صفحه 141 از 179 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط zhabibi نمایش پست ها
    سلام دوستان

دوتا سوال دارم راجع به ارایه ی نامه اشتغال به کار برای ویزای کوتاه مدت
    آیا ارایه ی نامه صوری ممکن هست؟
    اگر نامه صوری باشه آیا برای ترجمه اون در دارالترجمه مشکلی پیش نمیاد؟
    باید توی نامه مدت زمان استخدام و حقوق دریافتی ماهانه و سمت و زمان مرخصی ذکر شده باشه و همچنین اگر به انگلیسی بزنید نیازی به ترجمه نخواهد داشت نمونش هست بگردین
    در هر صورت خیر دارالترجمه کارش بررسی صحت متن نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sm76 نمایش پست ها
    سلام دوستان من بلیطم با لوفتانزا هست ورودم به شنگن از فرودگاه فرانکفورته که اونجا ترانزیت برای پاریس و برگشتم هم از بارسلون یعنی عملا تو مرز فرانسه مهر نمیخوره و برگشتم هم بارسلون فرانکفورت تهران هست تنها سندم برای اقامت در فرانسه بلیط لوفتانزا تهران فرانکفورت پاریس و همین طور واچر هتله به نظر شما ممکنه این مشکلی برای گرفتن ویزا ایجاد بکنه؟
    این دقیقا سوال منم هست. تو یه فروم دیگه مطرح کردم کسی جوابی نداد. همسر منم با اتریش ایر رفته و از آلمان هم اومده. تو پاس اونم هیچ مهری از فرانسه نخورده. منم میترسم برای ویزای بعدی مشکل پیش بیاد.
    خواهشا دوستان اگر کسی میدونه یا تجربه ای داره راهنمایی کنه. سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aram1234 نمایش پست ها
    این دقیقا سوال منم هست. تو یه فروم دیگه مطرح کردم کسی جوابی نداد. همسر منم با اتریش ایر رفته و از آلمان هم اومده. تو پاس اونم هیچ مهری از فرانسه نخورده. منم میترسم برای ویزای بعدی مشکل پیش بیاد.
    توی شرایط دریافت ویزا یه بندی گفته شده بهتره از سفارت همون کشوری که میرید ویزا بگیرید
    من شنیدم آلمان حساسه
    حتی دوست من ایتالیا به همین مشکل خورد و رجکتش کردند البته اون مولتیپل درخواست کرده بود
    یکی از دوستانم توی این فروم خوندم حتی گفتند بعدز ورود به ایران کپی مهر شنگنشونو بیارند برای سفارت
    در کل به نظر من هر سفارتی نسبت به این قضیه حساس هست و بهتر بود ورود به فرانسه میبود و با ترن به کشور بعدی میرفتین
    دقت کنید اکثر سفارت ها حتی کپی شنگن های قبلی به همراه مهر ورود و خروج رو توی لیست زدند و میخواهند یعنی حتی چک میکنند شما سفارت قبلی به همون کشور رفتین یا خیر
    اما باز 100% دلیل نمیشه رجکت کنند و شمام نا امید نشید برای ویزا بعدی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    توی شرایط دریافت ویزا یه بندی گفته شده بهتره از سفارت همون کشوری که میرید ویزا بگیرید
    من شنیدم آلمان حساسه
    حتی دوست من ایتالیا به همین مشکل خورد و رجکتش کردند البته اون مولتیپل درخواست کرده بود
    یکی از دوستانم توی این فروم خوندم حتی گفتند بعدز ورود به ایران کپی مهر شنگنشونو بیارند برای سفارت
    در کل به نظر من هر سفارتی نسبت به این قضیه حساس هست و بهتر بود ورود به فرانسه میبود و با ترن به کشور بعدی میرفتین
    دقت کنید اکثر سفارت ها حتی کپی شنگن های قبلی به همراه مهر ورود و خروج رو توی لیست زدند و میخواهند یعنی حتی چک میکنند شما سفارت قبلی به همون کشور رفتین یا خیر
    اما باز 100% دلیل نمیشه رجکت کنند و شمام نا امید نشید برای ویزا بعدی
    نه دوست عزیز به هیچ وجه مهم نیست از کدوم کشور وارد یا خارج بشین. شما باید از کشوری درخواست ویزا کنین که مقصد اصلی تون باشه. یعنی بیشترین روزهای اقامتتون توی اون کشوره. مثلا اگه بخواین ۳ روز ایتالیا باشین ۴ روز فرانسه ۳ روز هم اسپانیا نه از فرانسه وارد میشین نه خارج ولی حتما باید از فرانسه درخواست ویزا بکنین. این که کپی ویزا های قبلی رو می خوان بیشتر واسه چک کردن اینه که با ویزا های قبلیتون بیشتر از مدت ویزاتون موندین یا نه. (مثلا با ویزای ۷ روزه ۲ هفته مونده باشین)
    من تا الان ۳ تا ویزا کوتاه مدت گرفتم از لهستان و فرانسه و ایتالیا و یه ویزای بلند مدت فرانسه. تا حالا یه بار هم از کشوری که ویزا گرفتم نه وارد شدم نه خارج هیچ وقت هم نه تو سفارت نه تو مرز کسی اشاره ای به این موضوع نکرده.
    اطلاعات بیشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sabouri نمایش پست ها
    نه دوست عزیز به هیچ وجه مهم نیست از کدوم کشور وارد یا خارج بشین. شما باید از کشوری درخواست ویزا کنین که مقصد اصلی تون باشه. یعنی بیشترین روزهای اقامتتون توی اون کشوره. مثلا اگه بخواین ۳ روز ایتالیا باشین ۴ روز فرانسه ۳ روز هم اسپانیا نه از فرانسه وارد میشین نه خارج ولی حتما باید از فرانسه درخواست ویزا بکنین. این که کپی ویزا های قبلی رو می خوان بیشتر واسه چک کردن اینه که با ویزا های قبلیتون بیشتر از مدت ویزاتون موندین یا نه. (مثلا با ویزای ۷ روزه ۲ هفته مونده باشین)
    من تا الان ۳ تا ویزا کوتاه مدت گرفتم از لهستان و فرانسه و ایتالیا و یه ویزای بلند مدت فرانسه. تا حالا یه بار هم از کشوری که ویزا گرفتم نه وارد شدم نه خارج هیچ وقت هم نه تو سفارت نه تو مرز کسی اشاره ای به این موضوع نکرده.
    اطلاعات بیشتر
    دوست عزیز وقتی شما ویزا میگیرین سفارت فقط مهر ورود خروج رو میبینه توی یک سفر توی ویزا single و اون مهر ورود و خروج به کشوری هست که سفرتون شروع میشه شما بعدش 10 تا کشورم برین سفارت به هیچ وجه متوجه این قضیه نخواهد شد چون جایی بجز فرودگاه ویزا چک نمیشه و پاسپورت مهر نمیخوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aram1234 نمایش پست ها
    دوستان من رفتم هندبوک مربوط به ویزای شنگن که توسط اتحادیه اروپا منتشر شده چک کردم چیزی راجع به این موضوع ننوشته . فقط تو یه قسمتی مثال زده که اگر شما به طور مثال از سفارت ایتالیا ویزا گرفتید و ابتدا وارد مثلا فرودگاه بروکسل شدید . باید ثابت کنید که connection flight به ایتالیا دارید در غیر اینصورت میتونن شما رو برگردونند معنیش اینه که شما اگه تو فرودگاه یه کشور دیگه ترانزیت دارین هیچ مشکلی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    دوست عزیز وقتی شما ویزا میگیرین سفارت فقط مهر ورود خروج رو میبینه توی یک سفر توی ویزا single و اون مهر ورود و خروج به کشوری هست که سفرتون شروع میشه شما بعدش 10 تا کشورم برین سفارت به هیچ وجه متوجه این قضیه نخواهد شد چون جایی بجز فرودگاه ویزا چک نمیشه و پاسپورت مهر نمیخوره
    درسته سفارت نمی تونه از مهرها متوجه بشه. ولی خب این هیچ مشکلی هم ایجاد نمی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sabouri نمایش پست ها
    درسته سفارت نمی تونه از مهرها متوجه بشه. ولی خب این هیچ مشکلی هم ایجاد نمی کنه.
    همونطور پست قبلی گفتم مشکل ایجاد میکنه و کرده
    دوست من از ایتالیا multiple درخواست کرده بود
    در درخواست بعدی چون فقط به آلمان سفر کرده بود
    ایتالیا reject ش کرد
    در اصل محترمانش اینه سفارت میگه شما مارو مسخره کردین مدارکتونو کانفرم میکنیم برای کشور دیگه؟ برین ازون کشور ویزا بگیرین!
    مشکل دقیقاً در ویزاهای بعدیه و نه در ورود و خروج به شنگن

سلام دوستان.
    من به همراه خانواده یعنی پدر و مادرم قصد گرفتن ویزای شنگن از سفارت فرانسه رو داریم.
    اما یک مشکلی دارم :
    من 18 سالمه و مشکل سربازی دارم. نظام وظیفه گفته که باید وثیقه بذاری و ما بهت 30 روز اجازه خروج به منظور سفر توریستی میدیم.
    حالا به نظر شما سفارت فرانسه از من ایراد میگیره ؟
    به هر آژانس و فرد مطلعی که تماس گرفتیم گفتنند که :
    1- چون من جوونم و 18 سالمه 2- و مشکل سربازی دارم و معاف نیستم
    به هیچ وجه سفارت خونه های اروپا به من ویزا نمیدن. و بیخودی پول هزینه نکنم.
    آیا این حرف درسته ؟
    بازم تاکید میکنم من به همراه خانواده قراره برای سفارت فرانسه اقدام کنم نه تنها. یعنی پدر و مادرمم همراه من هستن و اپلیکنت اصلی پدرم هست نه من!!
    با تشکر از دوستان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به همراه خانواده یعنی پدر و مادرم قصد گرفتن ویزای شنگن از سفارت فرانسه رو داریم.
    اما یک مشکلی دارم :
    من 18 سالمه و مشکل سربازی دارم. نظام وظیفه گفته که باید وثیقه بذاری و ما بهت 30 روز اجازه خروج به منظور سفر توریستی میدیم.
    حالا به نظر شما سفارت فرانسه از من ایراد میگیره ؟
    به هر آژانس و فرد مطلعی که تماس گرفتیم گفتنند که :
    1- چون من جوونم و 18 سالمه 2- و مشکل سربازی دارم و معاف نیستم
    به هیچ وجه سفارت خونه های اروپا به من ویزا نمیدن. و بیخودی پول هزینه نکنم.
    آیا این حرف درسته ؟
    بازم تاکید میکنم من به همراه خانواده قراره برای سفارت فرانسه اقدام کنم نه تنها. یعنی پدر و مادرمم همراه من هستن و اپلیکنت اصلی پدرم هست نه من!!
    با تشکر از دوستان.
    دوست عزیز سفارت کاری نداره شما سربازی رفتید یا نه سفارت پاسپورت میخواد . روال کار اینطوریه که شما باید وثیقه بذارید نظام وظیفه وکارهای قانونی مربوط به اون رو انجام بدید بعدبراتون پاسپورت صادر میشه با اجازه یک بار خروج و مدت محدود
    پاسپورت رو که گرفتید بقیه کارها ی دریافت ویزا مثل سایر اعضای خانواده باید انجام بشه.من خواهر زادم چندین بار با خانوادش رفته مسافرت همینطوری اتفاقا از فرانسه هم ویزای شنگن گرفتن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)