاهو گرفت.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    خیر! چیزی که توی لیست مدارک اومده برای دانشجویان اینه: یکی از مدارک دانشنامه/ گواهی موقت/ گواهی اشتغال به تحصیل در ترم آخر(بسته به مورد) به عنوان مدرک تحصیلی و ریزنمرات لیسانس.
    من خودم دوباره برای لیسانس اقدام کردم و حتی از من که پذیرش لیسانس داشتم ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهیو نگرفت. فقط مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات دانشگاهو گرفت.(تازه این بخش کنسولگری بود، توی بخش فرهنگی که دیپلم و پیش دانشگاهیم نگرفت و فقط ریز نمرات دانشگاهو گرفت.)
    سلام ممنونم برای جواب سریعتون
    فقط من یک مقدار گیج شدم. لازم میبینم که توضیح کوتاهی بدم.
    من خودم فوق لیسانس دارم. ولی دوباره برای فوق دارم اقدام میکنم.
    پس من برای مدارک تحصیلی:
    ۱) مدرک ترجمه شده ی دیپلم و پیش دانشگاهی و لیسانس و فوق لیسانس.
    ۲) ریز نمرات لیسانس و ریز نمرات فوق لیسانس (البته ترجمه شده)
    رو باید ببرم؟

خیلی سپاس گذارم.

Junior Member

دوستان عزیر من یک سوال از اونجا که این قضیه ی سپورت مالی خیلی به نظر مهم میاد برام پیش آمده که میخواستم نظر شما رو بدونم.

در مورد کسی که شما رو ساپورت میکنه، من یک دوست فرانسوی دارم که اگه ازش خواهش کنم به احتمال زیاد قبول میکنه که با صحبت با خانوادش یک نامه ساپورت مالی برای من بفرستن.
    حالا سوال من این هست که اصلا این کار خوب هست، منظورم اینه که در سفارت نمیپرسن شما با این خانواده چه نسبتی دارین یا اصلا چرا میخواهند هزینه تحصیلی شما رو متقبل بشن؟
    در کل این به نفع من یا به ضرر من خواهد بود و یا بهتر اینه که به همان ساپورت خانواده (که نمیدونم قابل قبول خواهد بود یا نه) بسنده کنم؟
    بسیار ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پس من برای مدارک تحصیلی:
    رو باید ببرم؟

خیلی سپاس گذارم.
    خوب در این صورت میشه مدرک فوق لیسانس و ریزنمراتش(ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی) بعلاوه مدرک لیسانس، دیپلم و پیش دانشگاهی. ریز نمرات لیسانسو نمی خواد.
    البته من دیپلم و پیش دانشگاهی رو محظ اطمینان میگم که ببرید. اگه میخوالین مطمئن بشید و مدرک اضافه نبرید، به سفارت زنگ بزنید و بپرسید.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

دوستان عزیر من یک سوال از اونجا که این قضیه ی سپورت مالی خیلی به نظر مهم میاد برام پیش آمده که میخواستم نظر شما رو بدونم.

در مورد کسی که شما رو ساپورت میکنه، من یک دوست فرانسوی دارم که اگه ازش خواهش کنم به احتمال زیاد قبول میکنه که با صحبت با خانوادش یک نامه ساپورت مالی برای من بفرستن.
    حالا سوال من این هست که اصلا این کار خوب هست، منظورم اینه که در سفارت نمیپرسن شما با این خانواده چه نسبتی دارین یا اصلا چرا میخواهند هزینه تحصیلی شما رو متقبل بشن؟
    در کل این به نفع من یا به ضرر من خواهد بود و یا بهتر اینه که به همان ساپورت خانواده (که نمیدونم قابل قبول خواهد بود یا نه) بسنده کنم؟
    بسیار ممنونم
    کسی که شما رو ساپورت میکنه هر چه نزدیکتر باشه به شما بهتره. چون توی کنسولگری ازتون می پرسن که چه کسی ساپورتتون میکنه، و خوب خیلی بهتره بگید پدر و مادر تا اینکه خانواده دوستم تتوی فرانسه! به نظرم ساپورت پدر و مادر راحت تر و بی دردسر تر از ساپورت مالی فرانسس( که باید کلی چیز دیگه رو هم ضمیمش کنن و بفرستن، مثل برگه مالیات و چیزای دیگه)
    شما از اون دوستتون وقتی میخواین خونه تو فرانسه بگیرید استفاده کنید(اگر خوابگاه خود دانشگاه گیرتون نیومد)، چون بعضی جاها میخوان که ضامنتون(برای خونه) تو فرانسه باشه.

Junior Member

پس من برای مدارک تحصیلی:
    رو باید ببرم؟

خیلی سپاس گذارم.
    هرچن منم خودم دارم الان اقدام میکنم و زیاد وارد نیسم، اما از اونجا که شما داری به هر حال واسه فوق اقدام میکنی فک کنم ریز نمره لیسانست مهم باشه.
    جدا از این شما که 400 تون پول میدی، 48 تومن دیگم بده که خدا نکرده کارت عقب نیفته و بعد دچار مشکل نشی.

Junior Member

سلام
    یه سوال داشتم،مصاحبه توی کنسول به چه زبونیه و اینکه چی می پرسن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط netmona نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم،مصاحبه توی کنسول به چه زبونیه و اینکه چی می پرسن ؟
    سلام
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...طرح-شده

فک کنم در تاپیکی که لینکش دادم در این مورد مفصل بحث شده باشه.

Junior Member

پیش فرض مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام ، بچه ها . من یه سوال در مورد ترجمه مدارک دارم ، من رفتم تو مدارک سفارت دیدم نوشته ترجمه تایید شده و تایید کنسولگری .1- یعنی همه مدارک رو باید اول ترجمه رسمی کنم و بعد ببرم سفارت تایید بگیرم ؟ 2-مدارک مثل فیش حقوقی پدرم که قفط یک مهر و امضا داره که ترجمه رسمی نمی شه کرد ؟ چه کار کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)