صفحه 59 از 179 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member themole آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام
    من نامه کروسم اومد ،دوستان کسی مدارک رو برای کروس فرستاده ؟ من فقط یک نامه دارم که دانشگاه قبول شدم و باید مهر ماه تو فرانسه ثبت نام کنم همین ،من اینو نمیفهمم:
    l’attestation sur l’honneur dûment remplie
    اینم که ندارم : Photocopie de votre certificat de scolarité ou de votre carte d'étudiant de l'année en cours.
    این زیری جند تا کپن بین المللی میشه ،چکه بانک سپه قبول نمیکنن!؟نمیشه یورو نقدشو بزاریم تو پاکت؟
    un chèque de 6.20€ à l’ordre de l’agent comptable ou l’équivalent en
    coupons internationale
    این مدارک رو باید با پست بفرستیم به آدرسی که تو نامه گفتن ؟ بعد سفارت همین رو برای مسکن قبول میکنه ؟
    un rêve se construit,grandit et devient une réalité si on le vit

Junior Member april84 آواتار ها

un chèque de 6.20€ à l’ordre de l’agent comptable ou l’équivalent en
    من 2 هفته پیش گرفتم بهم گفت هر کوپن 1.5 یورو - باز هم از مسئولش بپرس شاید بیشتر شده باشه

سلام
    لطفا در مورد پر کردن فرم ویزا راهنمایی کنید، قابل دانلود از سایت سفارت:
    http://www.ambafrance-ir.org/IMG/pdf/visalon-3.pdf
    شماره 12 NATIONALITE DU DOCUMENT چی باید نوشت ؟ شماره کارت ملی ؟
    13 DELIVRE LE میشه تاریخ صدورش؟
    21 میگه JE SOLLICITE UN VISA POUR LE MOTIF SUIVANT یعنی برای تحصیل بزینم LONG SEJOUR ؟ پایینش زده ET POUR LE DUREE DE میشه 3 سال یا یک سال ؟
    26 میگه ? QUELS SERON VOS MOYES D'EXISTENCE EN FRANCE باید بنویسم ? ECONOMIE ET SOUTIEN FAMILIAL

سلام دوستان

من میخوام برای ویزا اقدام کنم ولی :

1.فارغ التحصیل نشدم و الان ترم آخر هستم و اصل دانشنامه یا گواهی موقت ندارم.چی باید به سفارت ارائه بدم؟ریز نمرات کافیه؟

2.من برای CROUS اقدام نکردم و گویا مهلت ثبت نامش هم به پایان رسیده.حالا چیکار میتونم بکنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط themole نمایش پست ها
    سلام
    21 میگه JE SOLLICITE UN VISA POUR LE MOTIF SUIVANT یعنی برای تحصیل بزینم LONG SEJOUR ؟ پایینش زده ET POUR LE DUREE DE میشه 3 سال یا یک سال ؟
    26 میگه ? QUELS SERON VOS MOYES D'EXISTENCE EN FRANCE باید بنویسم ? ECONOMIE ET SOUTIEN FAMILIAL
    سلام
    کوچه کنار سفارت، افرادی هستند که فرم رو پر می کنند و می تونن راهنمایی کنند .کارشون اینه
    موفق باشید

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

سلام، دوست عزیز ببخشید، اینجا در سایت اختصاصی دورهم جمع شدیم که به هم راهنمایی مفید بدیم تا بنا نباشد به کاربران مسیر کوچه پشتی سفارت را بدهیم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط themole نمایش پست ها
    سلام
    1. ببینید به این شکل عمل میکنید که، آیتم شماره 11 مدرک شناسایی تون Passeport هست. در نتیجه شماره مدرک مربوطه (بند 11) منظور شمارۀ گذرنامه هست. به همین ترتیب آیتم 12 ملیت گذرنامه اتون هست که قاعدتاً باید Iranienne باشه.

2. این آیتم (13) تاریخ صدور و بعدیش (14) تاریخ انقضای اون میشه.

3. برای انگیزۀ تقاضای ویزا مشخصاً "تحصیل مقطع xxx" یا Etude en xxx فرضاً Etude en Master génie civile رو قید میکنید و مدت زمان دورۀ تحصیلیتون (اگر فرضاً دکترا هست 3 سال یا همون چیزی که در فرم پذیرش و دروۀ تحصیلیتون مشخص شده).

4. برای منابع زندگی در فرانسه قاعدتاً همون موجودی حساب 7500 یورویی یا معادل رو بایستی معرفی کنید. Ressource personnelle équivalent de 7500€
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_moafi نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخوام برای ویزا اقدام کنم ولی :

1.فارغ التحصیل نشدم و الان ترم آخر هستم و اصل دانشنامه یا گواهی موقت ندارم.چی باید به سفارت ارائه بدم؟ریز نمرات کافیه؟

2.من برای CROUS اقدام نکردم و گویا مهلت ثبت نامش هم به پایان رسیده.حالا چیکار میتونم بکنم؟
    سلام،
    برای پاسخ سؤال اولتون بتونم راهنمایی تون کنم این هست حتماً یک گواهی اشتغال به تحصیل و وضعیت فعلی تون از دانشگاه بگیرید. ریز نمرات به هرحال ضروری هست اما به تنهایی کفایت نخواهد کرد قاعدتاً.
    ما در اینجا در ترمهای آخر از اکول یک گواهی اشتغال به تحصیلی دریافت میکردیم با قید این بند که : "دانشجو پس از گذراندن با موفقیت دورۀ کار آموزی/یا واحدهای درسی xxx فارغ التحصیل خواهد بود."
    اگر بتونید چنین گواهی از مدیریت گروه یا بخش آموزش دانشگاهتون بگیرید قاعدتاً بهترین مدرک مستدل خواهد بود در کنار ریز نمراتتون.

Junior Member

[QUOTE=massoud;1216383]سلام، دوست عزیز ببخشید، اینجا در سایت اختصاصی دورهم جمع شدیم که به هم راهنمایی مفید بدیم تا بنا نباشد به کاربران مسیر کوچه پشتی سفارت را بدهیم!

اگر خودم بلد بودم دریغ نمی کردم. این آدرسی که دادم تنها کمکی بود که از دستم بر می آمد (خودم هم به همین مسیر گرفتار شدم!!). پس لطفا خرده نگیرید!

سلام
    انگیزه نامه میگن باید یک صفحه باشه ، نهایت دو صفحه ، واسه من حالا شده سه صفحه، اشکال داره !؟ آخه با خودم گفتم واسه کاره که میگن یک صفحه ،صاحب کار وقت نداره بخونه ، واسه ویزا بیشترم باشه که مهم نیست،مجبورن مدارکو چک کنن ،مهمه؟
    در انگیزه نامه نوشتم کنکور سراسری هنر 92 شرکت کردم بعد هم نوشتم vous trouvez ci-joint ma fiche d'inscription
    و یه جا دیگه نوشتم الان دارم تو یه مدرسه سینمایی یه دوره میرم که کارت دانشجویی و نامه اشتغال به دوره واسه سفارت گرفتم و ترجمه کردم ، حالا این نامه ها رو به عنوان اتچمنت به انگیزه نامه منگنه کنم ؟ تو ترتیب مدارک کجا بزارمشون ؟
    بعد پوشه هر نوعی باشه مهم نیست ؟
    TCF , IELTS رو باید اصلشونو بزاریم تو مدارک ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vétérinaire medecine l'université de Téhéran

سلام.کسی میدونه در حال حاضر به همراهم ویزا میدن یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vétérinaire medecine l'université de Téhéran

بچه ها آخرین مدرک تحصیلی من دکترای حرفه ایه. واسه گرفتن ویزا تو مدارک لازمه سفارت گفته شده آخرین مدرک تحصیلی. دیگه نیاز به دادن مدرک دیپلمم نیس؟ واینکه برای مدارک مالی، همسرم پرینت بانکی داره. 8000یورو هم داریم. خودم هم ملکی که اجاره داده باشم دارم. اینا کافیه؟ (ترجمه اجاره نامه) یا باز باید والدین ضمانت مالی کنن؟ پرینت حساب به اسم همسرمه حالا باید 8000 یورو تو حسابی به اسم خودم باشه؟ (من پذیرش دارم)

میدونم شاید در پستهای فبلی نوشته شده باشه ولی با عرض معذرت واقعا فرصت صفحه به صفحه خوندنو ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)