صفحه 176 از 179 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    کارت پایان خدمت مکان خدمت توش نوشته نیست .این مشکلی نیست برای ویزا ؟
    من فکر نمی کنم برای سفارتخونه محل خدمت شما اهمیتی داشته باشه... این رو میخوان که بعد شر نشه طرف بگه من که اومدم از خدمت فراری ام برگردم میندازنم زندان، پس بهم پناهندگی بدین!
    نظر شخصی بنده اینه: کارت پایان خدمت جعلی نباشه، محل خدمتش مهم نیست!
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

سلام خدمت بزرگواران،
    در ابتدا پوزش میخوام اگر سوالم تکراری ست و در پست های قبلی اعلام شده ( متاسفانه من نتونستم پیدا کنم ) ، در صورت امکان لیست اپدیت شده مدارک ویزای تریستی فرانسه را اعلام فرمایید متشکرم
    مدارکی که در VFS اعلام شده به روز نبود.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m_yousefian نمایش پست ها
    سلام خدمت بزرگواران،
    در ابتدا پوزش میخوام اگر سوالم تکراری ست و در پست های قبلی اعلام شده ( متاسفانه من نتونستم پیدا کنم ) ، در صورت امکان لیست اپدیت شده مدارک ویزای تریستی فرانسه را اعلام فرمایید متشکرم
    مدارکی که در VFS اعلام شده به روز نبود.
    سلام! یعنی چطور به روز نبود؟
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام! یعنی چطور به روز نبود؟
    سلام ممنون میشم لیست مدارک برام بفرستید.
    مدارکی که اعلام شده با مدارکی که vfs مطالبه میکنه یکی نیست از جمله اینکه تراکنش سه ماهه حتما باید بانک ملت باشد و سایر بانک ها مورد قبول نیست و مواردی دیگر

Junior Member

سلام
    دوستان من یک پذیرش پست داک برای یکی از دانشگاه های فرانسه گرفتم که فاند داره و محل اقامتم هم تو دانشگاه است. پرسوجو کردم و فهمیدم که باید برای ویزای Scientific درخواست بدم. خواستم بدونم با توجه به اینکه فاند دارم احتیاج به گرفتن موجودی حساب دارم؟ همچنین چند سال حق التدریس دانشگاه هم بودم. احتیاجه از اونجا هم نامه ببرم؟ دقت کنید که نه موجودی و نه نامه سابقه کار جز مدارک لازم برای ویزای Scientific که سفارت گفته نیست.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN3907 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یک پذیرش پست داک برای یکی از دانشگاه های فرانسه گرفتم که فاند داره و محل اقامتم هم تو دانشگاه است. پرسوجو کردم و فهمیدم که باید برای ویزای Scientific درخواست بدم. خواستم بدونم با توجه به اینکه فاند دارم احتیاج به گرفتن موجودی حساب دارم؟ همچنین چند سال حق التدریس دانشگاه هم بودم. احتیاجه از اونجا هم نامه ببرم؟ دقت کنید که نه موجودی و نه نامه سابقه کار جز مدارک لازم برای ویزای Scientific که سفارت گفته نیست.
    سوال سختیه... به طور کلی دو دیدگاه هست وقتی برای سفارتخانه های خارجی اقدام می کنید:
    1- به قول مرحوم نوذری در "مسابقه هفته" فقط همون که تو فیلم گفت رو بگید (اشکالی نداره اگه مثلاً حساب بانکی تون جای 7500 یورو 8500 یورو توش باشه، ولی کارت پایان خدمت ابوی رو دیگه تو مدارکتون نذارید!)
    2- هر چیزی که ممکنه به عقل جن برسه که سفارت ممکنه لازم داشته باشه (سند ویلای شمال، ترجمه کارت صد آفرین دوره دبستانتون) رو هم ضمیمه کنید.

البته کمی تصویر رو کاریکاتوری کردم... ولی موضوع رو می گیرید! به نظرم روش اول درست تره با یک تبصره: اگه مدرکی که ارائه می کنید توضیحی داره، باید مدرک اثبات کننده اون رو هم بگذارید.
    مثلاً اگه برای ویزا ازتون مدارکی مثل انگیزه نامه خواستن و اون تو نوشتید 5 سال سابقه تدریس در دانشگاه دارید، باید ترجمه رسمی معرفینامه دانشگاه رو هم که توش نوشته 5 سال اینجا تدریس کردید رو ارائه بدید.

در کل نیازی به گردش حساب نیست، ولی اگه یه موجودی در حد 2-3 هزار یورو ببرید، خوبه. در خصوص سابقه کار، اگه CV یا انگیزه نامه ای ارائه نمی کنید، به اون هم نیازی نیست... ولی اگه تو این مدارک هست، باید بگیرید و ترجمه و ارائه کنید
    ویرایش توسط Kavehmb2000 : February 5th, 2019 در ساعت 05:35 PM

سلام
    میخواستم بدونم تایید مدارک برای ویزای توریستس لازمه؟ اصلا برای چی هست این تایید مدارک که باید بری سفارت؟
    من بهمن ماه نوبت دارم به همراه خانواده .این درسته فرانسه به وبزا اولی ها ویزا نمیده؟کلا ناامید شدم

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminkamaei نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم تایید مدارک برای ویزای توریستس لازمه؟ اصلا برای چی هست این تایید مدارک که باید بری سفارت؟
    من بهمن ماه نوبت دارم به همراه خانواده .این درسته فرانسه به وبزا اولی ها ویزا نمیده؟کلا ناامید شدم
    سلام،
    یهترین جا برای کسب اطلاعات در این مورد سایت خود سفارت و شرکت VFS اه. (البته یکی از دوستان فرمودن سایتشون آپدیت نیست که این باعث نگرانیه اگه درست باشه... متاسفانه ما امکان بررسی این مشکل رو نداریم)
    ویزا اولی ها خصوصاً اگه جوان، مجرد، داراری شغل آزاد و بدون وابستگی کافی (این رو فقط خدا و آفیسر بررسی کننده میدونه دقیقاً یعنی چی) باشن شانس نگرفتن ویزاشون خیلی بالاست متاسفانه. افزایش پناهنده های ایرانی که سعی می کنن از کانال مانش با قایق خودشون رو به انگلستان برسونن هم کمکی به این قضیه نمی کنه. ولی اگه واقعاً می خواید برید، شانستون رو امتحان کنید. چیزی برای از دست دادن ندارید (جز هزینه مالی، زمانی و روانی اقدام برای ویزا)

موفق باشید

Junior Member

اصلا همچین چیزی نیست من حدود دو هفته پیش پرینت بانک پاسارگاد رو بردم مدارک رو هم وقتی فرم انلاین رو پر میکنید انتهاش همشو میزنه که چی لازم هست

Junior Member

سلام من چند تا سوال از مرکز vfs ذتپارم هر چی تماس می گیرم چواب نمی دهند چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
    شماره تماس مرکز 02182805912 را می گیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)