صفحه 119 از 179 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb189 نمایش پست ها
    شماره 23 واسه من که واسه دکتری نیخوام برم با ویزای ساینتیفیک کدوم گزینه ست؟
    دوست عزیز، دقیق نمی دونم اما به نظرم باید گزینه "Autre (à préciser)" رو بزنید و بنویسید "visa scientifique" (البته فرانسوی من خیلی خوب نیست و خودتون اصلاح کنید).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb189 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم فرانسه هم مثل آمریکا روی رشته های مربوط به نفت و گاز گیرهست؟
    قاعدتاً نه چون فرانسه همکاری های گسترده ای در زمینه نفت و گاز با ایران داشته و از هفته گذشته هم رایزنی های زیادی برای بازگشت شرکت های فرانسوی به صنعت نفت ایران صورت گرفته. به نظرم الآن فرصت مناسبی برای اقدام است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sikabaroo نمایش پست ها
    سلام
    تاریخ اتمام پاسپورت من 27 دسامبر 2016 هست...با توجه به این که گفته شده پاسپورت حداقل 15 ماه اعتبار داشته باشه، به نظرتون این تاریخ مورد قبوله؟ اگر بخوام زودتر عوضش کنم باید چه کار کنم؟
    به نظرم شما نیاز به تعویض گذرنامه نداشته باشید چون از تاریخ 27 سپتامبر 15 ماه بعدش پاسپورتتون منقضی میشه. البته در مورد اون 15 ماه مطمئن بشید اول چون من اطلاعی در این زمینه ندارم.

اما کلاً اگر هنوز وقت سفارت نگرفته اید، سریعاً از طریق پلیس +10 اقدام کنید. پاسپورت من 4 روزه اومد. البته روند تعویض پاسپورت ممکنه کمی بیشتر طول بکشه. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SoftGnat نمایش پست ها
    به نظرم شما نیاز به تعویض گذرنامه نداشته باشید چون از تاریخ 27 سپتامبر 15 ماه بعدش پاسپورتتون منقضی میشه. البته در مورد اون 15 ماه مطمئن بشید اول چون من اطلاعی در این زمینه ندارم.

اما کلاً اگر هنوز وقت سفارت نگرفته اید، سریعاً از طریق پلیس +10 اقدام کنید. پاسپورت من 4 روزه اومد. البته روند تعویض پاسپورت ممکنه کمی بیشتر طول بکشه. موفق باشید.
    ممنونم....تو مدارک نوشته 1 سال و 3 ماه بعد از تاریخ صدور ویزاتون اعتبار داشته باشه....من می ترسم مثلن ویزا 28 سپتامبر صادر بشه...امکانش هست به نظرتون؟اگر تا قبل از 27 سپتامبر باشه من اون مذت زمانی رو پوشش میدم ولی می‌ترسم که سفارت گیر بده. متاسفانه وقت دارم...اما اون قدر نگران این مساله هستم که می خوام با بخش فرهنگی صحبت کنم که اگه بشه تاریخ مصاحبه رو تغییر بده....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sikabaroo نمایش پست ها
    ممنونم....تو مدارک نوشته 1 سال و 3 ماه بعد از تاریخ صدور ویزاتون اعتبار داشته باشه....من می ترسم مثلن ویزا 28 سپتامبر صادر بشه...امکانش هست به نظرتون؟اگر تا قبل از 27 سپتامبر باشه من اون مذت زمانی رو پوشش میدم ولی می‌ترسم که سفارت گیر بده. متاسفانه وقت دارم...اما اون قدر نگران این مساله هستم که می خوام با بخش فرهنگی صحبت کنم که اگه بشه تاریخ مصاحبه رو تغییر بده....
    ولا من فکر کنم برای اونهایی که برای fall دارن اقدام می کنن نهایتاً تا 20 سپتامبر همه نتایجو بگن، 27 سپتامبر خفن دیره. بازم یه مشورت با بخش فرهنگی بکنید.

Junior Member

با سلام- ممنون میشم راهنمایی کنید
    من یکشنبه هفته اینده مصاحبه سفارت دارم- واسه خوابگاه یک نامه از Campus france واسم ارسال شده که من بهم خوابگاه تعلق میگیره و من رو اسکان میدن ولی جای مشخصی رو ذکر نکردن.
    میخواستم بدونم همین نامه از campus france واسه سفارت کفایت میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamaladdin نمایش پست ها
    با سلام- ممنون میشم راهنمایی کنید
    من یکشنبه هفته اینده مصاحبه سفارت دارم- واسه خوابگاه یک نامه از Campus france واسم ارسال شده که من بهم خوابگاه تعلق میگیره و من رو اسکان میدن ولی جای مشخصی رو ذکر نکردن.
    میخواستم بدونم همین نامه از campus france واسه سفارت کفایت میکنه؟
    دوست عزیز سؤال سختیه چون من فکر می کنم باید نشون بدید "رزرو" کردید خوابگاه رو و پیش پرداختی چیزی هم انجام دادین. نمی دونم نامه شما چیه و دقیقاً چی توش نوشته شده، ولی مطمئن نیستم قبول کنن.

دو کار انجام بدین از نظر من:
    1- با آنجایی که به شما نامه دادن تماس بگیرین و بگین محل خوابگاه را مشخص کرده و سند دال بر رزرو آن به نام شما را صادر کنند.
    2- با بخش فرهنگی تماس بگیرید و سؤال کنین.

موفق باشین.

سلام دوستان، برای گرفتن ویزای توریستی هم باید تمام مدارک ترجمه شده باشه؟ آخه تو سایت سفارت فرانسه در این مورد چیزی نگفته... اگه ترجمه میخواد تایید دادگستری هم لازمه؟
    ممنون میشم یکم اطلاعات در اختیارم بزارین.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninsharifi نمایش پست ها
    سلام دوستان، برای گرفتن ویزای توریستی هم باید تمام مدارک ترجمه شده باشه؟ آخه تو سایت سفارت فرانسه در این مورد چیزی نگفته... اگه ترجمه میخواد تایید دادگستری هم لازمه؟
    سلام دوست عزیز
    من در این حد میدونم که تمام ترجمه ها باید هم به تأیید دادگستری و هم امور خارجه رسیده باشه. مگر مترجمان امین که اسم و آدرسشون توی سایت سفارت هست.
    در مورد سوال اولتون هم هفته آینده که رفتم میپرسم و بهتون اطلاع میدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninsharifi نمایش پست ها
    تنها برای ویزای تحصیلی باید تمام مدارک ترجمه بشه، برای ویزای توریستی هیچ نیازی به ترجمه ی مدارک نیست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)