صفحه 169 از 179 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

آیا کسی می دونه، ترجمه مدارکی مثله شناسنامه، سند ازدواج و یا پایان خدمت که توسط مترجمان امین سفارت ترجمه شده باشن، برای کارهای گرفتن ویزا و سفارت تاریخ اعتبار دارن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A224883061 نمایش پست ها
    آیا کسی می دونه، ترجمه مدارکی مثله شناسنامه، سند ازدواج و یا پایان خدمت که توسط مترجمان امین سفارت ترجمه شده باشن، برای کارهای گرفتن ویزا و سفارت تاریخ اعتبار دارن؟
    اگه اشتباه نکنم‌نباید بیشتر از سه ماه از تاریخ ترجمه گذشته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_X123 نمایش پست ها
    درود بر همگی،
    من موقعیتم یه خورده خاصه و بهمین خاطر سوالم طولانیه. اگر بتونید حداقل جواب قسمت دوم سوالم رو هم بدید خیلی ممنون میشم.

من در حال حاضر در حال اتمام دکترا توی امریکا هستم و قراره از سپتامبر سال بعد توی فرانسه مشغول به کار بشم. منتهی، اوایل June هم باید یک سر برم اونجا یک سری کارهای اداری انجام بدم. (کلا منظورم اینه که میتونم الان درخواست ویزا بدم)
    بهمین خاطر خیلی خوب میشه اگه بتونم از سفارت فرانسه توی امریکا درخواست ویزا بدم که از امریکا مستقیم برم فرانسه و بعد ایران و آگست دوباره برگردم فرانسه (بخاطر مشکلات سربازی و مهر خروج و هزینه و ... ).
    یکی از مدارکی که سفارت فرانسه تقریبا برای همه نوع ویزا میخواد، proof of legal status هست. توی خود سایتشون نوشته این یعنی visa, green card, ...
    ویزای من که سینگل بود و پنج سال پیش عمرش رو داد به شما. توی این مدت، مثل خیلی های دیگه از مدرکی به اسم I-20 برای این منظور استفاده میکردم. مثلا با همین I-20 حساب بانک باز کردم و گواهی نامه گرفتم و ... .

حالا سوال اول من اینه که این I-20 رو میتونم بعنوان مدرک proof of legal status ارائه بدم. به خود سفارت ایمیل میزنم جواب نمیدن متاسفانه.

سوال دوم هم اینه که، من میتونم ریسک کنم و مدارکم رو همینطوری که هست برای سفارت بفرستم. اگه اونا این I-20 منو قبول نکنن، آیا این تاثیر منفی بر اپلیکیشن های ویزای بعدی من میذاره یا صرفا وقت و هزینش اتلاف میشه. چون ظاهرا مدارک در مرحله اول میره یک جایی برای تائید و بعدش وقت سفارت میدن.

با تشکر

دوست عزیز فرانسه هم فقط برای یک سال ویزا میده و بعدش کارت سژوق یا اقامت میگیرید. و چون شما هم اپنجا قانونی موندید و مدرک I-20 که میگید باید مورد قبول باشه
    در مورذ سوال دومتون فرانسه واسه ویزا های علمی و کاری خیلی خوب ویزا میده نگران نباشید. طبق تجربه ی من چیزی که بیشتر روش حساس هستن گواهی مسکن و میزان حقوقتونه که قراره بگیرید
    موفق باشید

Local Moderator

سلام

مدارکی که قابل تغییر هستند مثل شناسنامه، سند ازدواج، سند مالکیت و ... معمولاً 6 ماه و مدارکی که قابل تغییر نیستند، مثل مدارک دانشگاهی مثل ریزنمرات یا دانشنامه و ... اعتبار دائمی دارند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط A224883061 نمایش پست ها

Junior Member

سلام من از وی اف اس وقت گرفتم. الان نمیدونم چه مدارکی باید ببرم.
    دفعه های پیش فرم ها تو سایت خودشون بود اما الان میگه بریید تو یه سایت دیگه ثبت نام کنید. کسی میتونه راهنمایی کنه که چه مدارکی باید ببرم؟ (ویزا اولم از فرانسه نیست )

Local Moderator

سلام

بله سیستم وقت گیری و سایتشون عوض شده،

من عکسی از لیست مدارک رو که قبلاً روی سایت قبلی بود براتون می گذارم:

این ها رو ببینید، بعیده تغییر کرده باشه. ولی دستورالعمل سایت جدید رو هم پیش برید و ببینید که لیست همینه یا تغییرات داره.

نتیجه ویزاتون رو بگید، امیدوارم مولتی 6 ماهه یا 1 ساله بتونید بگیرید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak95 نمایش پست ها
    سلام من از وی اف اس وقت گرفتم. الان نمیدونم چه مدارکی باید ببرم.
    دفعه های پیش فرم ها تو سایت خودشون بود اما الان میگه بریید تو یه سایت دیگه ثبت نام کنید. کسی میتونه راهنمایی کنه که چه مدارکی باید ببرم؟ (ویزا اولم از فرانسه نیست )

یه سوال دارم
    من ده روز پیش رفتم vfs
    مدارک را دادم کارمند هم چیزی نگفت
    الان متوجه شدم که سیستم عوض شده و باید تاییده میگرفتیم و رو سایت ثبت نام میکردیم
    تکلیف ما چیست
    امکان اره ما را ریجکت کنند من دو تا از فرانسه ویزا داشتم

Local Moderator

سلام

نه مشکلی برای شما پیش نمیاد و خیالتون راحت باشه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    یه سوال دارم
    من ده روز پیش رفتم vfs
    مدارک را دادم کارمند هم چیزی نگفت
    الان متوجه شدم که سیستم عوض شده و باید تاییده میگرفتیم و رو سایت ثبت نام میکردیم
    تکلیف ما چیست
    امکان اره ما را ریجکت کنند من دو تا از فرانسه ویزا داشتم

با سلام
    من ویزای شنگن اولم هست. سی و یک سالمه و مجردم. دعوت نامه دارم از عمه ام که چند سال هست پاسپورت فرانسوی داره و شغل نیمه دولتی با پرداخت مالیات منظم.
    خودم تعدادی زیادی سفر داشتم و سند خونه دارم و تو یه شرکت نفتی کار می کنم. حدود شش سالی سابقه بیمه دارم بدون سربازیم. گردش حسابمم خوبه. یعنی تمامی مواردی که سفارت خواسته رو دارم. اما یه سوالی دارم تقریبا همه سفارت ها برای کسانی که توی شرکت کار می کنن لیست بیمه رو می خواد اما فرانسه نامه شرکت و فیش حقوقی براش کافیه گویا. یعنی لزومی یا سودی نداره که من لیست بیمه ام رو بگیرم و ترجمه کنم؟
    با تشکر از پاسخ گویی

Local Moderator

سلام

به نظرم حتماً لیست بیمه مهر شده رو از تامین اجتماعی بگیرید و بدید ترجمه بشه.

سفارت فرانسه مثلاً سند ملکی هم نمی گرفت، ولی کسانی بودند که اصرار کردند و ازشون گرفتند و گذاشتند توی مدارک. اگر ترجمه لیست بیمه رو انجام بدی، به نظرم ازت می گیرند و جز مدارک مثبت و قوی کننده مدارک شغلی هست که نشون میده گواهی اشتغال و فیش حقوقی کاملاً معتبر هست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan_it نمایش پست ها
    با سلام
    من ویزای شنگن اولم هست. سی و یک سالمه و مجردم. دعوت نامه دارم از عمه ام که چند سال هست پاسپورت فرانسوی داره و شغل نیمه دولتی با پرداخت مالیات منظم.
    خودم تعدادی زیادی سفر داشتم و سند خونه دارم و تو یه شرکت نفتی کار می کنم. حدود شش سالی سابقه بیمه دارم بدون سربازیم. گردش حسابمم خوبه. یعنی تمامی مواردی که سفارت خواسته رو دارم. اما یه سوالی دارم تقریبا همه سفارت ها برای کسانی که توی شرکت کار می کنن لیست بیمه رو می خواد اما فرانسه نامه شرکت و فیش حقوقی براش کافیه گویا. یعنی لزومی یا سودی نداره که من لیست بیمه ام رو بگیرم و ترجمه کنم؟
    با تشکر از پاسخ گویی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)