صفحه 164 از 179 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    ببینید... خواهش می کنم اطلاعات غلط ندید و از علم غیب استفاده نکنید. مشکل اصلی برای زوجهای جوان اینه که بتونن ثابت کنن که بعد از سفر توریستیشون بر می گردند به کشورشون. شما می فرمایید هر دو کارمندید... اگه رسمی باشید این یه مقداری وابستگی ایجاد می کنه. اگه طول سفرتون با مرخصی باقیمونده تون بخونه این هم کیس شما رو قوی می کنه... اگه خواهرتون در فرانسه کار می کنند و تضمین می کنند که شما بر می گردید این هم کمک می کنه... اگر خونه داشته باشید و به هر حال چیزهایی که نشون بده وضع شما در ایران از وضع پناهنده ها به اروپا خیلی بهتره، همه اینها کمک می کنند. پول کافی (روزی 400 یورو اگه میرین هتل، 200 تا اگه منزل خواهرتون اقامت دارید+1000 یورو رزرو (اگه سفرتون بیش از یک ماهه در کل حدود 5000 یورو کافیه)) برای سفرتون تو حساب داشته باشید (نیازی به داشتن پول وحشتناک نیست... خود اون هم با زندگی کارمندی جور در نمیاد و اگه توضیحی رو خودتون ارائه نکنید، بنا رو بر این راه میگذارن که ریگی به کفشتونه) ... به شایعات گوش نکنید.... این که همه جوونها رو یا زوجها رو یا هر چیز دیگری رو همینجوری بدون دلیل رد می کنن مثل اینه که بگین مثلاً روزهایی که رطوبت هوا بالای 60 درصده 88% ویزا ها رد میشن... حتی اگه درست هم باشه این دو تا به صورت مستقیم رابطه عِلّی با هم ندارند
    دوست عزیز ما هم مثل شما فکر میکردیم اینا شایعه اس و کیس ما با بقیه فرق میکنه چون ما هر دو کارمند بانک دولتی هستیم و مدارکمون هم کامل کامل بود. دو تا سند منزل داشتیم ولی vfs قبول نمی کنه سند رو. برای همین این یکی از مشکلات هست. ولی واقعیت امر اینه که من از افراد موثق مثل آفیسر خود سفارت (البته بطور غیر مستقیم), وکیلی که با سفارت کار میکنه و خیلی های دیگه شنیدم که سیاست کنسول جدید بر این است که به هیچ ویزا اولی ویزا ندن مگر خیلی خیلی شرایط خاص مثل اینکه خانم بدون آقا یا برعکس و ...
    متاسفانه ما هم دیر متوجه شدیم و دیگه مدارک رو تحویل داده بودیم و خوب ریجکت هم شدیم !!!! من واقعا به افرادی که شنگن اولی هستند توصیه میکنم از فرانسه اقدام نکنند. از ایتالیا برن یا با تور برن اصلا

منم برای همین به خانواده تاکید کردم با هم اقدام نکنند ببینم
    چی میشه خبرشو میدم مصاحبه 11 مهره

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط zahfah نمایش پست ها
    دوست عزیز ما هم مثل شما فکر میکردیم اینا شایعه اس و کیس ما با بقیه فرق میکنه چون ما هر دو کارمند بانک دولتی هستیم و مدارکمون هم کامل کامل بود. دو تا سند منزل داشتیم ولی vfs قبول نمی کنه سند رو. برای همین این یکی از مشکلات هست. ولی واقعیت امر اینه که من از افراد موثق مثل آفیسر خود سفارت (البته بطور غیر مستقیم), وکیلی که با سفارت کار میکنه و خیلی های دیگه شنیدم که سیاست کنسول جدید بر این است که به هیچ ویزا اولی ویزا ندن مگر خیلی خیلی شرایط خاص مثل اینکه خانم بدون آقا یا برعکس و ...
    متاسفانه ما هم دیر متوجه شدیم و دیگه مدارک رو تحویل داده بودیم و خوب ریجکت هم شدیم !!!! من واقعا به افرادی که شنگن اولی هستند توصیه میکنم از فرانسه اقدام نکنند. از ایتالیا برن یا با تور برن اصلا
    ببینید دوست من،
    نمیشه با دیدن کیس خودتون یا 50 تا یا 500 تا کیس مشابه به نتیجه رسید که فلانجور ویزا میدن و فلانجور نه...
    1- طبق قانون کشور مقصد در دادن ویزا به متقاضیان اختیار تام داره. یعنی متقاضی "حقی" برای گرفتن ویزا نداره... شما درخواست می کنید و اون کشور می تونه رد یا قبول کنه
    2- معمولاً دلیل ریجکت ویزا بهتون اعلام میشه. اگه فکر می کنید منصفانه نبوده از کنسول وقت بگیرید و با ارائه مدارک معتبر، درخواست تجدید نظر کنید. برای مثال اگه مثل دوستی که چند پست قبل فرمودن ویزاشون رو به خاطر "به خطر انداختن امنیت و سلامت جامعه" رد کردند، می تونید به قول یکی دیگر از دوستان فوروم کارت واکسن و گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت و امثالهم رو ببرید و بگید این دلیل، دلیل منصفانه ای نبوده. طول می کشه... ممکن هم هست به هر حال به دلیل دیگری ویزا بهتون ندن... ولی اگر دلیل مربوطه غلط بوده قابل پیگیریه
    3- کمیسیون نانت هم برای شکایت وجود داره ولی معمولاً به جایی نمی رسه به دلیلی که در شماره 1 عرض کردم. مگه در شرایط بسیار خاص.

به هر حال پیگیری ریجکت ویزا به درد کسانی می خوره که اون کشور مقصد معمولشون باشه (برای درس یا کار یا داشتن بستگان و نزدیکان درجه اول) وگرنه برای ویزای توریستی که مثلاً برای 3 ماه بعد یا کمتر برنامه ریزی کردید، این اعتراض در بهترین حالت نوشداروی بعد از مرگ سهرابه و بهترین راه اینه که فوقش مقصدتون رو عوض کنید.
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

من چند تا سوال داشتم و ممنون میشم که راهنماییم کنین.

1- من به همراه همسرم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه میخوام برم فرانسه. 14 آبان وقت داریم. مدارک من همون هایی است که در سایت vfs آمده. آیا مدارکی مثل تمکن مالی، گردش حساب یا سند که در چک لیست نیامده، نیاز هست؟

2- خانم من باید چه نوع مدارکی رو مهیا کنن؟ ایشون 20 دقیقه بعد از من وقت دارن.

3- آیا پیشنهاد میکنین که با هم اقدام نکنیم؟

خیلی ممنون

با سلام خدمت عزیزان.
    من بار اولیه که شنگن توریستی از فرانسه درخواست کردم.دوستان به نظر شما شانس من برا گرفتن ویزا چه قدره؟
    مانده حساب بالای ۳۵ با گردش خوب
    تکنسین اتاق عمل
    گواهی اشتغال به کار با درج کردن برگشتن به محل کار
    مجرد
    بیمه تامین اجتماعی 3 سال و دیگر مدارک
    در ضمن برنامه سفر هم ۵ روز فرانسه.۳ روز ایتالیا.۴ روز اسپانیاست.
    به نظر شما دوستان به من ویزا میدن؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_france نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان.
    من بار اولیه که شنگن توریستی از فرانسه درخواست کردم.دوستان به نظر شما شانس من برا گرفتن ویزا چه قدره؟
    مانده حساب بالای ۳۵ با گردش خوب
    تکنسین اتاق عمل
    گواهی اشتغال به کار با درج کردن برگشتن به محل کار
    مجرد
    بیمه تامین اجتماعی 3 سال و دیگر مدارک
    در ضمن برنامه سفر هم ۵ روز فرانسه.۳ روز ایتالیا.۴ روز اسپانیاست.
    به نظر شما دوستان به من ویزا میدن؟ممنون
    سلام با بقیه شرایط شما کاری ندارم ولی اگر دقیقا برنامه سفری که اینجا نوشتید رو تو فرم درخواست شنگن بنویسید امید زیادی نداشته باشید چون به وضوح گفته شده که بیشترین زمان سفرتون باید تو فرانسه باشه و شما از دوازده روز فقط پنج روز می خواید تو فرانسه بمونید این نکته رو مد نظر داشته باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    ببینید دوست من،
    نمیشه با دیدن کیس خودتون یا 50 تا یا 500 تا کیس مشابه به نتیجه رسید که فلانجور ویزا میدن و فلانجور نه...
    1- طبق قانون کشور مقصد در دادن ویزا به متقاضیان اختیار تام داره. یعنی متقاضی "حقی" برای گرفتن ویزا نداره... شما درخواست می کنید و اون کشور می تونه رد یا قبول کنه
    2- معمولاً دلیل ریجکت ویزا بهتون اعلام میشه. اگه فکر می کنید منصفانه نبوده از کنسول وقت بگیرید و با ارائه مدارک معتبر، درخواست تجدید نظر کنید. برای مثال اگه مثل دوستی که چند پست قبل فرمودن ویزاشون رو به خاطر "به خطر انداختن امنیت و سلامت جامعه" رد کردند، می تونید به قول یکی دیگر از دوستان فوروم کارت واکسن و گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت و امثالهم رو ببرید و بگید این دلیل، دلیل منصفانه ای نبوده. طول می کشه... ممکن هم هست به هر حال به دلیل دیگری ویزا بهتون ندن... ولی اگر دلیل مربوطه غلط بوده قابل پیگیریه
    3- کمیسیون نانت هم برای شکایت وجود داره ولی معمولاً به جایی نمی رسه به دلیلی که در شماره 1 عرض کردم. مگه در شرایط بسیار خاص.

به هر حال پیگیری ریجکت ویزا به درد کسانی می خوره که اون کشور مقصد معمولشون باشه (برای درس یا کار یا داشتن بستگان و نزدیکان درجه اول) وگرنه برای ویزای توریستی که مثلاً برای 3 ماه بعد یا کمتر برنامه ریزی کردید، این اعتراض در بهترین حالت نوشداروی بعد از مرگ سهرابه و بهترین راه اینه که فوقش مقصدتون رو عوض کنید.
    متاسفانه در مورد شنگن دلیل ریجکت مثل انگلیس یا کانادا و یا حتی استرالیا به و ضوح اعلام نمیشه و همیشه دلیل ریجکت رو عدم اطمینان از بازگشت و نامعلوم بودن دلیل سفر میزنن و در مورد هر شخص دلیل نمیارن

نقل قول نوشته اصلی توسط moheb60 نمایش پست ها
    من چند تا سوال داشتم و ممنون میشم که راهنماییم کنین.

1- من به همراه همسرم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه میخوام برم فرانسه. 14 آبان وقت داریم. مدارک من همون هایی است که در سایت vfs آمده. آیا مدارکی مثل تمکن مالی، گردش حساب یا سند که در چک لیست نیامده، نیاز هست؟

2- خانم من باید چه نوع مدارکی رو مهیا کنن؟ ایشون 20 دقیقه بعد از من وقت دارن.

3- آیا پیشنهاد میکنین که با هم اقدام نکنیم؟

خیلی ممنون
    سلام.
    1- گواهی تمکن مالی با مانده حداقل 10000 یورو به بالا(معادل ریالیش) و پرینت سه ماهه از یک حساب پرتراکنش حتما لازمه. البته در مجموع سفارت بسته به شرایط شغلی و نوع و مدت درخواست نظر میده و صرفا به حداقل 10000 یورو کاری نداره و اگر شرایط خوب باشه ممکنه که زییاد روی مبلغ زوم نکنه. ضمنا واسه خودتون و خانمتون لازم نیست جدا جدا حساب داشته باشید و پرینت و گواهی بانکی بگیرید.
    2- اگر خانه دار هستن فقط ترجمه شناسنامه.
    3- حتما با هم اقدام کنید.
    مدارک ترجمه رسمی شناسنامه هر دو , سه فیش آخر حقوقی , حکم کارگزینی و 3 قطعه عکس 3/5*4/5 که حداکثر طی دو ماه اخیر گرفته شده باشه(اگر عکسها درست نباشه توی VFS باید نفری 9 یورو واسه گرفتن عکس هزینه کنید).

نقل قول نوشته اصلی توسط zahfah نمایش پست ها
    سلام. بنده هم باهاتون موافق نیستم. همکار بنده به همراه خانومش هفته پیش اولین شینگن که واسه فرانسه بود رو تحویل گرفتن و الانم پاریس هستند. شرایط هر کسی با هر کس دیگه فرق میکنه. اینکه قراره همه بار اولیها رو ریجکت کنن کاملا غلطه. یه نمونشم توی همین فروم اینم آدرسش:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...D8%AF!)/page14
    اینم متنش قابل توجه شما دوست عزیز:
    "
    نوع درخواست: ویزای توریستی
    33 ساله
    مجرد
    ویزای شنگن اول
    کارشناس ارشد
    کارمند شرکت خصوصی
    مدارک تمکن مالی: گردش حساب 6 ماهه حساب 217 میلیون واقعی ،مانده حساب 57 میلیون/ سند ملکی نداشتم و اصلا ارائه ندادم
    مدارک شغلی و تحصیلی و بیمه همگی کامل بود و همه مدارکم ترجمه کرده بودم هرچیزی که فارسی بود رو ترجمه اش رو هم دادم. فقط بیش از 1 میلیون هزینه ترجمه مدارک ام شد.

تاریخ تحویل مدارک: 26 مرداد
    تاریخ دریافت جواب: 9 شهریور
    درخواست ویزای 10 روزه داده بودم
    جواب : جواب ویزا اول مثبت و 15 روزه (بعد از دقیقا دو سال تحقیق و بررسی و صبر)
    .
    .
    قابل توجه عزیزانی ک انگار فرزند سفیر فرانسه در ایران هستند و چنان با قاطعیت آیه میگفتن امسال فرانسه به هیچکس ویزا شنگن اول نمیده چ برسه مجرد هم باشید. یه مقدار به خودمون بیایم، بلکه ایران آباد بشه
    .

موفق و پیروز باشید"

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط navid520 نمایش پست ها
    متاسفانه در مورد شنگن دلیل ریجکت مثل انگلیس یا کانادا و یا حتی استرالیا به و ضوح اعلام نمیشه و همیشه دلیل ریجکت رو عدم اطمینان از بازگشت و نامعلوم بودن دلیل سفر میزنن و در مورد هر شخص دلیل نمیارن
    خب این دلایلی که نام بردید از دید بنده کاملاً واضحه:
    -نامعلوم بودن دلیل سفر: دلایل مستند سفرتون رو براشون بفرستید (دعوتنامه کاری/کنفرانس/مدارک مربوط به اقامت خویشان درجه اول/...) البته حق دارید... برای ویزای توریستی گردشی این دلیل ایجاد مشکل می کنه
    -عدم اطمینان از بازگشت: دلایل مستند وابستگی (شغل خوب/ سابقه بیمه/ اعضای تحت تکفل شما که در ایران مونده اند/ سند ملکی و یا کسب و کار...)... و البته حق دارید... خب این برای خانواده ای که با هم سفر می کنند می تونه مشکل ساز باشه
    ....
    مقصودم اینه که به هر حال همین دلیل هم برای کسی که کارش گیره و لازمه حتماً به فرانسه سفر کنه نقطه شروع مناسبیه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)