صفحه 156 از 179 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

خیلی ممنون از شما به نظر شما چه چیزی از همه بیشتر مهم بوده ؟ یعنی چه پیشنهادی برای من دارید تا بتونم ویزا رو بگیرم؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط omidarab نمایش پست ها
    ا درود خدمت همه دوستان میخواستم بدونم برای دریافت ویزا توریستی حتما باید از طریق آژانس های مسافرتی اقدام کرد؟ یعنی امکان داره خودم بلیط رفت و برگشت و هتل و بیمه رو تهیه کنم ؟ 28 سالمه همراه با همسر و دختر 5 سالم میخوام به این سفر برم . مدارک رو طبق لیست سفارت تهیه کردم شغلم آزاده جواز کسب دارم مانده حسابمم 40 میلیون میشه همسرمهم خانه داره آیا نیاز به پرینت حساب داره و اینکه آیا تمام مدارک باید ترجمه بشه؟ برای ترجمه باید چکار کنم؟
    سلام

شما خودتون می تونین رزرو بلیط هواپیما و هتل رو تهیه کنید و نیازی تیست که از طریق آژانس اقدام کنید. تا انجایی که من یادمه فقط گواهی کاری رو لازمه ترجمعه کنید و بقیه مدارک رو می تونین به فارسی ببرید. گواهی تمکن مالی و گردش حساب رو هم بهتون به انگلیسی میده خود بانک.

اگر بار اول هست که برای ویزا شینگن اقدام می کنید حتما روی مدارکی که نشون بده شما بر می گردید مثل گواهی شغلی کار کنید. سند ملکی هم احتمال زیاد می تونه کمک کنه بهتون.

موفق باشین

Junior Member

سلام
    من در تاریخ 22 feb ایمیل فرستادم که وقت بگیرم برای سفارت فرانسه که اون زمان یک ایمیل دریافت کردم مبنی بر اینکه تا آخرjun پره . تاریخ سفر من هم جولای بود. ولی هنوز ایمیل دیگه ای در مورد زمان مصاحبه و ارایه مدارک دریافت نکردم .

Junior Member

سلام دوستان من تاریخ 14 فروردین ایمیل زدم برای درخواست وقت تاریخشم زدم اول آگست ولی تا امروز که 14 اردیبهشت هست جوابی ندادن.این مدت طبیعی هست؟؟
    البته همون روز ابتدا یک امیلی که فرستادم تاریخ سفر یکم جلوتر زده بودم بعد که ایمیل جنرال سفارت امد گفت تا اخر جون پره تاریخ اصلاح کنید دوباره بفرستید که منم دوباره فرستادم واسه اول آگست.
    کسی شرایط مشابه داره که انقد طول کشیده باشه؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تاریخ 14 فروردین ایمیل زدم برای درخواست وقت تاریخشم زدم اول آگست ولی تا امروز که 14 اردیبهشت هست جوابی ندادن.این مدت طبیعی هست؟؟
    البته همون روز ابتدا یک امیلی که فرستادم تاریخ سفر یکم جلوتر زده بودم بعد که ایمیل جنرال سفارت امد گفت تا اخر جون پره تاریخ اصلاح کنید دوباره بفرستید که منم دوباره فرستادم واسه اول آگست.
    کسی شرایط مشابه داره که انقد طول کشیده باشه؟؟؟
    سلام فعلا وقتا پره وتا اطلاع ثانوی وقت نمیدن

با سلام خدمت دوستان
    من یک سوال دارم که آیا سفارت فرانسه نیز مانند سفارت ایتالیا تاریخ دقیق اعلام نتیجه و برگشت ویزا را در همان روز مصاحبه می گوید ؟
    من برای 7 ژون وقت دارم پروازم هم 23 ام جمعه است اگر از TPG استفاده کنم و 5 شنبه 22 ام جواب را بدهد تازه شنبه جواب دست من میرسد. که حتی اگر جواب مثبت باشه باز پرواز پریده !!!

Junior Member

در مورد پر کردن فرم درخواست ویزا یک سوال مهم داشتم
    از اونجا که من در فرایند درخواست ویزای بیزنس هستم (به خاطر ماموریت کاری برای بازدید نمایشگاهی) آیا باید در قسمت سازمان دعوت کننده / میزبان آدرس نمایشگاه و شرکت برگزار کننده رو قرار بدم؟ طبیعتا چون نمایشگاه هست دعوت نامه وجود نداره بنابر این باید به این شیوه پر بشه یا خالی بمونه؟ (نامه تایید موضوع ماموریت از سوی سازمان وجود خواهد داشت)
    ممنونم میشم اگر یکی از دوستان راهنمایی کنند

سلام
    دوستان یک سوال راجب به نحوه نگارش (فرمت) تاریخ در فرم درخواست ویزا به چه صورت است ؟
    درفرم نوشته اما باقی تاریخها در پاسپورت و ویزا های قبلی به نحو دیگری نوشته شده !!
    مثلا در فرم نوشته روز/ما/سال اما در ویزا ترتیب نوشته ماه و روز با هم فرق دارد.
    ممنون می شوم کمک بفرمایید.

سلام دوستان، من وکیل دادگستری هستم و میخوام برای یه دوره سه هفته ای حرفه ایتو تیرماه برم فرانسه. چه مدارکی به غیر از دعوتنامه دانشگاه و گردش مالی و بلیط و بیمه باید ببرم؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh366 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من وکیل دادگستری هستم و میخوام برای یه دوره سه هفته ای حرفه ایتو تیرماه برم فرانسه. چه مدارکی به غیر از دعوتنامه دانشگاه و گردش مالی و بلیط و بیمه باید ببرم؟ ممنون
    درود
    عرض کنم جز مدارک بالا پر کردن فرم و مدارک شغلی و برگه تمکن مالی و گردش حساب سه ماهه همین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)