صفحه 4 از 179 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام
    از دوستان عزيز خواهش ميكنم فقط يكباره ديگه مدارك لازم براي سفارت رو كامل بنويسيد.
    خواهشن قسمت مربوط به خونه گرفتن و مدارك مالي رو كامل توضيح بديد.اينكه دقيقا چقدر پول بايد تو حساب داشته باشيم و اينكه پرينت حساب يك ماهي مي خوان يا سه ماهه و اينكه ضامن چي داشته باشه ؟ و اينكه خونه توي پاريس از اينجا چطوري اجاره كنيم؟
    خيليييييييييييييييييييييي ييييييييي ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rexona نمایش پست ها
    سلام.

چن تا سوال، اگه لطف کنید و جواب بدید بی نهایت ممنون می شم.

1-من شهریه سال اولم 6،000 تاس.که 3،000 تاش دادم. تا جایی که از صحبتای قبلی دستگیرم شد باید شهریه سال اول کلا داد. حال من میتونم شهریه ترم دومم به ضافه ی اون 6،000 تا که خود سفارت می خواد حواله کنم؟ ینی به جا 6،000 تا 9،000 تا حواله کنم؟
    2-میشه کلیه مدارک ترجمه کرد و از رو اونا کپی گرفت و بعد تایید کرد؟ ینی خود دارالترجمه قبئل می کنه اون کپی ها رو ببره دادگستری؟ یا خودمون بای ببریم دادگستری اینا؟
    3-فرم در خواست ویزا که تو سایت سفارته به فرانسویه، اگه بریم بخش فرهنگی فرم فارسی میدن؟
    4-میشه بعد از فکس نامه پذیرش برای گرفتن فرم اینا نرفت و یه راس بریم مدارک تحویل بدیم؟

مرسی
    سلام در مورد ترجمه ها باید بگم که مدارکی که ترجمه شدند خود دارالترجمه تایید دادگستری و امور خارجه رو می گیره و شما اونا رو می برین سفارت می دین برای تائید . اگر ترجمه کاشیگر باشه که تائید امور خارجه و دادگستری رو نمی خواد و فقط تائید سفارت رو می خواد.
    شما بعد از گرفتن ترجمه مدارک و قبل از بردن به سفارت یک نسخه کپی بگیرین و سریع با بخش فرهنگی تماس بگیرین و برین اونجا . برای یک روز بعد از تائید سفارت به شما وقت مصاحبه کنسولی تنظیم می کنن. بخش فرهنگی فقط مدارک تحصیلی >CV و انگیزه نامه و نامه پذیرش و مدرک زمان رو می خواد پس سریع اگر آماده داری با اونجا تماس بگیر و وقت مصاحبه بگیر.
    تائید مدارک توسط سفارت 2 روز طول می کشه .
    می تونی فرم را دونلود کنی و پر کنی و یک نسخه بدی اونجا. حتی می تونی بری اونجا پرش کنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان عزيز خواهش ميكنم فقط يكباره ديگه مدارك لازم براي سفارت رو كامل بنويسيد.
    خواهشن قسمت مربوط به خونه گرفتن و مدارك مالي رو كامل توضيح بديد.اينكه دقيقا چقدر پول بايد تو حساب داشته باشيم و اينكه پرينت حساب يك ماهي مي خوان يا سه ماهه و اينكه ضامن چي داشته باشه ؟ و اينكه خونه توي پاريس از اينجا چطوري اجاره كنيم؟
    خيليييييييييييييييييييييي ييييييييي ممنون
    مدارک مالی دو قسم هستن : یکی حواله 6000 یورویی که شما از طریق بانک تجارت طالقانی شعبه ارزی به تجارت پاریس ارسال می کنی و بعد 2 یا 3 روز میری اصل نامه حواله رو می گیری.
    بعد گردش حساب 3 الی 6 ماهه خودت یاضامنت به همراه وضعیت حساب هست که به صورت انگلیسی از بانک می گیری. اگر ضامن داری فیش حقوقی ضامن رو بعلاوه نامه ضمانت باید به صورت ترجمه شده با تائیدات مربوطه به سفارت بخش کنسولی ارائه کنی اگر ضامن اجاره خانه و ملک داره ، می تونی اون مدارک رو هم ترجمه و ارائه بدی. این برای ضامن های حقیقی صادق هست . اگر ضامنت حقوقی یعنی شرکت هست می تونی نامه تضمین شرکت + روزنامه رسمی و اساسنامه + گردش حساب و نامه بانکی رو ارائه کنی

سلام ازتون خيلي ممنون كه وقت مي گذاريد و جواب ميديد. من يه سوال ديگم دارم اول اينكه بانك باباي من شهرستان و بانك دولتي و فكر نمي كنم پرينت اينگليسي بدن. اونو بايد چي كار كنم؟ در ثاني ميشه واسه يه خونه كه هنوز سندش حاضر نيست و فقط قول نامه داره اجاره خونه برد؟يا فقط خونه سند دار؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadn نمایش پست ها
    . برای یک روز بعد از تائید سفارت به شما وقت مصاحبه کنسولی تنظیم می کنن. بخش فرهنگی فقط مدارک تحصیلی >CV و انگیزه نامه و نامه پذیرش و مدرک زمان رو می خواد پس سریع اگر آماده داری با اونجا تماس بگیر و وقت مصاحبه بگیر.
    تائید مدارک توسط سفارت 2 روز طول می کشه .
    من همون روز که تایید سفارت آماده شد وقت گرفتم. رفتم اول تایید ترجمه ها رو گرفتم و بعدشم بقیه کارا ردیف شد. هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

Junior Member

سلام ازتون خيلي ممنون كه وقت مي گذاريد و جواب ميديد. من يه سوال ديگم دارم اول اينكه بانك باباي من شهرستان و بانك دولتي و فكر نمي كنم پرينت اينگليسي بدن. اونو بايد چي كار كنم؟ در ثاني ميشه واسه يه خونه كه هنوز سندش حاضر نيست و فقط قول نامه داره اجاره خونه برد؟يا فقط خونه سند دار؟
    با سلام
    بانکهای دولتی معمولا امور بین الملل دارند که این کار رو می کنن. اگر نداره می تونی بدی ترحمه کنن و مثل همه مدارک ترجمه مراحل تائید را باید طی کنی. به هر حال شما باید ثابت کنی که خانوادت می تونن از لحاظ مالی ساپورتت کنن حالا اگر قول نامه هست و اجاره نامه هم داره بده ترجمه کنن از هیچ چی بهتره ( قولنامه به همراه اجاره خانه)
    در ضمن اگر عجله داری مدارکت رو بده مدیا کاشیگر ترجمه کنه که زیاد می گیره ولی نیاز به تائید دادگستری و امور خارجه نداره و زود کارات پیش میره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    من همون روز که تایید سفارت آماده شد وقت گرفتم. رفتم اول تایید ترجمه ها رو گرفتم و بعدشم بقیه کارا ردیف شد. هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
    این که خیلی عالیه . من برای اینکه حواله بانکیم همون روز از بانک قرار بود بدن ریسک نکردم و یک روز بعدش انداختم. حالا مصاحبه کنسولی چطور بود؟ مدارک مالی چی داشتین؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

درود بر شما! سوال خیلی خوبیه. اگه پرینت انگلیسی نمیدن، باید بگیرین ببرین دارالترجمه. ولی قبلش حتما برید شعبه ارزی بانک مورد نظر و مطمئن بشین که پرینت لاتین میدن یا نه.
    در مورد خونه: دقیقا این موردو منم داشتم. یعنی سند خونه حاضر نیود. فقط اجاره نامه رو بردم ترجمه کردم. سفارت هم هیچ چیزی نگفت که این سندش کو و از این حرفا. خیلی راحت قبول کردن.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadn نمایش پست ها
    این که خیلی عالیه . من برای اینکه حواله بانکیم همون روز از بانک قرار بود بدن ریسک نکردم و یک روز بعدش انداختم. حالا مصاحبه کنسولی چطور بود؟ مدارک مالی چی داشتین؟
    به حضور شما عرض شود همه چیز خیلی خوب پیش رفت. توی بخش فرهنگی یه مصاجبه به فرانسه داشتیم که بیشتر در مورد مسائل آکادمیک بود. توی کنسولگری که کلا هیچ مشکلی نبود، 90% به فارسی صحبت کردن و چند تا سوال به فرانسه ازم پرسیدن. مدارک مالی هم دو تا فیش حقوقی پدر و مادرم، یه اجاره نامه، سند سهام، صورتحساب بانکی و تعهد نامه مالی والدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    به حضور شما عرض شود همه چیز خیلی خوب پیش رفت. توی بخش فرهنگی یه مصاجبه به فرانسه داشتیم که بیشتر در مورد مسائل آکادمیک بود. توی کنسولگری که کلا هیچ مشکلی نبود، 90% به فارسی صحبت کردن و چند تا سوال به فرانسه ازم پرسیدن. مدارک مالی هم دو تا فیش حقوقی پدر و مادرم، یه اجاره نامه، سند سهام، صورتحساب بانکی و تعهد نامه مالی والدین.
    اجاره نامه و صورت حساب بانکیتون به چه میزان ریالی بودند؟ من مدارک مالی خودم که سندملک و اجاره نامه و نامه بانک و صورت حساب بانکی هست رو می خواهم ارائه کنم. چون ضمانت والدین ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)