صفحه 175 از 179 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام و خسته نباشيد.
    كسي اطلاع داره كه براي درخواست ويزاي مولتي يك ويا دو ساله برنامه سفر كه شامل رزروً هتل و بليط هست رو چطور بايد ارايه داد؟

Local Moderator

سلام

برنامه سفر فقط برای سفر اول ارائه می شه. اصولاً در ویزای مولتی، الزامی بر انجام و زمان سفر بعدی نیست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fafancl نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد.
    كسي اطلاع داره كه براي درخواست ويزاي مولتي يك ويا دو ساله برنامه سفر كه شامل رزروً هتل و بليط هست رو چطور بايد ارايه داد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای پست داک یک پزیشن دارم و میخوام برای ویزا اقدام کنم. توی سایت VFS نوشته "
    برای هرگونه درخواست روادید تحصیلی (کوتاه مدت و طولانی مدت)، لطفا با مرکز Campus France در ایران تماس بگیرید
    www.iran.campusfrance.org" . یعنی دیگه نباید فرم را آنلاین پر کنم؟
    قبلا یک شماره موبایل برای پرسیدن سوال بود هنوز هم میشه به اون موبایل تماس گرفت؟

ممنون از راهنمائیتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Solok نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقتتون بخیر. ممنون میشم اگه تجربه اخذ ویزای تحصیلی دارید من رو راهنمایی بفرمایید.

من از دانشگاه تولوز ۱ پذیرش دکتری دارم، در سایت کامپوس فرانس لینکی رو دیدم که مدارک لازم برای ویزای تحصیلی بود. یکی از اون مدارک کارت پایان خدمت سربازی بود. حالا چه شرایطی برای کسانی که هنوز خدمت نرفتن و معافیت تحصیلی دارن پیش میاد؟ چی باید به جای کارت پایان خدمت ارایه بدن؟ متاسفانه نه کامپوس جواب میده و نه vfs. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز، من هم همین مشکل کارت پایان خدمت رو دارم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنی که آیا بدون کارت پایان خدمت میشه برای ویزای دانشجویی اقدام کرد؟ برای فرصت مطالعاتی چطور؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoud4810 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من هم همین مشکل کارت پایان خدمت رو دارم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنی که آیا بدون کارت پایان خدمت میشه برای ویزای دانشجویی اقدام کرد؟ برای فرصت مطالعاتی چطور؟
    البته که میشه! منتها شما به جای کارت پایان خدمت، مدرک معافیتتون (تحصیلی یا هر نوع دیگری) رو ارائه میدید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط faezehas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای پست داک یک پزیشن دارم و میخوام برای ویزا اقدام کنم. توی سایت VFS نوشته "
    برای هرگونه درخواست روادید تحصیلی (کوتاه مدت و طولانی مدت)، لطفا با مرکز Campus France در ایران تماس بگیرید
    www.iran.campusfrance.org" . یعنی دیگه نباید فرم را آنلاین پر کنم؟
    قبلا یک شماره موبایل برای پرسیدن سوال بود هنوز هم میشه به اون موبایل تماس گرفت؟

ممنون از راهنمائیتون
    دوست من!
    کلیک کردن روی لینکی رو که بهتون دادن امتحان کردین؟ توش ثبت نام کردین؟ نوع ویزای تحصیلیتون رو انتخاب کردین؟
    میشه پیش از پرسیدن سوال، اول اینها رو امتحان کنید؟ قاعدتاً Postdoc اقلاً یک ترمه که بیش از 3 ماه میشه... پس ویزایی که تقاضا می کنید ویزای بلند مدت (ریسرچ / تحصیلی) خواهد بود.
    یه کم شجاعت داشته باشین و راه رو امتحان کنید! بدترین اتفاقی که ممکنه بیفته چیه؟ نیم ساعت وقت می گذارید و یاد می گیرید با سایتی که اقلاً یک سال عمرتون بهش بنده چطور کار کنید؟ نتونید قسمت مربوطه رو پیدا کنید؟ اینا که چیز وحشتناکی نیست!
    سوالی که پیش میاد اینه که آیا برای رشته تحصیلی تون هم زنگ میزنید مرحله به مرحله کار رو می پرسید؟ چه جور محققی از شما در میاد با این وضعیت؟
    ببخشید اگه لحنم یه کم خشمگینانه بود. ولی احساس می کنم بعضی دوستان از ترس این که انکنه اشتباهی بکنن از جاشون تکون نمی خورن یا منتظرن یکی در همه مراحل دستشونو بگیره!
    ضمناً بالای همون صفحه اول کامپوس فرانس راههای تماس با اون مرکز نوشته شده... لطفاً بعد از حداقل 10 دقیقه بالا و پایین کردن سایت و درک این که چه خدماتی ازش براتون بر میاد، یکی از همون راهها رو برای تماس انتخاب بفرمایید.
    حواستون باشه که اون شماره های تماس رو آدمهای محدودی با وقت محدود جواب میدن. لطف کنید و زمانی از اونها استفاده کنید که واقعاً خودتون نتونید کار رو جلو ببرید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز رفتم vfs مداركمو تحويل دادم همه چيم كامل بود
    اما الان يه سري چيزا اينجا خوندم كه نگرانم كرد
    ويزاي تحصيلي بلند مدت درخواست دادم
    اول اينكه درمورد تمكن مالي، پدرم يه وكالت بهم داد و من مدارك شغلي و فيش حقوقي و گردش حسابشو بردم، ولي مشكلي كه هست اينه كه شغل ايشون متناسب با مبلغي كه توي حسابشون بود نيست ( چون كارمنده ولي يه سري كاراي ديگه ميكنه)، ايا ممكنه اين مورد مشكلي برام ايجاد كنه؟
    دوم اينكه من يه نامه از يكي از فاميلاي دورمون در شهر محل تحصيلم يه خونه داره كه به دانشجو ها اجاره ميده و يه نامه برام نوشت كه اون خونه رو ميده بهم و كارت شناسايي فرانسويش رو هم داد منم همونارو پرينت رنگي گرفتم بردم، ولي هيچ سند مالكيت يا قبض ماليات و هيچي بهم نداد و گفت همين كافيه چون خيلي ساله اين خونه رو به دانشجو هاي ايراني ميده و گفت هميشه همين نامه و كارت شناسايي كفايت ميكنه. حالا به نظرتون واقعا همينطوريه؟ پروندم بهاطر اين مورد ريجكت نشه؟؟

مورد بعدي اينكه من اينجا توي يه موسسه كار آموزشي ميكنم ولي مدرك خاصي ندارم و حقوق نگرفتم يه حالت كاريه كه در جهت رشتمه و براي كسب تجربه ميرم
    ازاون فقط يه نامه گرفتم گذاشتم تو بروندم و توي فرمم وارد نكردم كه شاغل هستم نوشتم كار نميكنم
    اينم ممكنه دردسري بشه؟ اخه كار حرفه اي نبود اصلا
    ممنون ميشم جواب بدين
    ویرایش توسط Kavehmb2000 : December 20th, 2018 در ساعت 11:43 PM

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sophie_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز رفتم vfs مداركمو تحويل دادم همه چيم كامل بود
    اما الان يه سري چيزا اينجا خوندم كه نگرانم كرد
    ويزاي تحصيلي بلند مدت درخواست دادم
    اول اينكه درمورد تمكن مالي، پدرم يه وكالت بهم داد و من مدارك شغلي و فيش حقوقي و گردش حسابشو بردم، ولي مشكلي كه هست اينه كه شغل ايشون متناسب با مبلغي كه توي حسابشون بود نيست ( چون كارمنده ولي يه سري كاراي ديگه ميكنه)، ايا ممكنه اين مورد مشكلي برام ايجاد كنه؟
    دوم اينكه من يه نامه از يكي از فاميلاي دورمون در شهر محل تحصيلم يه خونه داره كه به دانشجو ها اجاره ميده و يه نامه برام نوشت كه اون خونه رو ميده بهم و كارت شناسايي فرانسويش رو هم داد منم همونارو پرينت رنگي گرفتم بردم، ولي هيچ سند مالكيت يا قبض ماليات و هيچي بهم نداد و گفت همين كافيه چون خيلي ساله اين خونه رو به دانشجو هاي ايراني ميده و گفت هميشه همين نامه و كارت شناسايي كفايت ميكنه. حالا به نظرتون واقعا همينطوريه؟ پروندم بهاطر اين مورد ريجكت نشه؟؟

مورد بعدي اينكه من اينجا توي يه موسسه كار آموزشي ميكنم ولي مدرك خاصي ندارم و حقوق نگرفتم يه حالت كاريه كه در جهت رشتمه و براي كسب تجربه ميرم
    ازاون فقط يه نامه گرفتم گذاشتم تو بروندم و توي فرمم وارد نكردم كه شاغل هستم نوشتم كار نميكنم
    اينم ممكنه دردسري بشه؟ اخه كار حرفه اي نبود اصلا
    ممنون ميشم جواب بدين
    سلام!

هیچ کدوم اینهایی که گفتید اشکال نیست! پدرتون چند سال پس انداز کردن که خرج تحصیل دخترشون کنن... این تفاوت میزان حساب با شغل رو به راحتی توجیه می کنه. نامه فامیل دورتون هم قاعدتاً برای محل اقامت کافیه... بیخود نگران نباشید... امیدوارم به خوبی و خوشی و هر چه سریعتر ویزات رو بگیری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام!

هیچ کدوم اینهایی که گفتید اشکال نیست! پدرتون چند سال پس انداز کردن که خرج تحصیل دخترشون کنن... این تفاوت میزان حساب با شغل رو به راحتی توجیه می کنه. نامه فامیل دورتون هم قاعدتاً برای محل اقامت کافیه... بیخود نگران نباشید... امیدوارم به خوبی و خوشی و هر چه سریعتر ویزات رو بگیری
    خيلي ممنون كه هميشه جواب ميدين شما
    واقعا خداخيرتون بده!
    جواب هاي شما هميشه مقدار زيادي از نگرانيمو كم كرده
    اميدوارم ويزامو بگيرم دست از سر اين فروم بردارم )

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    البته که میشه! منتها شما به جای کارت پایان خدمت، مدرک معافیتتون (تحصیلی یا هر نوع دیگری) رو ارائه میدید
    کارت پایان خدمت مکان خدمت توش نوشته نیست .این مشکلی نیست برای ویزا ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)