صفحه 57 از 179 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    بله من فرانسه هستم اما تاریخ من تا آگوسته مدارک تمدید رو نمیدونم دقیقا چی هست
    به من گفتند که 2 تا 3 ماه قبل از پایان مهلت ویزا باید درخواست بدیم.البته توی دانشگاه ها یه قسمتی به اسم service de la vie étudiante هست که خودشون همه کارهارو رایگان براتون انجام می دند.اگه نه باید از طریق همون OFII اقدام کنید.
    ...Nous avons été créés d'un partage
    !La vie est un partage, On partage la vie

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم سیاسی دانشگاه ازاد

دوستان ایا من که 39 سالمه میتونم پذیرش بگیرم البته زبان فرانسه در حد b1 بلدم برای زبان پذیرش میخوام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad183 نمایش پست ها
    دوستان ایا من که 39 سالمه میتونم پذیرش بگیرم البته زبان فرانسه در حد b1 بلدم برای زبان پذیرش میخوام
    بستگی به مقطعی داره که می خواین پذیرش بگیرین. اگر برای ارشد می خواین بگیرین به احتمال زیاد برای گرفتن ویزا به مشکل پیدا می کنین. برای دکتری دقیق نمی دونم.

Junior Member themole آواتار ها

سلام
    لطفا در مورد رزرو خوابگاه راهنمایی کنید ؟ من کروسو پر کردم ،هنوز نیمده، تو کمپس فرانس نوشته که کروس از راه دور قابل رزرو نیست که !؟

Junior Member themole آواتار ها

سلام
    امروز 6 اردیبهشته 92 است،دوستان کسی هست که داره برای ویزای 2013 آماده میشه ، من تو نامه پذیرشم نوشته 15 شهریور تا 5 مهر ثبت نامه ، زنگ زدم سفارت گفت یک ماه دیگه زنگ بزن زوده، اگر کسی داره آماده میشه ، من چند تا سوال دارم ، رزرو مسکن چه کار کنم ؟ کروس رو پر کردم هنوز نیمده، رزرو بدون پرداخت پول که معتبر نیست

Junior Member april84 آواتار ها

سلام دوستان ... بنده دارم برای پذیرش مقطع Master اقدام میکنم ...من بهمن ماه پارسال فارغ التحصیل شدم (دانشگاه آزاد ) و تنها مدارکی که دارم : 1- ریزنمرات کارشناسی(به همراه مهرآموزش) 2- مدرک موقت
    هست که یه ترجمه غیر رسمی از جفتشون دارم ... برای دانشگاه ها توضیح دادم که اصل مدارک رو هنوز ندارم ...سوال من اینه که آیا سفارت این مدارک رو از من قبول میکنه ... با توجه به اینکه اصل مدرک و ریزنمرات قابل ترجمه
    (کهباید اصل مدرک باشه تا سازمان مرکزی اون رو بده ) حدودا 6،7 ماه بعد صادر میشه و اینکه خود دانشگاه های فرانسه چطور ؟ برای ثبت نام اصل مدارک رو حتما باید ارائه کنید؟

با سپاس از راهنماییتون

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط april84 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... بنده دارم برای پذیرش مقطع Master اقدام میکنم ...من بهمن ماه پارسال فارغ التحصیل شدم (دانشگاه آزاد ) و تنها مدارکی که دارم : 1- ریزنمرات کارشناسی(به همراه مهرآموزش) 2- مدرک موقت
    هست که یه ترجمه غیر رسمی از جفتشون دارم ... برای دانشگاه ها توضیح دادم که اصل مدارک رو هنوز ندارم ...سوال من اینه که آیا سفارت این مدارک رو از من قبول میکنه ... با توجه به اینکه اصل مدرک و ریزنمرات قابل ترجمه
    (کهباید اصل مدرک باشه تا سازمان مرکزی اون رو بده ) حدودا 6،7 ماه بعد صادر میشه و اینکه خود دانشگاه های فرانسه چطور ؟ برای ثبت نام اصل مدارک رو حتما باید ارائه کنید؟

با سپاس از راهنماییتون
    سفارت فرانسه مدرکی که مترجم رسمی سفارت ( آقای کاشیگر ) ترجمه کرده باشند تائیید میکنه، آقای کاشیگر هم مدرک موقت رو ترجمه میکنند، پس نیازی به اصل مدرک ندارید،
    برای ثیت نام هم همون ترجمه کافیه، موفق باشید
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط themole نمایش پست ها
    سلام
    امروز 6 اردیبهشته 92 است،دوستان کسی هست که داره برای ویزای 2013 آماده میشه ، من تو نامه پذیرشم نوشته 15 شهریور تا 5 مهر ثبت نامه ، زنگ زدم سفارت گفت یک ماه دیگه زنگ بزن زوده، اگر کسی داره آماده میشه ، من چند تا سوال دارم ، رزرو مسکن چه کار کنم ؟ کروس رو پر کردم هنوز نیمده، رزرو بدون پرداخت پول که معتبر نیست
    معمولا سفارت قبول میکنه که مدرک خوابگاه رو بعد از قبولی ویزا براشون ببرید، توضیح بدید که ثبت نام کردید و هنوز فرمها براتون پست نشده

Junior Member

میشه توضیح بدید مصاحبه بخش فرهنگی شامل چه سوالاتی میشه؟

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط visavisa نمایش پست ها
    میشه توضیح بدید مصاحبه بخش فرهنگی شامل چه سوالاتی میشه؟
    در واقع بخش فرهنگی، الان مصاحبه نیست، و در اون از شما سوال خاصی نمیپرسن، بیشتر راهنمایی و کمک کردن به شما و راهنمایی برای پر کردن فرم و چک کردن مدارکتونه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)