صفحه 12 از 179 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط netmona نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم،مصاحبه توی کنسول به چه زبونیه و اینکه چی می پرسن ؟
    توی لینکی که در بالا آدرسشو دادن، چون اطلاعات قدیمی هست یه سری چیزا عوض شده:
    همونطور که بقیه گفتن یه مصاحبه زبون فرانسه دارین توی بخش فرهنگی( اگه دورتون به زبان فرانسه باشه، وگرنه فرمانیه مصاحبه نمی شید.)، و یک مصاحبه نصف و نیمه هم توی کنسولگری دارید با آقای ملک آرا که اگه فرانسه بلد باشین یه چند تا سوال فرانسوی میپرسه و بقیش فارسی و اگه فرانسه بلد نباشین کلا فارسی میپرسه.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط bobakkh نمایش پست ها
    سلام ، بچه ها . من یه سوال در مورد ترجمه مدارک دارم ، من رفتم تو مدارک سفارت دیدم نوشته ترجمه تایید شده و تایید کنسولگری .1- یعنی همه مدارک رو باید اول ترجمه رسمی کنم و بعد ببرم سفارت تایید بگیرم ؟ 2-مدارک مثل فیش حقوقی پدرم که قفط یک مهر و امضا داره که ترجمه رسمی نمی شه کرد ؟ چه کار کنم ؟
    بله، ترجمه رسمی همه مدارک و بعد تایید سفارت. البته اگه به مترجم رسمی سفارت بدین، تایید دادگستری و وزارت خارجه نمی خواد و فقط مهر دارالترجمه کافیه و بعدش هم تایید سفارت. در مورد فیش حقوقی: من فیش حقوقی پدرم همون مهر و امضا هم نداشت، ولی دارالترجمه ترجمش کرد و سفارت هم تایید. (البته من چون تایید دادگستری نمی خواست شاید ترجمه کرد. شاید اگه لازم باشه که دادگستری و وزارت خارجه هم تایید کنن، اونا این کارو نکنن. البته مطمئن نیستم.)

Junior Member

سلام

اگه مدرکی رو بدیم ترجمه(جز مترجم سفارت) و تایید دادگستری رو نگیریم، ایا سفارت اون تایید می کنه؟ (مثلا اجاره نامه)
    و اگر مدرکی مورد تایید سفارت نباشه، ایا کنسول اون قبول می کنه یا نه؟!

مرسی

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط rexona نمایش پست ها
    سلام

اگه مدرکی رو بدیم ترجمه(جز مترجم سفارت) و تایید دادگستری رو نگیریم، ایا سفارت اون تایید می کنه؟ (مثلا اجاره نامه)
    و اگر مدرکی مورد تایید سفارت نباشه، ایا کنسول اون قبول می کنه یا نه؟!

مرسی
    برای تحویل مدارک به کنسول، باید مدارکتون تایید سفارت شده باشه، وگرنه کنسول قبول نمیکنه. ولی در مورد تایید دادگستری من فقط می تونم مشاهده عینی خودمو بگم که بچه هایی که جای دیگه ای ترجمه کرده بودن، باید تایید دادگستری و وزارت خارجه هم می داشتن، وگرنه سفارت تایید نمی کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    برای تحویل مدارک به کنسول، باید مدارکتون تایید سفارت شده باشه، وگرنه کنسول قبول نمیکنه. ولی در مورد تایید دادگستری من فقط می تونم مشاهده عینی خودمو بگم که بچه هایی که جای دیگه ای ترجمه کرده بودن، باید تایید دادگستری و وزارت خارجه هم می داشتن، وگرنه سفارت تایید نمی کرد.
    اجاره نامه رو دادگستری تائید نمی کنه، من ترجمه شو بدون تائید دادم سفارت به همراه سایر مدارک که تایید دادگستری رو داشتند، سفارت تائید کرد.

Junior Member

دوستان منظور از مترجم رسمی سفارت کجاست ؟ من می خوام مدارک رو اینجا بدم که مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نخواد .

دوستانی که تو این هفته ها رفتن کنسولگری ، از آفیسر مربوطه نپرسیدین که امسال اوضاع چه طوریه؟ مثلا مثل پارسال 3 ماه طول میکشه؟ یا اوضاع عوض شده؟

Junior Member

سلام

دوستان سند خونه رو هم باید بدیم برای ترجمه؟ خونه ای که الان توش زندگی می کنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minam نمایش پست ها
    سلام

دوستان سند خونه رو هم باید بدیم برای ترجمه؟ خونه ای که الان توش زندگی می کنیم
    سلام

فک میکنم بهتر باشه که ببرید. هر چی که نشون بده شما وضع مالی بهتری دارید کمک میکنه، این یعنی این که شما ملک شخصی دارید و نباید اجاره بدید. من که خودم دادم ترجمه و به شمام توصیه می کنم ببرید.

Junior Member

من پذيرشم اومده، ميشه پول تو بانك ايراني گذاشت و تاييديه گرفت يا بايد حتما به فرانسه انتقال بديم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)