صفحه 170 از 179 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil-environmental engineering - IUST

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام
    می خواستم بدونم این جمله که در بخش راهنمای اقدام برای ویزای تحصیلی فرانسه آماده هنوز درست و معتبر است یا خیر؟

• مدارکی که اصل آنها به زبان فارسی است باید ، ترجمه رسمی به فرانسه همراه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه شوند، در صورتی که مترجم معتمد سفارت فرانسه مدارک شما را ترجمه کند، نیازی به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نیست.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

به نظرم حتماً لیست بیمه مهر شده رو از تامین اجتماعی بگیرید و بدید ترجمه بشه.

سفارت فرانسه مثلاً سند ملکی هم نمی گرفت، ولی کسانی بودند که اصرار کردند و ازشون گرفتند و گذاشتند توی مدارک. اگر ترجمه لیست بیمه رو انجام بدی، به نظرم ازت می گیرند و جز مدارک مثبت و قوی کننده مدارک شغلی هست که نشون میده گواهی اشتغال و فیش حقوقی کاملاً معتبر هست.

شاد باشید.
    تمامی مدارکی که برده بودم شامل سند خونه و لیست بیمه که مازاد بر مدارک مورد درخواستشون بود رو به راحتی قبول کرد و ضمیمه بقیه مدارکم

سلام

دوستان کسی میدونه هزینه ترجمه مدارک برای سفارت فرانسه حدودا" چقدر میشه حدودی هم بگید کافیه ممنون ؟ (( برای ویزای توریستی ))

بستگی به مدارکتون داره!
    ترجمه شناسنامه، سند ملکی، سه تا فیش حقوقی، گواهی اشتغال به کار، بیمه و برگه مرخصی برای من دو هفته پیش شد 350!

Junior Member

سلام دوستان ، یه سوال دارم ، من میخواستم برای ویزای توریستی به روش جدید اقدام کنم ، سوال بنده اینه که اول باید وقت بگیرم بعد فرم آنلاین رو پر کنم ؟ یا برعکس اول فرم آنلاین رو پر کنم بعد وقت بگیرم ؟ یا اصلا تفاوتی نداره ؟
    تشکر میکنم از راهنمایی دوستان عزیز

سوال : کپی شینگن های پاسپورت قبلی بایستی ضمیمه اسناد باشد؟ و آیا کپی کل صفحات پاسپورت (حتی صفحات سفید) بایستی ضمیمه باشد؟ ممتون از جواب شما

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    چند تا سوال داشتم راجع به شنگن توریستی فرانسه ممنون میشم راهنمایی کنید
    1-بیمه تامین اجتماعی به صورت آنلاین هم پرینت سوابق بیمه رو میده ، ایا همون رو بدم ترجمه کافیه یا حتما باید برم شعبه سابقه مهر و امضا شده رو بگیرم ؟
    2-تو گواهی اشتغال به کار چه چیزهایی باید نوشته بشه ؟
    3- آیا حتما باید به داالترجمه های مورد تایید سفارت مراجعه کرد یا میشه جاهای دیگه هم رفت ؟

با تشکر

Local Moderator

سلام

1- با نامه از شرکت باید برید تامین اجتماعی و گواهی سوابق مهر شده رو بگیرید و بدید ترجمه.

2- مدت زمان اشتغال در شرکت، مشخصات خودتون، دپارتمان و عنوان شغلی که دارید و مبلغ دریافتی تان.

3- خیر به هر دارالترجمه ای می توانید مراجعه نمایید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohat533 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    چند تا سوال داشتم راجع به شنگن توریستی فرانسه ممنون میشم راهنمایی کنید
    1-بیمه تامین اجتماعی به صورت آنلاین هم پرینت سوابق بیمه رو میده ، ایا همون رو بدم ترجمه کافیه یا حتما باید برم شعبه سابقه مهر و امضا شده رو بگیرم ؟
    2-تو گواهی اشتغال به کار چه چیزهایی باید نوشته بشه ؟
    3- آیا حتما باید به داالترجمه های مورد تایید سفارت مراجعه کرد یا میشه جاهای دیگه هم رفت ؟

با تشکر

Junior Member

سلام. من میخوام برای ویزای همراه اقدام کنم.
    یکی از مواردی که لازمه، کارت پایان خدمته که من هنوز ندارمش. 1/3/97 خدمت تموم شده و گویا تا یک و نیم ماه دیگه نمیاد این کارت. متاسفانه نه یگان خدمتیم حاضره به من یه نامه رسمی بده که خدمتم تموم شده و منتظر دریافت کارتم و نه خود سازمان وظیفه. من اجازه خروج از کشور هم دارم تو این مدت ولی اداره گذرنامه هم حاضر نیست نامه ای بده برای این قضیه.

ممنونم از پاسخ
    از اون جایی که من وقتم داره میسوزه برای این ویزا، به نظرتون سفارت پرینت استعلام پلیس +10 رو که توش نوشته من خدمتم تموم شده رو قبول میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

1- با نامه از شرکت باید برید تامین اجتماعی و گواهی سوابق مهر شده رو بگیرید و بدید ترجمه.

2- مدت زمان اشتغال در شرکت، مشخصات خودتون، دپارتمان و عنوان شغلی که دارید و مبلغ دریافتی تان.

3- خیر به هر دارالترجمه ای می توانید مراجعه نمایید.

شاد باشید.
    ممنون از شما بابت پاسخ هاتون
    متاسفانه مشكل در وقت و رفتن به خود بيمه اس جهت گرفتن سوابق چون بايد برم كرج
    فكر ميكردم شايد بشه پرينت سوابق از سايت رو جايگزين كرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)