صفحه 174 از 179 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

با سلام . لطفا منو راهنمایی کنید
    من دارم هتل رزرو می کنم هر کاری می کنم تو واچر هتل اسم من رو نمی زنه. از توی manage boking هم هر کاری می کنم نمیشه پس فردا هم وقت سفارت دارم لطفا راهنمایی کنید .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali640us نمایش پست ها
    با سلام . لطفا منو راهنمایی کنید
    من دارم هتل رزرو می کنم هر کاری می کنم تو واچر هتل اسم من رو نمی زنه. از توی manage boking هم هر کاری می کنم نمیشه پس فردا هم وقت سفارت دارم لطفا راهنمایی کنید .

سلام
    در قسمت Room details و بخش Guest Name میتونین اسم خودتون رو وارد کنید

دوستان یک سوال در داشتم، آیا مدارک برای ویزای کار هم باید توسط سفارت تایید بشن یا این موضوع مختص ویزای دانشجویی هست؟ سوال دیگه اینکه این تایید ها صرفا برای تایید ترجمه مدارک هست یا به طور کلی همه مدارک باید تایید بشن؟

سلام
    اين فرمي كه براي ويزاي كوتاه مدت بايد پر بشه از كجا بايد گرفته بشه؟ من هر كاري ميكنم در سايت سفارت رجيستر نميشه كه بتونم فرمي رو بگيرم...لطفا راهنمايي كنيد...

آيا فقط ترجمه صفحه اول شناسنامه لازم است و صفحات ديگر كه نوشته كپي شو بياريد همون كپي از روي شناسنامه فارسي بايد برده بشه؟

آيا اگر غير از مواردي كه در فرم ذكر شده مدارك ديگه اي مثل سند خونه و ... براي VFS ببريم تحويل ميگيرند؟
    ویرایش توسط nimaK : July 25th, 2018 در ساعت 12:31 PM

دوستاني كه به شركت VFS مراجعه كردند لطفا بگند كه آيا ميشه كيف و موبايل با خودمون ببريم؟ البته ميدونم كه ممنوعه...منظورم اينه كه محلي براي گذاشتن كيف داره؟ مثلا مثل سيف باكس يا كلوزت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi13622000 نمایش پست ها
    دوستاني كه به شركت VFS مراجعه كردند لطفا بگند كه آيا ميشه كيف و موبايل با خودمون ببريم؟ البته ميدونم كه ممنوعه...منظورم اينه كه محلي براي گذاشتن كيف داره؟ مثلا مثل سيف باكس يا كلوزت؟

با سلام موبایل و کیف پول ایرادی نداره اجازه دارین ببرین برای باقی وسایل هم سیف باکس هست

دوستان من کاور لتر درخواست ویزام رو به انگلیسی نوشتم، یک سری مدارک کاری هم دارم که کلا انگلیسی صادر شدن و بعضی ها رو هم خودم برای توضیح نوشتم، آیا به نظر شما این مدارک ترجمه غیررسمی لازم دارند؟ چون پرسیدم کسی انگلیسی رو به فرانسه ترجمه رسمی نمیکنه.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز ممنون میشم سوال بنده رو جواب بدید،بنده شاغلم در یک سازمان معتبر و برای ویزای فرانسه اقدام کردم ، اولین بار ویزا هست و شینگن ندارم .
    سابقه بیمه دارم بیش از 2 سال .. چه مدارکی رو برای ترجمه ببرم ..زبان فرانسه باشه یا انگلیسی؟ رزرو پرواز نیازمند پرداخت هزینه هست؟

سلام دوستان من یه سوال مهم دارم لطفا جواب بدین من وقت ویزای توریستی دارم آیا جدیدن باید فرم آنلاین پر کنم ؟ آخرین ویزا شینگن پارسال گرفتم فرم دستی پر کردم شینگن دهم دارم میگیرم باید آنلاین پر کنم و یک سوال دیگه شرکت بیمه همیشه سامان انتخاب میکردم الان دیدم بیمه های دیگه ارزون‌تر هستن میشه از بیمه معلم هم گرفت اختلاف اش خیلی زیاد هست با سامان و ملت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_shahri نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال مهم دارم لطفا جواب بدین من وقت ویزای توریستی دارم آیا جدیدن باید فرم آنلاین پر کنم ؟ آخرین ویزا شینگن پارسال گرفتم فرم دستی پر کردم شینگن دهم دارم میگیرم باید آنلاین پر کنم و یک سوال دیگه شرکت بیمه همیشه سامان انتخاب میکردم الان دیدم بیمه های دیگه ارزون‌تر هستن میشه از بیمه معلم هم گرفت اختلاف اش خیلی زیاد هست با سامان و ملت
    سلام بله حتما باید انلاین پر کنید البته اگر بعدا تغییراتی لازم باشه مشکلی نیست میتونید خط بزنید درست کنید
    بیمه فکر نکنم اگر از شرکت های معتبر باشه مشکلی باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)