صفحه 163 از 179 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام
    شنیدم برای اپلای فرانسه نیازی به آزاد کردن مدرک نیست و دانشنامه موقت کافیه
    آیا کشورهای دیگه ای هم مثل فرانسه هستن که دانشنامه موقت قبول کنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_1a نمایش پست ها
    کدوم بیمه مسافرتی بهتره که قابلیت کنسل داشته باشه؟ چون ممکنه ریجکت بشیم
    بیمه ملت قابلیت کنسلی داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seied_esmaeel نمایش پست ها
    سلام
    شنیدم برای اپلای فرانسه نیازی به آزاد کردن مدرک نیست و دانشنامه موقت کافیه
    آیا کشورهای دیگه ای هم مثل فرانسه هستن که دانشنامه موقت قبول کنن؟
    در صورتی که بدید به مترجمین مورد اعتماد سفارت نیاز به آزاد کردن ندارید. از بین مترجم های مورد اعتماد فقط آقای میردامادی موقت ترجمه میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamm30 نمایش پست ها
    در صورتی که بدید به مترجمین مورد اعتماد سفارت نیاز به آزاد کردن ندارید. از بین مترجم های مورد اعتماد فقط آقای میردامادی موقت ترجمه میکنن
    ینی حتی دانشگاه هم نیازی به اصل مدرک نداره؟
    فقط فرانسه به این شکل هستش؟ اگه کشورهای دیگه رو میشناسید که به این صورت عمل میکنند، معرفی کنید
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه UTT برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم. برای ثبت نام و تهیه مدارک برای دانشگاه بمن گفته شده که آخرین مدرک تحصیلی و شناسنامه باید در فرانسه ترجمه بشه طبق این جمله؟؟

For your registration, some documents will be required :

• Birth certificate,
    • ALL your diplomas since the "baccalauréat" (= diploma before university)

But please note that the translation of BIRTH CERTIFICATE and LAST DIPLOMA should be done in France. We will manage with this at your arrival (the others diplomas could be in english and translated in Iran).

منظورشون همینه که اونجا مدارک و از فارسی به فرانسه ترجمه بکنم؟؟؟ آیا این کار طبیعی است؟ یعنی اینجا ترجمه نکنم ضمن اینکه یک نسخه ترجمه فرانسوی کردم و به vfs جهت ویزا دادم و گفتند ما اصل ترجمه رو بهتون بر نمیگردونیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seied_esmaeel نمایش پست ها
    ینی حتی دانشگاه هم نیازی به اصل مدرک نداره؟
    فقط فرانسه به این شکل هستش؟ اگه کشورهای دیگه رو میشناسید که به این صورت عمل میکنند، معرفی کنید
    ممنون
    دانشگاه های فرانسه هم معمولا همون کپی مدرکی که برای ویزاتون دادید رو قبول میکنن. در مورد کشور های دیگه اطلاعی ندارم راستش. باید سفارت خونه هاشون رو چک کنید در صورتی که مترجم معتمد داشته باشن قاعدتا اون ها هم باید همینجوری باشن

سلام
    من و شوهرم ميخوايم براي ويزاي فرانسه اقدام كنيم خواهرم فرانسه هستن و برامون دعوت نامه خواهد فرستاد چه مداركي لازمه؟ شنبدم براي زن و شوهر باهم خيلي سخت ويزا ميدن ، ما هر دو كارمنديم، كسي اگه اطلاعاتي داره ممنون ميشم راهنماييم كنن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamadimina نمایش پست ها
    سلام
    من و شوهرم ميخوايم براي ويزاي فرانسه اقدام كنيم خواهرم فرانسه هستن و برامون دعوت نامه خواهد فرستاد چه مداركي لازمه؟ شنبدم براي زن و شوهر باهم خيلي سخت ويزا ميدن ، ما هر دو كارمنديم، كسي اگه اطلاعاتي داره ممنون ميشم راهنماييم كنن
    اگه ویزا اولی هستین رد میشین مگر یکیتون اقدام کنه
    شاید جدا جدا هم اقدام کنید بشه

سلام
    من از یک موسسه برای دکترا پذیرش گرفتم با حقوق . البته هنور نوع ویزای من مشخص نیست (احتمالا علمی می باشد)
    و با توجه به مطالبی که خواندم اولین جایی که باید اقدام کنم سایت VFSGLOBAL هست . توی این سایت درباره مدارک ویزای علمی از Last Degree صحبت شده. می خواستم بدونم منظور فقط مدرک تحصیلی ارشد هست یا ریز نمرات ارشد هم شامل میشه؟ من مدرک موقت ارشد رو دارم و با توجه به مطالبی که در این سایت خواندم می توانم همین مدرک رو ( با ترجمه مترجم سفارت ) ارائه بدم . ولی دانشگاه ما ریز نمرات فارسی ارائه نمی ده و فقط یک ریز نمره انگلیسی ارائه میده که قابل ترجمه به فرانسه نیست. و آیا ارائه ترجمه مدرک موقت تاثیری بر ریجکت یا عدم ریجکن شدن دانشجو در سفارت دارد ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    اگه ویزا اولی هستین رد میشین مگر یکیتون اقدام کنه
    شاید جدا جدا هم اقدام کنید بشه
    ببینید... خواهش می کنم اطلاعات غلط ندید و از علم غیب استفاده نکنید. مشکل اصلی برای زوجهای جوان اینه که بتونن ثابت کنن که بعد از سفر توریستیشون بر می گردند به کشورشون. شما می فرمایید هر دو کارمندید... اگه رسمی باشید این یه مقداری وابستگی ایجاد می کنه. اگه طول سفرتون با مرخصی باقیمونده تون بخونه این هم کیس شما رو قوی می کنه... اگه خواهرتون در فرانسه کار می کنند و تضمین می کنند که شما بر می گردید این هم کمک می کنه... اگر خونه داشته باشید و به هر حال چیزهایی که نشون بده وضع شما در ایران از وضع پناهنده ها به اروپا خیلی بهتره، همه اینها کمک می کنند. پول کافی (روزی 400 یورو اگه میرین هتل، 200 تا اگه منزل خواهرتون اقامت دارید+1000 یورو رزرو (اگه سفرتون بیش از یک ماهه در کل حدود 5000 یورو کافیه)) برای سفرتون تو حساب داشته باشید (نیازی به داشتن پول وحشتناک نیست... خود اون هم با زندگی کارمندی جور در نمیاد و اگه توضیحی رو خودتون ارائه نکنید، بنا رو بر این راه میگذارن که ریگی به کفشتونه) ... به شایعات گوش نکنید.... این که همه جوونها رو یا زوجها رو یا هر چیز دیگری رو همینجوری بدون دلیل رد می کنن مثل اینه که بگین مثلاً روزهایی که رطوبت هوا بالای 60 درصده 88% ویزا ها رد میشن... حتی اگه درست هم باشه این دو تا به صورت مستقیم رابطه عِلّی با هم ندارند
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)