صفحه 132 از 179 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mryprng نمایش پست ها
    یه سوال دیگه حداقل پولی ک تو حساب باید بمونه چقدر؟
    عدد دقیقی نگفتن ما برای دو نفر حول و حوش 70-75 داشتیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehriz نمایش پست ها
    سلام فکر نمیکنم دعوت نامه الزامی باشه
    در فرمه مربوطه از شما فقط گواهی محل اقامت می خواد که شما کافیه رزرو هتل رو نشون بدید
    هتل رو هم میشه از سایت BOOKING.COM هتل هایی رو رزرو کنیدکه نیاز به کارت اعتباری ندارن و پرداخت هزینه بصورت پرداخت در محل هستش
    آژانس ها هم رزرو میکنن ولی با چه قیمتی خدا عالمه
    پوشش بیمه ای هم بیمه پارسیان برید مبلغش یلدمه خیلی نبود
    شاید نفری 70 تومن
    حتما برای وقت سفارت یورو ببرید و یورو باید سالم باشه هر ایرادی داشته باشه نمیگیرن
    خدا خیرت بده, هموطن عزیز من,

Junior Member

بازم ممنون

Junior Member

کسی برای وقت سفارت ایمیل زده ؟ جواب کانفرمش اومده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mryprng نمایش پست ها
    کسی برای وقت سفارت ایمیل زده ؟ جواب کانفرمش اومده؟
    برای من که هنوز جوابی نیومده ، دو بار ایمیل دادم تا حالا

Junior Member

سلام
    ممنون میشم اگر لطف کنید یه نمونه انگیزه نامه برای مستر مهندسی قرار بدید. الان سه هفته است که دارم تلاش میکنم یه چیز بنویسم بذارم تو سایت کامپوس فرانس ولی واقعا بدون الگو سخته. رزومه هم میگن باید زیر سه صفحه باشه. یعنی مثلا پروژه های درسی در لیسانس رو در رزومه ننویسم ؟ آیا برای هر مطلبی که در رزومه مینویسم باید گواهی داشته باشم؟ مثلا رتبه کنکور و.....
    سوال آخر اینکه آیا الان دیر شده برای ویزای امسال ؟ من پذیرش اصلیم ده روز پیش اومده ولی هنوز کاری نکردم به جز ترجمه یه سری مدارک. خیلی خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianvatanparas نمایش پست ها
    سلام
    تبریک بابت پذیرشتون
    اون 4-8 هفته ای که گفتین حدس میزنم برای صدور نامه کونونسیون (convention d'accueil) شماست که همون نامه بورستون حساب میشه
    ولی از استادتون بپرسین که آیا بهتون قراره نامه convention d'accueil بدن یا نه، چون تنها با داشتن این نامه (که برای مقطع دکترا صادر میشه) شما میتونید برای ویزای علمی اقدام کنید. و مدارک مورد نیاز ویزای علمی خیلی کمتر از مدارک ویزای دانشجویی هستن و نیازی نیست کلی مدرک ترجمه کنید(فک میکنم فقط آخرین مدرک تحصیلی و شناسنامتون رو باید ترجمه کنید). همچنین از استادتون بپرسین که میزان حقوقتون چقده و اگه زبان فرانستون خوب نیست از استادتون بخواین که اگه ممکنه یه توصیه نامه براتون ایمیل کنه و توش ذکر کنه که دورتون به زبان انگلیسیه (برای محکم کاری)
    به مجض اینکه نامه کنونوسیونتون به دستتون رسید به بخش فرهنگی سفارت زنگ بزنید و بگید که برای ویزای علمی میخواید اقدام کنید و ازشون نحوه ارسال مدارک و وقت گرفتن رو بپرسین.

در آخر برای ترجمه مدارکتون توصیه میکنم به دارالترجمه مشق مراجعه کنید.
    موفق باشید.

سلام
    من دعوت نامه از دانشگاه هم تازه اومده واسم ولی نامه کونونسیون نفرستاده! پیگیری کنم یا میفرستن خودشون؟
    سوال مهم اینه ک آیا باید توی کمپس فرانسم ثبت نام کنم یا لازم نیس؟ من خوندم مطالب فروم ها رو ولی متوجه نشدم ک آیا ما هم کاری با کمپس فرانس داریم اصن یا نه!

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط golbarg_1 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم اگر لطف کنید یه نمونه انگیزه نامه برای مستر مهندسی قرار بدید. الان سه هفته است که دارم تلاش میکنم یه چیز بنویسم بذارم تو سایت کامپوس فرانس ولی واقعا بدون الگو سخته. رزومه هم میگن باید زیر سه صفحه باشه. یعنی مثلا پروژه های درسی در لیسانس رو در رزومه ننویسم ؟ آیا برای هر مطلبی که در رزومه مینویسم باید گواهی داشته باشم؟ مثلا رتبه کنکور و.....
    سوال آخر اینکه آیا الان دیر شده برای ویزای امسال ؟ من پذیرش اصلیم ده روز پیش اومده ولی هنوز کاری نکردم به جز ترجمه یه سری مدارک. خیلی خیلی ممنون
    سلام،
    اگه برای امسال و از ارسال مدارک می خواید اقدام کنید قاعدتاً وقت گذشته... بفرمایید دقیقاً توی چه مرحله ای هستید و برای کدوم دانشگاه اقدام می کنید... (فرمودید پذیرشتون اومده... پس این اقدام مال چیه؟)
    برای انگیزه نامه به این تاپیک مراجعه کنید... امروز سعی می کنم مراحل بعدیش رو هم بنویسم
    برای رزومه به فرانسوی هم اینجا رو بخونید
    ویرایش توسط Kavehmb2000 : June 12th, 2016 در ساعت 11:10 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام،
    اگه برای امسال و از ارسال مدارک می خواید اقدام کنید قاعدتاً وقت گذشته... بفرمایید دقیقاً توی چه مرحله ای هستید و برای کدوم دانشگاه اقدام می کنید... (فرمودید پذیرشتون اومده... پس این اقدام مال چیه؟)
    برای انگیزه نامه به این تاپیک مراجعه کنید... امروز سعی می کنم مراحل بعدیش رو هم بنویسم
    برای رزومه به فرانسوی هم اینجا رو بخونید
    ممنونم از راهنماییتون. من پذیرش رو از اکول نانت گرفتم برای ارشد به زبان انگلیسی ؛ الان برای ویزا باید یک پرونده انلاین در کمپس فرانس تهیه و ارسال کنم . در این پرونده محلی هست برای نوشتن انگیزه از انتخاب فرانسه و دانشگاه . میشه انگیزه و رزومه رو به انگلیسی بنویسم ؟ و یه سوال دیگه اینکه من با معلم شروع کردم فرانسه رو ولی خوب هنوز خیلی کار دارم تا مدرک ت س اف ، بدون مدرک زبان ویزا تا حالا شده ویزا رد بشه ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط golbarg_1 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون. من پذیرش رو از اکول نانت گرفتم برای ارشد به زبان انگلیسی ؛ الان برای ویزا باید یک پرونده انلاین در کمپس فرانس تهیه و ارسال کنم . در این پرونده محلی هست برای نوشتن انگیزه از انتخاب فرانسه و دانشگاه . میشه انگیزه و رزومه رو به انگلیسی بنویسم ؟ و یه سوال دیگه اینکه من با معلم شروع کردم فرانسه رو ولی خوب هنوز خیلی کار دارم تا مدرک ت س اف ، بدون مدرک زبان ویزا تا حالا شده ویزا رد بشه ؟
    خب... من اکانت کامپوس فرانس ندارم و فکر کنم دوستانی که امسال اقدام می کنن بهتر بتونن بهتون کمک کنن ولی این طور که معلومه شما قبلاً پذیرش دارید... برای این که بتونم کمکتون کنم اسکرین شات های مربوطه رو برام بفرستین که ببینم چی میخوان... قاعدتاً رزومه و انگیزه نامه مال قبل از پذیرشه... مگه سفارت برای صدور ویزا لازم داشته باشه.
    اگه مسترتون به زبان انگلیسیه، خیلی فرانسه لازم ندارید برای درس خوندن... ولی برای زندگی کردن خصوصاً توی شهرستان (مثل نانت) یه حداقلی از فرانسه رو می خواید که برای کارهای روزمره تون لنگ نمونین. چون خارج از دانشگاه کمتر آدم پیدا می کنین که اصولاً انگلیسی بفهمه... جواب دادن که جای خود
    با توجه به این که دوره تون انگلیسیه، اگه واقعاً تو ان مرحله لازم باشه باید بتونین رزومه و انگیزه نامه رو به انگلیسی بنویسین... با این وجود از بخش فرهنگی سفارت سوال بفرمایید راهنماییتون می کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)