صفحه 56 از 179 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام. یه سوال فوری. آیا رزومه ای که به سفارت ارائه میکنیم باید با رزومه تحصیلی معمولی که به دانشگاه ارائه شده متفاوت باشه؟ اگه بله چه نکاتی مهمه که توش ذکر بشه؟ آیا کسی نمونه ای داره که من بتونم ببینم؟ ممنون.

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط myapplication نمایش پست ها
    سلام. یه سوال فوری. آیا رزومه ای که به سفارت ارائه میکنیم باید با رزومه تحصیلی معمولی که به دانشگاه ارائه شده متفاوت باشه؟ اگه بله چه نکاتی مهمه که توش ذکر بشه؟ آیا کسی نمونه ای داره که من بتونم ببینم؟ ممنون.
    نه، نیازی نیست متفاوت باشه، من که از همون رزومه استفاده کردم، مگر اینکه مواردی که فکر میکنید تو نتیجه ویزاتون تاثیر داره رو تغییر بدید، مثل اینکه در ایران شغل دولتی داشته باشید و تو رزومتون واسه دانشگاه نوشته باشید یا تحقیقات خاصی که انجام دادید و از نظر سفارت حساسه
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام بردوستان ،من میخواستم ویزا توریستی اقدام کنم ، میخواستم ببینم مدارکه مورده نیاز چیه؟ حالا اگه مدارکم کامل باشه و تا یکی دو هفته دیگه واسه حدودا ٢ ماه اقدام کنم به من تا اوایل تیر visa میدن؟ راستی مصاحبه حضوری هم داره؟ ممنون اگه زود جواب بدین !!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - ازاد اسلامي واحد تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام

ببخشید میخواستم بدونم برای ارایه مقاله در کنفرانس، گواهی اشتغال به تحصیلی که به سفارت فرانسه باید بدیم حتما باید انگلیسی (ترجمه رسمی) باشه یا فارسی هم قبوله؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان، کسی اطلاعی داره برای کورس های انگلیسی سفارت چه نمره زبانی (آیلتس) میخواد؟

Junior Member

سفارت نامه پذیرش رو میخواد الزام وجود نداره درنتیجه نمره مینیمم بستگی به شرایط دانشگاهتون دارد.

Junior Member

از دوستان مطلع برای تمدید ویزا سال تحصیلی 2013 از چه موقع باید اقدام کرد و نامه پذیرش رو کی باید گرفت؟

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    از دوستان مطلع برای تمدید ویزا سال تحصیلی 2013 از چه موقع باید اقدام کرد و نامه پذیرش رو کی باید گرفت؟
    شما در فرانسه هستید؟ اگه در فرانسه هستید مشکلی وجود نداره، میتونید بعد از شروع سال تحصیلی جدید اقدام کنید
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    شما در فرانسه هستید؟ اگه در فرانسه هستید مشکلی وجود نداره، میتونید بعد از شروع سال تحصیلی جدید اقدام کنید
    بله من فرانسه هستم اما تاریخ من تا آگوسته مدارک تمدید رو نمیدونم دقیقا چی هست

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

سلام، سال نو همگی مبارک،
    خوب شما بایستی 2 ماه قبل از انقضای اقامت فعلیتون برای تمدید و دریافت کارت اقدام کنید. یعنی با شرایط شما حدوداً ماه ژوئن یا حتی اواخر ماه می.
    برای تمدید اقامت دانشجویی مدارکی که نیاز هست، بغیر از مدرک شناسایی (پاسپورت و وینیت Ofii موجود) بایستی 2 بخش مدارک اصلی رو ارائه کنید:

1. Justificatifs sur ses études مستندات تحصیلی : از جمله، ریز نمرات و نتایج پایان سال تحصیلی فعلی (2013-2012) و همینطور گواهی اشتغال به تحصیل،یا ثبت نام یا به هرحال تأیید پذیرفته شدن برای سال تحصیلی آینده (2014-2013) از سوی دانشگاه/اکول. این مدرک رو از خود بخش اداری دانشگاه بخواهید جهت تمدید اقامت مطلع هستن که چه برگه ای صادر کنند. >>
    Une attestation de réussite à l'examen ou d'admission en année supérieure

2. Justificatifs sur ses ressources مستندات مالی : که همان حداقل مبلغ موجودی لازم برای امرار معاش دانشجویی هست (فک میکنم معادل همان 6000 یورو قبل بوده باشد که بایستی در حساب موجود باشد.) این هم گواهی موجودی بانکی شما در فرانسه با مبلغ مذکور در زمان تقاضای تمدید هست که تمکن مالی دانشجو را برای سال جدید توجیه میکند.
    3. 3/4 قطعه عکس مطابق شرح همیشگی.

Renouvellement du titre de séjour "étudiant"

- نهایتاً پیش از دپوی مدارک جهت تمدید، می تونید به پرفکتور محل سکونتون مراجعه کنید و لیست مدارک مورد نیاز جهت تمدید کارت اقامت دانشجویی رو از اونها دریافت کنید که بطور کامل همۀ موارد رو مشخص کرده اند. (جهت اطمینان بهتر هست حتماً این کار رو قبل از سر رسید موعد انجام دهید، چون در مواقعی برخی از پرفکتورها یک مدرک کمتر یا بیشتر از موارد اشاره شده در سایتها میخواهند که ممکن است تهیۀ اون زمان بر باشد.)
    ضمناً توجه داشته باشید، برای مدرک اقامتی جدید شما، ویزایی تمدید نمیشود و کارت اقامت موقت با تیتر دانشجویی صادر میشود که ازین جهت هم حدود 50 - 55 یورو تمبر در زمان دریافت کارت، بایستی تهیه کنید.

پیشنهاد میکنم مطالب مربوط به "تمدید اقامت دانشجویی فرانسه" هم از این بخش صدور ویزا مستقل و در یک تاپیک منسجم باشد تا برای سایر متقاضیان هم بعدها احیانا مورد استفاده قرار بگیرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)