صفحه 3 از 179 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام به همگی
    بالاخره پذیرش منم اومد. یه سوال دارم رشته ی من مستر برای multimedia and data managment هست برای اکول پلی تکنیک نانت البته 6500 یورو هزینشه. کسی می دونه این رشته جز رشته های حساس هست یا نه؟؟؟؟تورو خدا یکی جواب بده. خیلی عجله دارم

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    بالاخره پذیرش منم اومد. یه سوال دارم رشته ی من مستر برای multimedia and data managment هست برای اکول پلی تکنیک نانت البته 6500 یورو هزینشه. کسی می دونه این رشته جز رشته های حساس هست یا نه؟؟؟؟تورو خدا یکی جواب بده. خیلی عجله دارم
    خیر حساسیت خاصی نداره. ولی بازم اگه پستای قدیم رو خونده باشید، کلاً قانون نوشته ای وجود نداشته و چیزی قابل پیش بینی قطعی نبود.
    درهرصورت بازم امیدوار باشید و گرفتن پذیرش اون هم از یه اکول خوب مبارکتون باشه. احیاناً جزء برنامۀ n+i نبودین که؟
    با آرزوی موفقیت.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    خیر حساسیت خاصی نداره. ولی بازم اگه پستای قدیم رو خونده باشید، کلاً قانون نوشته ای وجود نداشته و چیزی قابل پیش بینی قطعی نبود.
    درهرصورت بازم امیدوار باشید و گرفتن پذیرش اون هم از یه اکول خوب مبارکتون باشه. احیاناً جزء برنامۀ n+i نبودین که؟
    با آرزوی موفقیت.

مرسی آقا مسعود .نه من خودم اقدام کردم. واقعا اکول خوبیه؟ آخه من از اکول سنترال نانت هم پذیرش دارم ولی این رشته رو بیشتر دوست دارم. مرسی بابت پاسخ راستش من خیلی استرس واسه ویزا دارم. راستی یه سوال در مورد منابع مالی داشتم پدر و مادر من هر کدوم یه خونه دارن. خونه مامان که اجاره نامه داره معادل ماهی 700 تومن. خونه پدرم هم که خودمونیم و البته یه طبقه اجارست معادل 500 تومن. الان می خوام بدونم باید سند این خونه هارو ترجمه کنم ؟ آخه خیلی زیاده و در ضمن خونه پدرم پایان کار نداره در نتیجه سند نداره . نمی دونم باید اینو چکار کنم؟ همچنین مامانم یه مهد کودک داره که میشه درآمدش رو حدود ماهی 10 میلیون زد . در کل مدارک مالیم خوبه یا باید چیزی اضافه کنم؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    آیا نمره ی مدرک TCF برای گرفتن ویزا مهمه؟
    من نتونستم B1 بیارم.آیا نمره ی A2 برای ویزا کافیه یا دوباره امتحان بدم برای گرفتن B1؟

Junior Member

بستگی به رشته شما دارد .اگر رشته فنی هستش کفایت می کند ولی اگر رشته های علوم انسانی باشه.به نظرم به مشکل می خوری چون که روز مصاحبه با موسیو لامبرت .اولین چیزی رو که نگاه می کنه سطح زبانته و اینکه بایستی از پس سوالاش بر بیایی .

Junior Member

سلام دوستان

خواهش می‌کنم اگر کسی‌ براش پیش اومده جواب بده به این سوال من.

کسی‌ بوده که ۱ یا ۲ ماه قبل شروع دانشگاه یا درس یا کارش ویزای (scientific) گرفته باشه ؟ اگر بوده، لطفا بگین چه دلیلی‌ آوردین و چه مدرکی‌ لازم بوده و نشون دادین. مخصوصاً کسایی که فاند داشتن (چون مسلماً فاند نمیتونه هزینه‌های پیشاپیش رو تامین کنه و نیاز به نشون دادن توان مالی خواهد بود احتمالا).

بی‌ نهایت ممنون
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

سلام
    تبریک میگم. منم همین رشته رو امسال تو همین دانشگاه ادمیت شدم ولی هیچی از روند ویزا نمیدونم!!!
    این رشته به زبان انگلیسی تدریس میشه، مصا0به سفارت به چه زبانیه و آیا امتحان زبان فرانسه باید بدیم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    سلام به همگی

Member
    رشته و دانشگاه

سلام عزیزم در رابطه با روند ویزا تو همین فروم اطلاعات زیادی هست ولی در رابطه با مصاحبه چون دوره انگلیسی هست مصاحبه نداریم احتمالا یه مدرک زبان انگلیسی سفارت می خواد. میشه لطفا یکم از رزومه ای که واسشون فرستادی بگی؟؟؟

Junior Member

سلام بچه ها!

من دیروز پذیرش ام اومد البته برای licence professional. ولی خودم لیسانس دارم. حالا یه کم نگرانم که آیا بهم ویزا میدن یا نه؟ آیا از بچه ها کسی در این زمینه تجربه ای داره یا خیر؟
    مرسیی بین!

Junior Member

سلام.

چن تا سوال، اگه لطف کنید و جواب بدید بی نهایت ممنون می شم.

1-من شهریه سال اولم 6،000 تاس.که 3،000 تاش دادم. تا جایی که از صحبتای قبلی دستگیرم شد باید شهریه سال اول کلا داد. حال من میتونم شهریه ترم دومم به ضافه ی اون 6،000 تا که خود سفارت می خواد حواله کنم؟ ینی به جا 6،000 تا 9،000 تا حواله کنم؟
    2-میشه کلیه مدارک ترجمه کرد و از رو اونا کپی گرفت و بعد تایید کرد؟ ینی خود دارالترجمه قبئل می کنه اون کپی ها رو ببره دادگستری؟ یا خودمون بای ببریم دادگستری اینا؟
    3-فرم در خواست ویزا که تو سایت سفارته به فرانسویه، اگه بریم بخش فرهنگی فرم فارسی میدن؟
    4-میشه بعد از فکس نامه پذیرش برای گرفتن فرم اینا نرفت و یه راس بریم مدارک تحویل بدیم؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)