صفحه 129 از 179 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehriz نمایش پست ها
    سلام
    کمک فوریییییییییییییییییییییی ییییی لطفاااااااا
    دوستان من و همسرم هر دو به صورت جداگانه در کنفرانسی در پاریس شرکت کردیم و مقالات هر دو پذیرفته شده
    با کلی دردسر تونستم برای هفته بعد وقت سفارت بگیرم و کنفرانس هم 2 تا 4 جون برگزار میشه
    سوال اولم اینکه آیا ما باید به سفارت بگیم که زن و شوهر هستیم؟! چون میترسم بفهمن ویزا ندن
    دوم اینکه من در ویزاهای کوتاه مدت هیچ کجا مدارک لازم برای کسانی که قصد شرکت در کنفرانس علمی دارند رو ندیدم. ممنون میشم مدارک رو بهم بگید
    و اینکه آیا هنگام مراجعه به سفارت باید بلیط رزرو کرده باشیم؟ و اینکه اگه من بخوام 7-8 روز قبل کنفرانس برم و روز آخر کنفرانس برگردم مشکلی هست؟!

پیشاپیش از پاسخ هاتون ممنونم
    آیا به نظرتون اون کپی شناسنامه که می گیرن از شما به چه دلیل هست
    اصولا اگر برای کنفرانس میایین بهتر است از ابتدا کنفرانس اینجا باشین و اگر میخواهید بمونید بزارین برای بعد کنفرانس ....
    در سایت سفارت فرانسه قسمت کنسولگری تشریف ببرید مدارک رو میتونید پیدا کنید ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    آیا به نظرتون اون کپی شناسنامه که می گیرن از شما به چه دلیل هست
    اصولا اگر برای کنفرانس میایین بهتر است از ابتدا کنفرانس اینجا باشین و اگر میخواهید بمونید بزارین برای بعد کنفرانس ....
    در سایت سفارت فرانسه قسمت کنسولگری تشریف ببرید مدارک رو میتونید پیدا کنید ...
    دوست عزيزم
    ممنون از پاسختون
    در قسمت كنسولگرى قسمتى براى شركت در كنفرانس پيدا نكردم
    و اينكه آيا لزومى به ترجمه مدارك هست يا خير؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

یکی که ویزا گرفته میشه بگه گردش حساب بانکی رو هم باید بدم یا لازم نیست؟خود سفارت فقط پرینت حساب بانکی رو خواسته

Member
    رشته و دانشگاه

Justificatif de statut particulier (si vous avez déclaré des statuts particuliers bac, bourse, ou autre) سلام دوستان این مدرک جزو مدارکی هست که campus franceمیخواد میشه بگید چیه دقیقا؟ و اینکه من خودم میتونم مدارکم رو ببرم جا اینکه پست کنم merci

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram_p_k نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای یک مستر2 در فرانسه اپلای کرده بودم و نامه پذیرشم چند روز پیش اومد. می خواستم برای ویزای دانشجویی اقدام کنم که دیدم در لیست مدارک مورد نیاز شماره پرونده آنلاین کامپوس فرانس می خواد! ولی من اصلا از موضوع کامپوس فرانس خبر نداشتم و مستقیما برای دانشگاه اپلای کرده بودم. حالا یعنی دیگه امکان گرفتن ویزا نیست؟ کاری میشه کرد؟ لطفا اگر کسی از دوستان می دونه راهنمایی کنه
    منم با مشکل شما روبرو شدم .با خانم زندیه تماس گرفتم و گفتند باید از بخش اسکولاریته دانشگاه یه نامه پذیرش بگیرید و تو کامپوس فرانس بخش je suis accepte رو بزنید و این نامه پذیرش رو به عنوان مدرک پذیرشتون آپلود کنید. امیدوارم کمکتون کرده باشم.

Junior Member

سلام
    بانک ها معمولا یه نامه میدن که توش به میانگین گردش انجام شده در حساب شما اشاره شده
    من که پرینت تراکنش هم بردم و ازم نگرفتن فقط اون برگه رو برداشتن

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    Justificatif de statut particulier (si vous avez déclaré des statuts particuliers bac, bourse, ou autre) سلام دوستان این مدرک جزو مدارکی هست که campus franceمیخواد میشه بگید چیه دقیقا؟ و اینکه من خودم میتونم مدارکم رو ببرم جا اینکه پست کنم merci
    سلام...
    چیزی که خواستن مدارک مربوط به کیس خاصه... مثلن اگه از بورس استفاده می کنین نامه بورسیه تون رو ارایه بدین...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehriz نمایش پست ها
    سلام
    بانک ها معمولا یه نامه میدن که توش به میانگین گردش انجام شده در حساب شما اشاره شده
    من که پرینت تراکنش هم بردم و ازم نگرفتن فقط اون برگه رو برداشتن
    مرسی از پاسختون پس شما گردش مالی رو هم بردید و اونها فقط از شما مانده حساب گرفتن درسته؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من برای دوره دکتری در یکی از دانشگاههای فرانسه پذیرفته شده ام که به زبان انگلیسی ارائه می شود. در حال حاضر از من یک موافقت نامه (acceptance letter) خواستولی ن که براشون فرستادم. بعدش به من گفتن که در وزارت ریسرچ و تحقیقات اسم را ثبت میکنن که 4 تا 8 هفته زمان میبره. ولی از من خواستن در موازات با این زمان پیگیر کارای ویزام باشم. میخواستم بدونم من الان باید چکار کنم؟ همه مدارکم رو باید به زبان فرانسه ترجمه کنم؟ دوره دکتری حقوق میدن باید چه سندی ارائه بدم برای این موضوع از دانشگاه مورد پذیرش هنوز چیزی برام نفرستادن؟ ممنونم میشم اگه یکی کامل این فرایند رو برام توضیح بده.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    یک پذیرش مستر برای من اومده اما می خوام منتظر جواب دانشگاه های دیگه باشم. آیا کسی از دوستان می دونه می تونم الان وقت بگیرم از سفارت یا حتما باید منتظر باشم انتخاب قطعی را که انجام دادم بعد برای گرفتن وفت اقدام کنم.

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)