صفحه 17 از 179 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام

واقعا ممنونم از پاسخ کاملتون. پس من باید اونها رو متقاعد کنم که به خاطر آینده شغلیم می خوام این رشته رو بخونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mirzaee_meh نمایش پست ها
    سلام دوست من
    اصلا نگران نباش licence professionnelle وجود داره به اسم LP اینجا میشناسنش و از سال 99 میلادی راه اندازی شده ولی خوب خیلی ها اسمش رو نشنیده اند معمولا ما Master professionel مشنویم
    مزایای خاص خودش رو هم داره من هم خیلی نمی دونم مزایاش چیه ولی دروس عملی بیشتری داره و به درد کسی میخوره که میخواد بره وارد بازار کار بشه و تحقیقات دکترا معمولا نمی خواد بکنه. ولی نترسید اگه بخواهید دکتری هم بخونید مستر پروفسیونل بعدا می تونید برید یه زره ورود بهش رو ممکنه سخت تر بگیرند مثلا بگن شما پروفسیونل بودید ولی اینجا خیلی ها این کار رو میکنند و بعد دکتری میخونن
    بعدشم قانون دانشگاهی این رو میگه که کسی که مستر پرو خونده نمی تونه بره دکتری بخونه ولی تو دانشگاه من یه همچین شرایطی وجود داره و استاده کلفته و گفته به دانشجوش که دوره stage یا همون پایان نامه خودمون رو بیا تو labratoire (آزمایشگاه) بگذرون و تز پایان نامه بده و بعد می تونی دکتری بخونی پس نگران نباشید
    یه اطلاعاتی رو هم از توی اینترنت در مورد لیسانس پرو در آوردم که زیر میزارمشون به همراه لینکش

La licence professionnelle (LP) est un diplôme de niveau bac + 3 créé en 1999. Sa particularité ? Il permet d'une part, aux titulaires de BTS-DUT, d'acquérir un niveau supérieur de qualification et d'autre part, aux étudiants possédant un DEUG d'obtenir rapidement un titre et un apprentissage facilitant leur insertion professionnelle.

Une formation d'un an. La licence professionnelle est un diplôme qui se prépare pendant un an. Elle est aussi largement ouverte à la formation continue et recourt à la validation des acquis de l'expérience. Les études comprennent jusqu'à quatre mois de stages et peuvent, pour certaines, se préparer en alternance avec un salaire pendant toute la scolarité

http://emploi.france5.fr/emploi/form...0034999-fr.php

موفق باشید

راستی اصلا هم نترس چیز روتینیه تو سفارت هم به مشکلی نمی خوری اگرم میترسی همین متنی رو که بهت گفتم رو با خودت ببر و اونجا براش توضیح بده که چیه، سوتی ندی بگی نمی فهمم چی میگه ها بعد میگه اینو نمیفهمی پس چرا میخوای بری LOL

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام واسه یه دوره یک ماهه آموزش زبان فرانسه توی پاریس اقدام کنم نامه ثبت نامم اومده و وقت سفارت گرفتم. میشه راهنماییم کنید که دقیقا چه مدارکی باید ببرم که بهم ایراد نگیرن که ناقصه؟؟

Junior Member

سلام

برا من که نامه پذیرشم رو دید خیلی تعریف کرد از دانشگاه. مخصوصا که نامه خوابگاه رو هم خودشون داده بودند!
    ایشالا به هممون ویزا بدن که این همه استرس کشیدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    اتفاقا یکی از بچه های همین فروم بود چند سال پیش، برا final year اقدام کرد قبول شد و ویزا هم گرفت و رفت.
    اتفاقا بخش فرهنگی در مورد نامه پذیرش من (که dossier blanc بود) همین حرفو زد و اصلا یه پله بالاتر. گفت این نامه پذیرش نیست!! بعد من به دانشگاه میل زدم و اونا گفتن نه همینه. بخش فرهنگی هم قبول کرد. بعدا توی لیست مدارکو که نیگا میکردم دیدم دقیقا نوشته dossier blanc همون نامه پذیرشه که خیالم راحت شد اون موقع. یعنی خودشونم نمی دونستن توی لیست مدارک درباره نامه پذیرش چی نوشته.

واقعا متشکرم از جوابهاتون فقط به من گفتن ترجمه کارت پایان خدمتمو ببرم برای دفتر فرهنگی

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehrcnd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام واسه یه دوره یک ماهه آموزش زبان فرانسه توی پاریس اقدام کنم نامه ثبت نامم اومده و وقت سفارت گرفتم. میشه راهنماییم کنید که دقیقا چه مدارکی باید ببرم که بهم ایراد نگیرن که ناقصه؟؟
    اگه دورتون یک ماهه هست نمیتونید برای ویزای بلند مدت اقدام کنید چون اون حد اقل سه ماهه
    بهتره به بخش فرهنگی زنگ بزنید تا راهنماییتون کنن
    شماره اش هم اینه
    22805060
    22292282

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdishamsi نمایش پست ها
    واقعا متشکرم از جوابهاتون فقط به من گفتن ترجمه کارت پایان خدمتمو ببرم برای دفتر فرهنگی
    ارائه ترجمه کارت پایان خدمت، الان الزامی نیست و از اون دست مدارکیه که وقتی ویزاتون صادر شد باید ببرید نشون بدید. ولی اگه وقت دارین و میتونین بدین ترجمه، برای اینکه پروندتون تکمیل بشه میتونین الان بدین.

سلام دوباره به دوستان،دانشگاه من یک نامه داده که میگه کلیه دانشجویان خارجی که میان این دانشگاه به این آدرس بهشون جا میدیم اگر بخوان واین کافیه برای دفتر فرهنگی و سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdishamsi نمایش پست ها
    سلام دوباره به دوستان،دانشگاه من یک نامه داده که میگه کلیه دانشجویان خارجی که میان این دانشگاه به این آدرس بهشون جا میدیم اگر بخوان واین کافیه برای دفتر فرهنگی و سفارت؟
    سلام، بله این نامه قبوله ولی بهتره مهر و امضا هم داشته باشه و روی سربرگ باشه، میگم بهتره باید ببینی اونا قبول میکنند یا نه.
    زمانی هم که ویزات اومد این نامه رو باید با تاریخ روز ببری. و اگر از ماه سپتامبر هم گذشته بود باید Attestation d'inscription tardive ببری.
    موفق باشی

Junior Member

من نانتس قبول‌ شدم ، دانشگاهم ، خوابگاهش پر شده ، اینها هم گیر دادند که باید مدرک محل سکونت بدی ، چیکار کنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط potter46 نمایش پست ها
    من نانتس قبول‌ شدم ، دانشگاهم ، خوابگاهش پر شده ، اینها هم گیر دادند که باید مدرک محل سکونت بدی ، چیکار کنم ؟
    همونطور که قبلا هم گفته شد گواهی محل سکونت از مهمترین مدارکیه که سفارت هنگام صدور ویزا میخواد. با توجه به اینکه خوابگاههای دانشگاه پر شده، باید از خوابگاههای خصوصی یا روش colocation استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر میتونید از سایتهایی که در این پست معرفی شده استفاده کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post329820

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)