صفحه 115 از 179 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezak256 نمایش پست ها
    سلام
    شما باید دو ترم دو ترم مدارک رو اپلود کنی یعنی ترم یک و دو را اول تعریف کنی سال ورود و اتمامش و معدلت و ... بعد ریز نمره دو ترم رو آپلود کنی. بعد از بری سراغ ترم سوم و چهارم تا اخر. در آخر هم خود مدرک کارشناسی رو آپلود کنی. واسه ارشد هم همین طور.
    در کل باید 5 تا صفحه واسه کارشناسی و 3 تا واسه ارشد تعریف کنی. اگه 8 ترم و 4 ترم تموم کردیشون.
    سلام علیرضا جان، شما مطمئن هستید اینو؟ آخه من لیسانس رو 7 ساله تموم کردم و اینطوری باید 8 صفحه کارشناسی آپلود کنم؟

ضمناً، من دارم دوباره برای دوره لیسانس اقدام می کنم، اصلاً نیازی هست مدرک لیسانس قبلی رو آپلود کنم؟

مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط SoftGnat نمایش پست ها
    سلام علیرضا جان، شما مطمئن هستید اینو؟ آخه من لیسانس رو 7 ساله تموم کردم و اینطوری باید 8 صفحه کارشناسی آپلود کنم؟

ضمناً، من دارم دوباره برای دوره لیسانس اقدام می کنم، اصلاً نیازی هست مدرک لیسانس قبلی رو آپلود کنم؟

مرسی.
    دوباره باید لیسانس رو بزاری به عنوان آخرین مدرک چون اگه نزاری اینطوری یه فاصله تحصیلی بزرگی پیش میاد واست و ویزات رد میشه. واسه اون 7 سال چی می خوای بگی. پس بهتر اینکه بگی من درس خوندم تو این سالا.
    آره شما باید 8 تا صفحه درست کنی 7 تا واسه رزومت 1 کی واسه خود مدرکت.
    باز اگه شک داری با 02166705040 داخلی 3 تماس بگیر. راهنماییت میکنن

Junior Member

دوباره باید لیسانس رو بزاری به عنوان آخرین مدرک چون اگه نزاری اینطوری یه فاصله تحصیلی بزرگی پیش میاد واست و ویزات رد میشه. واسه اون 7 سال چی می خوای بگی. پس بهتر اینکه بگی من درس خوندم تو این سالا.
    آره شما باید 8 تا صفحه درست کنی 7 تا واسه رزومت 1 کی واسه خود مدرکت.
    باز اگه شک داری با 02166705040 داخلی 3 تماس بگیر. راهنماییت میکنن
    مرسی علیرضا جان، "7 تا واسه رزومت" منظورون "7 تا واسه ریز نمرات"بود؟

Junior Member

سلام
    شما باید دو ترم دو ترم مدارک رو اپلود کنی یعنی ترم یک و دو را اول تعریف کنی سال ورود و اتمامش و معدلت و ... بعد ریز نمره دو ترم رو آپلود کنی. بعد از بری سراغ ترم سوم و چهارم تا اخر. در آخر هم خود مدرک کارشناسی رو آپلود کنی. واسه ارشد هم همین طور.
    در کل باید 5 تا صفحه واسه کارشناسی و 3 تا واسه ارشد تعریف کنی. اگه 8 ترم و 4 ترم تموم کردیشون.
    علیرضا جان برای مدرک دیپلم (دوره دبیرستان) هم باید سال به سال تعریف بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SoftGnat نمایش پست ها
    علیرضا جان برای مدرک دیپلم (دوره دبیرستان) هم باید سال به سال تعریف بشه؟
    اره ریز نمره

راستش من دبیرستان رو نذاشتم دقیق نمیدونم. اما بخش فرهنگی تاکیدش رو سال به سال هستش واسه همه دوره ها. اگه کسی دبیرستان رو قبلا گذاشته لطفا بگه که کار دوستمون اوکی شه.

Junior Member

سلام دوستان من برای رزرو خوابگاه واقعا مشکل دارم, چون ضامن ندارم تو فرانسه, لطفا دوستان کمک کنند من باید چه کار کنم؟ به دانشگاه bordeaux ,در شهر pessac میرم

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای رزرو خوابگاه واقعا مشکل دارم, چون ضامن ندارم تو فرانسه, لطفا دوستان کمک کنند من باید چه کار کنم؟ به دانشگاه bordeaux ,در شهر pessac میرم
    میتونی یه سرچ واسه student foyer تو شهری که هستی بزنی. خیلی خوابگاه ها هستن که ضامن نمیخوان در عوض چند ماه رو پیش پیش میگیرن. بگردی تو همه شهرها پیدا میشن. چندتا سایت adele.org هم هستن که میتونن بت کمک کنن. بشون میل بزن مشکلت رو بگو.
    واسه مثال برو تو لینک زیر:
    https://www.adele.org/universite/bor...dispos-07-2015

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه مارسی پذیرش گرفتم، برای گواهی مسکن برای ویزا، می تونیم از سایت های خوابگاه های دانشجویی(خصوصی) به صورت آنلاین رزرو اتاق رو انجام بدیم؟من تو سایت ادل هم ثبت نام کردم ولی میگه باید مشخصات ضامنت رو وارد کنی....ضامن از کجا میشه پیدا کرد؟این خوابگاه ها می تونن نامه بدن برای سفارت؟
    و این که کلن ساده ترین راه برای گواهی مسکن تو مارسی چیه؟
    متاسفانه نه سفارت و نه بخش فرهنگی در این زمینه نه سوالی جواب میده و نه راهنمایی می کنه....

نقل قول نوشته اصلی توسط sikabaroo نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه مارسی پذیرش گرفتم، برای گواهی مسکن برای ویزا، می تونیم از سایت های خوابگاه های دانشجویی(خصوصی) به صورت آنلاین رزرو اتاق رو انجام بدیم؟من تو سایت ادل هم ثبت نام کردم ولی میگه باید مشخصات ضامنت رو وارد کنی....ضامن از کجا میشه پیدا کرد؟این خوابگاه ها می تونن نامه بدن برای سفارت؟
    و این که کلن ساده ترین راه برای گواهی مسکن تو مارسی چیه؟
    متاسفانه نه سفارت و نه بخش فرهنگی در این زمینه نه سوالی جواب میده و نه راهنمایی می کنه....
    سلام
    اره اینا قردادشون قابل قبول هستش.
    به خوابگاه ها بگو که ضامن نداری و بعضی هاشون پول چند ماه رو پیش پیش میگیرن و ضامن دیگه نمی خوان. اگه بورس هم داری که ضامن نمی خوان.
    تا میتونی به خوابگاه ها میل بزن . خیلی خوب راه میان.

Junior Member

مرسی از پاسخ‌گویی....فقط پرداخت به این خوابگاه ها از چه طریقی باید صورت بگیره؟منظورم اینه که ما از ایران چه طور می تونیم پول رو به حسابشون واریز کنیم؟آیا الان می تونیم رزرو کنیم و پول رو نقداً وقتی رسیدیم به فرانسه پرداخت کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)