صفحه 5 از 179 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadn نمایش پست ها
    اجاره نامه و صورت حساب بانکیتون به چه میزان ریالی بودند؟ من مدارک مالی خودم که سندملک و اجاره نامه و نامه بانک و صورت حساب بانکی هست رو می خواهم ارائه کنم. چون ضمانت والدین ندارم.
    400 تومن اجاره نامه و صورت حساب بانیک هم 10 میلیون گردش حساب بود، ولی فقط 300 تومن تهش مونده بود.

مي شه يه نفر بگه تكليف كسايي كه رشتشون اينگليسي تدريس مي شه چيه ؟يكي ميگه مصاحبه نداره يكجا ميگن داره يه جا ديگم ميگن هم فرانسه هم اينگليسي پرسيدن؟ بالاخره به منم بگين كه كسايي كه ايلتس دارن و دارن واسه رشته هايي كه اينگليسي تدريس مي شه مي رن مصاحبه دارن يا نه به چه زباني؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    مي شه يه نفر بگه تكليف كسايي كه رشتشون اينگليسي تدريس مي شه چيه ؟يكي ميگه مصاحبه نداره يكجا ميگن داره يه جا ديگم ميگن هم فرانسه هم اينگليسي پرسيدن؟ بالاخره به منم بگين كه كسايي كه ايلتس دارن و دارن واسه رشته هايي كه اينگليسي تدريس مي شه مي رن مصاحبه دارن يا نه به چه زباني؟
    کسایی که رشتشون انگلیسیه، توی بخش فرهنگی که مصاحبه ندارن کلا. چون اونجا فقط به زبون فرانسه مصاحبه میشه. توی کنسولگری کاملا به فارسی باهوتون حرف میزنن. حتی من که دوره فرانسوی دارم، بازم اکثرش به فارسی صحبت کرد.(دقت کنید برای بچه هایی که به فرانسوی میخوان بخونن، توی بخش فزهنگی به زبون فرانسه باهاشون مصاحبه میشه)
    اینم بگم که شما کاملا مطمئن باشید که به فارسی مصاحبه میشید.

خيلي لطف مي كني جوابمو ويديد يك دنيا ممنون يه سوال ديگه داشتم به نظرتون من صبر كنم تا نتيجه بقيه پذيرشام هم بياد بعدا اقدام كنم واسه ويزا؟ در ضمن مي شه اونجا تغيير رشته داد ؟و اينكه كلا الان اوضاع ويزا ها چطوره يعني براي رشته هاي اينگليسي زبان ويزا ميدن؟كلا ريجكتي زياده يا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

خيلي لطف مي كني جوابمو ويديد يك دنيا ممنون يه سوال ديگه داشتم به نظرتون من صبر كنم تا نتيجه بقيه پذيرشام هم بياد بعدا اقدام كنم واسه ويزا؟ در ضمن مي شه اونجا تغيير رشته داد ؟و اينكه كلا الان اوضاع ويزا ها چطوره يعني براي رشته هاي اينگليسي زبان ويزا ميدن؟كلا ريجكتي زياده يا نه؟
    والا بستگی به خودت داره. اگه میدونی این دانشگاه بالاتره که برای همین فرانسه سریعتر اقدام کن. چون ویزای فرانسه حساب کتاب نداره، ممکنه طول بکشه. هرچند آقای ملک آرا به من گفت که بین یک تا دو ماه جوابش میاد. در مورد تغییر رشته نمی دونم. و در مورد اوضاع ویزا سال به سال فرق میکنه. امسال که هنوز تازه شروع شده، باید ببینیم چی میشه. ایشالا ویزای همه سریعتر بیاد.

در مورد منابع مالي يه ابهام بزرگ وجود داره خواهش ميكنم از بچه ها كه هركسي كه ارايه كرده راهنمايي كنه
    توي همين سايت نوشته منابعي دال بر توانايي مالي فرد براي تامين هزينه 500 تا در ماه براي 12 ماه
    بعد نوشته واريز 6000 تا به حساب خود فرد در پاريس
    بعد نوشته گردش يك ماهه حساب شخص متقاضي ويزا
    من اينو نفهميدم پس اين وسط ضامن مي خواد چيكاركنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    درود بر شما! سوال خیلی خوبیه. اگه پرینت انگلیسی نمیدن، باید بگیرین ببرین دارالترجمه. ولی قبلش حتما برید شعبه ارزی بانک مورد نظر و مطمئن بشین که پرینت لاتین میدن یا نه.
    در مورد خونه: دقیقا این موردو منم داشتم. یعنی سند خونه حاضر نیود. فقط اجاره نامه رو بردم ترجمه کردم. سفارت هم هیچ چیزی نگفت که این سندش کو و از این حرفا. خیلی راحت قبول کردن.
    ايا به تاييد دادگستري هم رسونديد؟

Junior Member

ايا به تاييد دادگستري هم رسونديد؟
    در خصوص سوال مدارک مالی باید بگم که حواله 6000 یورویی از موارد اصلی است . بعد اینکه یا خودت می تونی از بابت هزینه های تحصیل خودتو ساپورت کنی( با ارائه ریز حساب بانکی ، سند ملک ، اجاره خانه، دریافت حقوق ، دریافت بورس ) یا اینکه خانوادت یا ضامنت( با ارائه فیش حقوقی ، مدارک درامدی مثل سهام ، حساب پس انداز با سود ، سند ملک ، اجاره نامه)
    در خصوص تائید دادگستری ، اجاره نامه رو تائید نمی کنن ، همین که بدی ترجمه بشه ، سفارت تائیدش می کنه و می تونی ارائه بکنی

خيلي ممنون كه جواب داديد ايشالله كار هممون زودتر حل بشه
    در ضمن من زنگ زدم بخش فرهنگي يه اقايي گفتش كه با كسايي كه رشتشون به اينگليسي احتمال مصاحبه 50 به 50 هستش.من كه گيج شدم

Junior Member

خيلي ممنون كه جواب داديد ايشالله كار هممون زودتر حل بشه
    در ضمن من زنگ زدم بخش فرهنگي يه اقايي گفتش كه با كسايي كه رشتشون به اينگليسي احتمال مصاحبه 50 به 50 هستش.من كه گيج شدم
    اینکه دیگه گیج شدن نداره یا مصاحبه می کنن یا نه. اگر هم مصاحبه کنن به زبان انگلیسی یا فارسی می پرسن و شما جواب می دید. همین !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)