صفحه 122 از 179 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbehk نمایش پست ها
    ممنون
    از شهرستان نمیرم ولی دو روز بعدش برام سخته دوباره برم.
    کسی نمی تونه بره جای من پاسپورت رو تحویل بگیره؟
    نه متاسفانه فقط به خود شخص پاسپورت تحویل میدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamaladdin نمایش پست ها
    تبریک میگم. همون تاییده مسکن بدون ادرس رو داده بودین؟
    سلام بله همون تاییدیه مسکن دانشگاه رو دادم و آدرس هم نداشت. تو فرم همون آدرس دانشگاه رو نوشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhhh نمایش پست ها
    شما فاند گرفتین؟
    نه من فاند ندارم.

Junior Member

29 جولای ارائه مدارک، پذیرش دکترای مدیریت با حقوق ماهانه 1400، تافل 110 (زبان دوره انگلیسی)، شروع دوره از 1 اکتبر به مدت 4 سال، سن 27 سال و مجرد، اجاره خونه به مدت 1 سال. هنوز خبری از ویزا نیست ولی (برای ویزای سیانتیفیک اقدام کردم).
    من اول ایمیل فرستادم به سفارت برای این که ببینم باید از بخش فرهنگی اقدام کنم یا مستقیم برم سفارت (چون بخش فرهنگی می گفت برید سفارت مستقیم و سفارت می گفت برید بخش فرهنگی) و در نهایت گفتن که نیازی نیست بخش فرهنگی تشکیل پرونده بدید. من هم مستقیم رفتم سفارت، ولی مدارکم رو توی کامپوس فرانس هم آپلود کرده بودم.
    الان بعد از مدت ها توی سایت کامپوس فرانس یه چیزایی نوشته راجع به مدارک آپلود شده. آیا فکر می کنید این مشکلی به وجود آورده سر راه ویزا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vayess نمایش پست ها
    29 جولای ارائه مدارک، پذیرش دکترای مدیریت با حقوق ماهانه 1400، تافل 110 (زبان دوره انگلیسی)، شروع دوره از 1 اکتبر به مدت 4 سال، سن 27 سال و مجرد، اجاره خونه به مدت 1 سال. هنوز خبری از ویزا نیست ولی (برای ویزای سیانتیفیک اقدام کردم).
    من اول ایمیل فرستادم به سفارت برای این که ببینم باید از بخش فرهنگی اقدام کنم یا مستقیم برم سفارت (چون بخش فرهنگی می گفت برید سفارت مستقیم و سفارت می گفت برید بخش فرهنگی) و در نهایت گفتن که نیازی نیست بخش فرهنگی تشکیل پرونده بدید. من هم مستقیم رفتم سفارت، ولی مدارکم رو توی کامپوس فرانس هم آپلود کرده بودم.
    الان بعد از مدت ها توی سایت کامپوس فرانس یه چیزایی نوشته راجع به مدارک آپلود شده. آیا فکر می کنید این مشکلی به وجود آورده سر راه ویزا؟
    نه فکر نمیکنم مشکلی باشه چون شما ویراتون ساینتفیک بوده ولی میتونید با خانم زندی تماس بگیرین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamaladdin نمایش پست ها
    نه فکر نمیکنم مشکلی باشه چون شما ویراتون ساینتفیک بوده ولی میتونید با خانم زندی تماس بگیرین.

خوب من تماس گرفتم و گفتن که مشکلی ایجاد نمی کنه این مساله، ولی به هر حال هنوز هم خبری نیست از ویزا و نگرانی‏‏ها مرتفع نشده. به هر حال ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vayess نمایش پست ها
    خوب من تماس گرفتم و گفتن که مشکلی ایجاد نمی کنه این مساله، ولی به هر حال هنوز هم خبری نیست از ویزا و نگرانی‏‏ها مرتفع نشده. به هر حال ممنون.
    رشته های مدیریت رو هم خوب ویزا میدن هم زود. واسه شما چون ساینتیفیک هست یکم طول میکشه. ولی تا قبل اکتبر میاد. نگران نباشید

سلام
    چند تا سوال داشتم از دوستانی که اخیرا ویزاس توریستی گرفتن.
    اون مدارکی که تو سایت سفارت فرانسه زده رو ببریم کافیه یا اضافه تر هم لازمه که با خودمون ببریم؟
    مدارک باید ترجمه شده باشه؟ اگه آره، به چه زبانی؟ اخه تو سایت سفارت آدرس مترجم های مورد تایید خودشون رو زدن.
    ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام
    پذیرش من از دانشگاه Aix- Marseille University واسه مقطع دکتری -فول فاند دیروز اومد
    اما استادی که باهاش مکاتبه دارم بهم گفت که باید
    FSD procedure (in french Fonctionnaire sécurité défense = security record
    طی بشه و ازم اسکن پاسپورت، آدرس خونه پدرم، یه قبض که ثابت کنه این آدرس درسته و نامه ایی با امضای پدرم که امضا شده باشه که من با ایشون زندگی می کنم ازم خواستن
    و گفتن 21 روز طول میکشه
    میخواستم بدونم کسی این روندو طی کرده؟؟
    من فرانسه چیزی نمیدونم و میخوام تازه شروع کنم، اما استادم گفت که نیازی نیست فرانسه بلد باشم چون پروژه قراره واسه یه شرکت هلندی انجام بشه و تماما به زبان انگلیسیه، و کسایی که قراره باهاشون کار کنم همه به انگلیسی صحبت می کنن، اما همه تو این فروم می گنن که یادگرفتن فرانسه خیلی واجبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamm30 نمایش پست ها
    سلام
    پذیرش من از دانشگاه Aix- Marseille University واسه مقطع دکتری -فول فاند دیروز اومد
    اما استادی که باهاش مکاتبه دارم بهم گفت که باید
    FSD procedure (in french Fonctionnaire sécurité défense = security record
    طی بشه و ازم اسکن پاسپورت، آدرس خونه پدرم، یه قبض که ثابت کنه این آدرس درسته و نامه ایی با امضای پدرم که امضا شده باشه که من با ایشون زندگی می کنم ازم خواستن
    و گفتن 21 روز طول میکشه
    میخواستم بدونم کسی این روندو طی کرده؟؟
    من فرانسه چیزی نمیدونم و میخوام تازه شروع کنم، اما استادم گفت که نیازی نیست فرانسه بلد باشم چون پروژه قراره واسه یه شرکت هلندی انجام بشه و تماما به زبان انگلیسیه، و کسایی که قراره باهاشون کار کنم همه به انگلیسی صحبت می کنن، اما همه تو این فروم می گنن که یادگرفتن فرانسه خیلی واجبه؟
    سلام
    تبریک میگم واسه پذیرش.
    این مرحله ای هست که برای دانشجویان غیر فرانسوی باید گذرانده بشه. مدارک شما به همراه اطلاعات پوزیشنی که میخواین کارکنین رو دانشگاه به دولت میده و اونا باید تایید کنن. قبلا بعضی ها تو این مرحله رد می شدن ولی نگران نباشین. یکی دوساله کسی ننوشته که تو این مرحله رد شده. این روند واسه همه طی میشه. خیلی از استادا این رو اطلاع نمیدن به دانشجو. چون مرحله ی مهمی نیس و همه قبول میشن تقریبا. بعد این مرحله نامه کنوانسیون برای شما ارسال میشه و شما میتونید برای ویزا اقدام کنید.

راجع به زبان فرانسه هم اگه کامل فروم ها رو بخونید متوجه میشید که برای تحصیل و دانشگاه چون دوره تون به زبان انگلیسی هستش، اصلا نیازی به فرانسه نیس. ولی برای زندگی روز مره بهتره حتما شروع کنید به فرانسه یاد گرفتن.

سلام. مدارک کامل ویزای توریستی فرانسه رو میشه بگید؟
    حداقل موجودی حساب (پرینت بانکی) برای 2 نفر چقدر باید باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)