صفحه 43 از 179 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

بچه ها این تعهد ضامن باید حتما محضری باشه نمیشه لاتین نوشت و طرف مهر کنه؟ بعد باید نسبتی که با طرف داریم هم ذکر بشه یا نه ؟ و اینکه ضامن من غیر از فیش حقوقیش مدارکی مالی دیگه هم داره اما قابل ترجمه نیست میشه در تعهد محضری ذکر کرد که ماهیانه فلان قدر درآمد داره که مثلا یک میلیون حقوق ماهیانه که در فیش حقوقی هست و یک میلیون بابت کیس های پزشکی که میگیره که در فیش حقوقی نیست وقابل ترجمه نیست.

یک سوال دیگه گواهی تمکن مالی که بچه ها در صفحه قبل نوشتن یعنی چی؟ منظور همین ضمانت نامه محضریه یا منظور 7500 یورو هست؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh_001 نمایش پست ها
    بچه ها این تعهد ضامن باید حتما محضری باشه نمیشه لاتین نوشت و طرف مهر کنه؟ بعد باید نسبتی که با طرف داریم هم ذکر بشه یا نه ؟ و اینکه ضامن من غیر از فیش حقوقیش مدارکی مالی دیگه هم داره اما قابل ترجمه نیست میشه در تعهد محضری ذکر کرد که ماهیانه فلان قدر درآمد داره که مثلا یک میلیون حقوق ماهیانه که در فیش حقوقی هست و یک میلیون بابت کیس های پزشکی که میگیره که در فیش حقوقی نیست وقابل ترجمه نیست.
    من سال گذشته عکس یک نمونه تعهد محضری رو در همین تاپیک گذاشتم. به پست های سال گذشته مراجعه کنید میبینید متنش چجوریه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

میدونم آرش جان اونو دیدم اما مبلغ ذکر نشده بود در تعهد شما

Junior Member

دوستان گرامی من 2 سوال دارم
    1. مدرک اجاره را پس از تایید ویزا و قبل از گرفتن ویزا باید بدیم یا قبل از مصاحبه کنسولی و اصلا مصاحبه هست یا نه؟
    2. در فرم ویزا در قسمت آخر صفحه 2 در Fiat A و Le چی باید بنویسیم؟ در Fiat A من نوشتم تهران
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    دوستان گرامی من 2 سوال دارم
    1. مدرک اجاره را پس از تایید ویزا و قبل از گرفتن ویزا باید بدیم یا قبل از مصاحبه کنسولی و اصلا مصاحبه هست یا نه؟
    2. در فرم ویزا در قسمت آخر صفحه 2 در Fiat A و Le چی باید بنویسیم؟ در Fiat A من نوشتم تهران
    ممنون
    اگه منظورتون گواهی اجاره نامه است که اینجا دارین و به عنوان منبع در آمد می خواین ارائه بدین باید با مدارک دیگه ببرین کنسولگری برای تایید بعد ببرین برای روز مصاحبه . اگه منظورتون اجاره نامه محل اقامت در زمان تحصیله و در فرانسه است باز هم اگه اونو موقع مصاحبه و همراه با بقیه مدارکتون ببرین کنسولگری بهتره ولی بعضی ها که زمان مصاحبه هنوز نتونستن گواهی محل اقامت در فرانسه رو تهیه کنن بهشون از طرف سفارت مهلت میدن که بعدا ببرن براشون ولی اگه از اول ببرین بهتره.
    در مورد سوال 2 هم باید در محل Fait a : تو فرمهای ویزا باید محل اقامت فعلی تون یعنی جایی که الان دارین توش فرمها رو پر می کنین بنویسین مثلا تهران و تاریخ پر کردن فرمها رو هم بزنین.
    در مورد مصاحبه هم امسال رو نمی دونم تو بخش فرهنگی هست یا نه ولی پارسال که بود هم تو بخش فرهنگی و هم کنسولی البته برای بچه هایی که مقطع تحصیلی شون به زبان فرانسه بود تو بخش فرهنگی مصاحبه به زبان فرانسه بود همینطور تو قسمت کنسولی ولی برای رشته های ارائه شده به زبان انگلیسی فقط تو کنسولی تازه اون هم به زبان فارسی بود
    ویرایش توسط newid : June 11th, 2012 در ساعت 09:45 PM

دوستان میشه یه لطفی کنین یه نمونه گواهی اشتغال به کار برام بذارین . توی گواهی اشتغال به کار لازمه اشاره بشه که در صورت دریافت ویزای تحصیلی به فرد درخواست کننده مثلا یک سال مرخصی بدون حقوق داده میشه و از این موارد یا نه ؟ اگه متن به فرانسه یا انگلیسی باشه که دیگه توپ تره و مزید امتنان خواهد بود . با تشکر

سلام. در جواب newid من نامه گواهی اشتغال به کار و مرخصی جدا بود. در نامه مرخصی نوشتم که از یک سپتامبر2012 تا یک سپتامبر 2013 به من مرخصی داده میشه . و در گواهی اشتغال نوشتم که از تاریخ x تا y در شرکت... با سمت... مشغول به کار بودم

بچه ها کسی میدونه واسه سفارت مدرک زبان فرانسه واسه کسانی که به زبان فرانسه پذیرش گرفتن مهمه یا نه؟ و اینکه اگه مهمه باید چه نمره ای داشته باشیم؟ آخه دانشگاه سنت اتیین که به من پذیرش داد اصلا از من مدرک زبان نخواست. و اینکه مدرک و نمره زبان در ویزا تاثیر داره یا نه؟

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

در مورد داشتن و نداشتن مدرک زبان که حتما باید داشته باشین . تو لیست مدارک گفته شده . ولی اینکه نمره اش چند باشه نگفتن . اگه نمره خاصی لازم بود حتما خودشون می گفتن . مثل دانشگاه ها که برای پذیرش مثلا شرط داشتن نمره B1 یا غیره رو قرار میدن. حقیقت پاسخ به این سوال مشکله . میشه از خانم کشوری این رو پرسید. تازه میدونین که خود امتحان زبان چندین قسمت داره اگه کسی بپرسه آوردن چه سطحی تو هر قسمت (درک مطلب. خوندن. نوشتن ) چه تاثیری تو ویزا داره و اینجا بنویسه که واقعا عالی میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)