صفحه 117 از 179 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezak256 نمایش پست ها
    رزرو هتل و اینکه چند روز باید باشه رو من نمیدونم یکی دیگه از دوستان باید جواب بده
    اما من یک بار از خانم زندیه پرسیدم گفت که 9 ماه باشه دیگه خیالت راحت هستش.
    آخه 9 ماهه خیلی سخته، من فکر نکنم 9 ماهه بخوان. حتی 3 ماهه هم باید اوکی باشه چون واقعاً پیدا کردن مورد اجاره مناسب از راه دور خیلی سخته.

Junior Member

با سلام، میشه بگید بعد از تکمیل پروفایل در Campus France چند وقت طول میکشه تا از سفارت پاسخ بدن و پروفایل رو مورد بررسی قرار بدن؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط kamaladdin نمایش پست ها
    با سلام، میشه بگید بعد از تکمیل پروفایل در Campus France چند وقت طول میکشه تا از سفارت پاسخ بدن و پروفایل رو مورد بررسی قرار بدن؟
    با تشکر
    بعد از تکمیل از طرف شما، 2،3 روز بعد خانم زندیه تماس می گیره و قرار ملاقات میزاره. اگه همه چی خوب پیش بره بعد از مصاحبه هم 7،8 روز بعدش قرار ملاقات سفارت بهتون میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezak256 نمایش پست ها
    بعد از تکمیل از طرف شما، 2،3 روز بعد خانم زندیه تماس می گیره و قرار ملاقات میزاره. اگه همه چی خوب پیش بره بعد از مصاحبه هم 7،8 روز بعدش قرار ملاقات سفارت بهتون میدن.
    ممنون از پاسختون-من شنبه پروفایل رو ساختم ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم. پروفایلم هم که چک میکنم نوشته تحت بررسی می باشد. و متاسفانه در حال حاضر ایران نیستم و شماره ای که ثبت کردم در دسترس نیست. چیکار باید بکنم به نظرتون؟ من اول سپتامبر باید پاریس باشم.

ممنون از پاسختون-من شنبه پروفایل رو ساختم ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم. پروفایلم هم که چک میکنم نوشته تحت بررسی می باشد. و متاسفانه در حال حاضر ایران نیستم و شماره ای که ثبت کردم در دسترس نیست. چیکار باید بکنم به نظرتون؟ من اول سپتامبر باید پاریس باشم.
    به شماره 02166705040 داخلی 3 تماس بگیر (خانم زندیه). بگو که فایلت رو کامل کردی و اینکه باید سپتامبر فرانسه باشی. فقط ایشون میتونه حل کنه.

Junior Member

دوستان خواستم یک تجربه را با شما در میان بذارم تا دیگران با مشکل من مواجه نشوند! البته احتمالاً اکثر دوستان از این موضوع اطلاع دارند ولی وجدانم اجازه نداد این موضوع را برای آنهایی که نمی دانند گوشزد نکنم:
    من روز دوشنبه که برای تأیید مدرک تحصیلی رفتم سفارت، مثل بقیه بهم نوبت دادند، من هم واستادم توی صف تا که نوبتم شد، وقتی نوبتم شد ساعت 12 بود و گفتند دیر شده و مسئول مربوطه رفته و نیست که امضا کنه!

نتیجه اینکه برای تأیید مدرک نیازی به واستادن توی صف نیست و به یکی از باجه های خالی مراجعه کنید همون موقع ظرف 5 دقیقه کار شما را انجام می دهند.

Junior Member

پروفابل من بررسی شده و چند تا اصلاح خورده مثل اضافه کردن شماره تلفن منزل ولی مشکل اینجاست که هیچ گزینه ای واسه ادیت وجود نداره- میشه لطف کنید و بگید اصلاحات رو چطور باید انجام بدم؟ باید یک پروفایل جدید بسازم بر اساس ادیت ها؟ ممنون میشم

Junior Member

پروفابل من بررسی شده و چند تا اصلاح خورده مثل اضافه کردن شماره تلفن منزل ولی مشکل اینجاست که هیچ گزینه ای واسه ادیت وجود نداره- میشه لطف کنید و بگید اصلاحات رو چطور باید انجام بدم؟ باید یک پروفایل جدید بسازم بر اساس ادیت ها؟ ممنون میشم
    عزیز اون قسمت هایی که نیاز به اصلاح داشته باشه با رنگ قرمز نوشته To correct، روی To modify کلیک کن و اونارو اصلاح کن.

بعد از اینکه همه موارد رو اصلاح کردی، برگرد به صفحه I finalize my process و دوباره پرونده رو submit کن. وقتی مجدد submit شد، باید پیام Campus France will verify your file. Come back regularly to follow the progress and see if you have to make some corrections رو دوباره در پایین صفحه ببینید.

Junior Member

سلام دوستان

رزرو بلیط واسه مصاحبه ضروریه؟ کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb189 نمایش پست ها
    سلام دوستان

رزرو بلیط واسه مصاحبه ضروریه؟ کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟
    رزرو بلیط واسه گرفتن ویزا لازم هست. در روز مصاحبه خیر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)